Ana Menü

2. Yılımızı Dolduruyoruz...

Başlatan ilhan mansız_melis, Kasım 01, 2008, 13:38:54

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Bulunduğunuz sitenin geçmişini bilirsiniz.
En azından bu foruma geçişde bizden ayrılmayan arkadaşlar bilirler.
Kralcarsi.com idik.
Daha sonra bir takım teknik nedenlerden dolayı 2004 kayıtlı forumumuzu bırakıp,yepyeni bir foruma taşındık.
10 ay boyunca kralcarsi.com adı altında bu forumdan tüm Beşiktaşlılara ulaşmaya çalıştık :) Yaklaşık son bir buçuk aydır da kralkartal.com adı altında ulaşıyoruz

Geçen sene bu zamanlarda eski forumun tatlı kahrını çekiyorduk :)
Forum yönetiminin ayaklanmalarına,site sahibi İhsan abi (  KRaL'KaRTaL ) daha fazla dayanamadı , isteğimize cevap verdi :)
Ve 17 Kasım 2006 da bu foruma geçmiş bulunduk  :)
10 gün sonrada bu forumda ki 1 senemizi dolduracağız

Acıyı,tatlıyı,nefreti,sevinci,kederi,hüznü ve Siyah Beyaz Nice Şampiyonlukları   hep beraber daha nice 1 yıllarda yaşamak dileği ile
eskiden beri yanımızda olan,sıcak aile ortamına yeni gelen ve gelecek olan tüm renkdaşlarıma hayırlı olsun :)

Sevgi ve Saygılarımla

17/11/2006 - 17/11/2007

Bu yazı geçen yıla ait o zamanlar ilk yılımızdı gerçi ben o zamanlar yoktum ama olsun şimdi varım :) ve bu topici açıyorum Duru abi gibi yazmıyorum çünkü burda yazması gereken kişi ben değil Volkan abi,İhsan abi,Ahmet abi yazsa daha iyi olur :D
Neyse 2. yılımız şimdiden kutlu olsun...

17/11/2006 - 17/11/2008 :D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ZeMaHŞeR

Ben hatırlamıyorum bile... açıldı açılalı burdayım...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

BerkAy1903

19o3

ZeMaHŞeR

ya ihsan abi forum tam olarak ne zaman açılmıştı :D

NoPasaran

2003 yılında açılmış olması lazım..

Aslında 6 sene oldu ancak Türkler gibi göçebe yaşamı seviyoruz..Oradan oraya döndük durduk..

kralcarsi.com
kralkartal.com
kralcarsimedia.com/forum
kralcarsi.myreebb.com
kralkartal.com/forum

Bazen eskiye bakınca yazdıklarıma gülüyorum, yazdıklarınıza gülüyorum..Kimler gelmiş kimler geçmiş diyorum..

Bu konular açılırken eski forumdan buraya taşındığımız gece aklıma geliyor :) Nerde o konu bir bulalım bakalım..Seven olmuştu sevmeyen olmuştu.

Şimdi herkes alıştı  :)

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ZeMaHŞeR

Gençliğimin en güzel çağlarını bu forumda geçirmişim...

2003--2004--2005--2006--2007--2008

Zaman su gibi akıp geçiyor...

Banucan

ben kralcarsi.com a üye oldum 2-3 ay sonra buraya taşınmıştı forum yanlış hatırlamıyorsam
ama üye olduğum ilk forum ve tek forum sayılır :) (akrabam açmıştı bi ara ama şimdi hiç girmiyorum--bide facebook u saymazsak :D)
bu forumun benim için önemi büyük daha nice beraber yıllara inşallah
FEDA

[KralKartal]

Tesekkürler..

Bugüne kadar sitede en ufak emegi gecen herkese, forumda olmayan ama zamaninda

emek veren tüm arkadaslarimiza tesekkürü borc bilirim..
Suanda sitemize destek olan, tüm arkadaslarimizada ayri tesekkür etmek istiyorum,
iyiki varsiniz...

Site yapmak basit, sahibi olmakta basit , fakat bunu devam ettirmek en zoru,
senelerdir bize yardimci olan ve bu yükümüzü hafifleten dostlarimiz olmasaydi
site bugünlere gelmezdi...

Bu sitenin amaci, Besiktas askini, sevgisini, saygi , seviyeli ve dostluk icinde yasayabilmek,
yasatmakti...Sizlere baktigimda, bunu basardigimizi görüyorum,
burada bir cogunuzun dostluklari, arkadasliklari basladi, bir cogunuz burada acinizi

sevginizi üzüntünüzü mutlulugunuzu paylastiniz..

Zaman geldi, inisler cikislar yasadik, kendimizi anlatamadik, yanlis anlasildik,
yorulduk , tökezledik ama pes etmedik...
Siteyi hayatta tutabilmek icin, hep birseylerden fedakarlik yaptik (herkes icin gecerli),
kolay degil, 2003 yilindan beri bir siteyi ayakta tutmak..
Iste ayakta tutarken yine sitemize emek veren site yönetimine dahil olan ve olmayan
herkesin emin olun bir katkisi olmustur...
Bu siteye sizlerin sahiplenmesi en güzeli, cünki kralkartal.com taraftar sitesi, cünki taraftarin sitesi,

senin benim onun degil, hepimiz burada bir amac icin variz, karsiliksiz cikarsiz
burada hep birlikteyiz...Nice uzun senelere..

Saygilar

Ihsan Yalcin

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Cem Goren

daha yeni sayılırım şubatta uye oldum keşke daha once olsaydım burada çok güzel insanlar tanıdım çok seviyeli konuşmalar içinde buldum kendimi
ve benim için en önemlisi belkide TÜRKÇE yazmaya çalıştım malum msn artık almış başını gidiyor kısaltmalar falan ama buraya geldiğimden beri artık hiç kısaltma kullanmıyorum ve mutluyum

kralkartala gelme hikayem ise kralkartal.com a sürekli giriyordum bi şekilde avatarlara olsun diğer yazılara olsun bakıyordum
bi gün foruma bakayım dedim hala çıkamadım içinden :)
inş.da çıkmam
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carlito1903

İnternet aleminde sürüsüne bereket Beşiktaş sitesi var ve bir o kadar da forum sitesi ama emin olun ki şuan bu forumlar içinde en kaliteli, en saygın ve en seviyeli forumdasınız ;)

Nice nice şampiyonluklarla dolu seneleri hep beraber burda yaşayacağız inşallah...

Alp Erdem

Cem Goren

Alıntı yapılan: carlito1903 - Kasım 01, 2008, 17:29:53
İnternet aleminde sürüsüne bereket Beşiktaş sitesi var ve bir o kadar da forum sitesi ama emin olun ki şuan bu forumlar içinde en kaliteli, en saygın ve en seviyeli forumdasınız ;)

Nice nice şampiyonluklarla dolu seneleri hep beraber burda yaşayacağız inşallah...
evet burak abi haklısın bu konuda hemde sonuna kadar birsürü forum ve online olan kişi sayısı bir elin parmağına bile ulaşmıyor yazılan 1 hafta orada kalıyor
forumumuzun kalitesi ve seviyesi zaten tartışılmaz
altın kapılarımız kan oldu tayfun

[KralKartal]

Seviye ve Kalitede sizler sayesinde olur, bir siteyi forumu guzel yapan,
üyeleridir..

Tabi bu seviyeye getirmek icinde forum yönetiminde etkisini unutmak olmaz,

ikisi bir arada olunca, hersey güzel oluyor.. Ama bir o kadar kaliteli ve seviyeli
forumlarda var elbet.. Haksizlik olmasin kimseye, ne kadar kaliteli site o kadar iyi diyoruz
yillardir...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Adriano

Siteyi bugünlere getiren, en ufak emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler. Daha da iyi yerlerde olacağımızı umuyorum.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

carlito1903

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Kasım 01, 2008, 17:35:59
Ama bir o kadar kaliteli ve seviyeli
forumlarda var elbet.. Haksizlik olmasin kimseye, ne kadar kaliteli site o kadar iyi diyoruz
yillardir...

Tabiki abi, kimse yanlış anlamasın kendimizi övmek için başkasını karalamıyoruz...

Temennimiz tüm Beşiktaş forumlarının aynı kaliteli seviyede olmasını görmek...