Ana Menü

Altından değerli

Başlatan ZeMaHŞeR, Kasım 04, 2008, 12:52:14

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ZeMaHŞeR

Anthony Seric Panathinaikos'tan transfer edildiğinde, dönemin Beşiktaş Menajeri Sinan Engin Hırvat futbolcu için şu sözleri sarfetmişti: "Alternatifli bir kadro kuruyoruz. İtalya tecrübeli bulunan harika bir oyuncu transfer ettik. Lig başlayınca, eleştirilen Seric'i herkes görecek." Engin'in bu sözleri gerçeğe dönüşmedi, ne Ertuğrul Sağlam yönetiminde, ne de Mustafa Denizli döneminde Anthony Seric bir türlü beklenen patlamayı yapamadı. Gordon'un gitmemesi nedeniyle sözleşmesi bile geç imzalanan deneyimli futbolcu sadece 3 resmi maçta görev yaptı.

500 bin Euro haketti
Ertuğrul Sağlam'ın Avrupa Kupaları'nda ve ligdeki Hacettepe mücadelesinde şans verdiği Anthony Seric, 270 dakika Siyah-Beyazlı formamızı terletti. Beşiktaş'a 200 bin Euro imza bedeli ve aylık 75 bin Euro karşılığında imza atan Seric, Denizli'nin gelişiyle tam anlamıyla yalnızlığa terk edildi. Kayserispor maçının 18 kişilik kadrosuna bile alınmayan deneyimli futbolcumuz, çalışmalarına devam ediyor. 2+1 yıllık kontratı bulunan Seric'in devre arasında takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor, ancak sözleşmenin feshedilmesi için de bedel ödenmesi şart.
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Alp Erdem

sanki o para babanızın parası

Mattech

bu herif oynatın bari yaa kes holoskoyu ya da delgadoyu oynat bi bakalım 3 yapmış daha..
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

Adriano

Yattığınız yerden kolayca para kazanabileceğiniz tek adres : Beşiktaş JK
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

carlito1903

İyi futbolcular vardır, kötü futbolcular vardır sonra Seric gelir demişti Panathiniakos taraftarı...

Bende diyorum ki İyi yönetimler vardır, kötü yönetimler vardır sonra Y.D. yönetimi gelir...

carsi52

Seric'e iyi yada kötü diyemeyiz şuan için.
Adam ne kadar oynadı ki yorum yapalım.
Bölünür senin için uykular!

djinonu

eren06

valla seric için yorum yapamıyorum çünkü sadece 3 kez oynadı adam. bir iki maç daha şans tanınmalı bence

ilhan mansız_melis

ulen Sinan engin hep senin suçun bunlar
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

aquilas

ya aslında yönetime gelen ekibe şöle yada böle bi madde koyulsa beşiktaşta görev yapan yönetim beşiktaşın menfaatlerini ve parasını zarara uğrattığında bunu yönetim cebinden karşılar diye yada buna benzer bişi del bosque seric yada buna benzer bi çok hata ben inanmıyorum bu işte bi iş var menejerler sinan enginle ortak mı çalışıyo yada y.d ile yahu gidin lisanslı ürün alın klübü kalkındırın diyonuz gidiyoruz kartal yuvasına çatır çatır paraları bayılıyoruz eee siz de gidin dağıtın anasını satayım oh ne güzel ben eşşek gibi çalışayım 1 ay evime bakayım eşime bakayım kira vereyim herşeyden kısıtlayayım ürün alayım bunlarda dağıtsın ben salakmıyım yahu anlamadım

MeLo

Sinan Engin sayesinde İstanbul'a tatile geldi adamlar.
Diatta,Higuain,Gordon,Seriç..
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...