Ana Menü

"Türkiye'yi Yeni Bir Beşiktaş Heyecanı Sardı"

Başlatan CR7, Kasım 01, 2008, 11:43:01

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

"Türkiye'yi Yeni Bir Beşiktaş Heyecanı Sardı"         
01.11.2008 11:31:00
Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, futbol takımındaki teknik heyet değişikliğiyle birlikte tüm Türkiye'yi yeni bir Beşiktaş heyecanı sardığını söyledi.                     
Yıldırım Demirören, siyah-beyazlı kulübün aylık resmi yayın organı Beşiktaş dergisinin Kasım sayısındaki yazısında, Beşiktaş camiasına seslendi.

Demirören, teknik heyetteki değişikliğe vurgu yaparak, ''Futbol takımında zorunluluktan yaşadığımız teknik direktör değişikliği, seçtiğimiz Mustafa Denizli hocanın Beşiktaşlılığı ve kişisel değerleri ile birleşince, tüm Türkiye'yi yeni bir Beşiktaş heyecanı sardı. Bu heyecanın hep sürmesi ve mutlu sona ermesi benim de en büyük dileğim ve inancım'' ifadelerini kullandı.

BÜTÜN BRANŞLARDA BAŞARI HEDEFİ

Başkan Demirören, bu sezon sadece futbolda değil, bütün branşlarda başarıyı hedeflediklerini anlatarak, şunları kaydetti:

''Daha önce de belirttiğim gibi, bu yıl sadece futbolda değil, Beşiktaş'ın temsil edildiği bütün branşlarda başarı hedefi ile yola çıktık. Büyük bir memnuniyetle ifade etmek isterim ki, değerli sporcularımız elde ettikleri başarılarla ne kadar doğru adımlar attığımızı daha şimdiden ispatladılar.''

Demirören, dergideki yazısında daha sonra şu ifadeleri kullandı:

''Dünya Genç Bayanlar Satranç Şampiyonası'nda ikinci olan ve Büyükusta (WGM) normunu alarak Türk satranç tarihine geçen sporcumuz Kübra Öztürk'ten sonra, atletizm takımızın başarılı ismi Esra Güllü, milli forma ile Dünya Dağ Koşusu Kupası'nda ikincilik elde ederek göğsümüzü kabarttı. Bir diğer onur kaynağımız da geçtiğimiz ay Sırbistan'da Balkan şampiyonluğunu kazanarak Beşiktaşımızın adını tarihe yazdıran bayan voleybol takımımız oldu.

Böylesine tarihi başarılara imza atan tüm sporcularımızı tekrar kutluyor, başta değerli antrenörleri olmak üzere, emeği geçen herkese camiamıza bu gururu, onuru yaşattıkları için ayrı ayrı teşekkür ediyorum.''

BJK FULYA SÜLEYMAN SEBA PROJESİ

BJK Fulya Süleyman Seba Projesi'nin açılışını Ocak 2009'da gerçekleştirmeyi hedeflediklerini daha önce açıkladıklarını anlatan başkan Demirören, ''Bir kez daha gururla ifade ediyorum ki, o kurdele kesildiği gün Türkiye'nin gayrimenkul ve yatırım zenginliği adına en büyük kulübü olacağız'' ifadesini kullandı.

Yıldırım Demirören, dergideki yazısının son bölümünde şunları kaydetti:

''Elbette bu yatırım ve tesisleşmeyi sportif başarılarla taçlandırarak Beşiktaşımızı her bakımdan Türkiye'nin lideri yapmak öncelikli hedefimiz. Ancak her zaman olduğu gibi yine altını çizerek söylüyorum, yapılanları ve kazanılanları hep birlikte yaşamadıkça, camia olarak el ele, omuz omuza kenetlenmedikçe, tüm haz ve mutlulukları paylaşmadıkça hiçbir şeyin önemi olamaz. Bütün güzellikleri, ancak el ele vererek gelecek nesillere aktarabiliriz. Yarınların Beşiktaşlı nesilleri ancak ortak tarihi yaşayarak, ülkü birliğine varabilir ve geleceği oluşturabilirler.

Bu süreçte amaç, adını kayıtlara geçirmek değil, yarınlarda hayırlar ve şükranlarla anılmak olmalıdır.

Beşiktaş sevgisiyle dolu, herkesin mutlulukla kucaklaşacağı günlerin çok yakın olduğu inancıyla hepinize sevgi ve saygılar sunuyorum.''

Kaynak: AA         
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ZeMaHŞeR

Alıntı YapBaşkan Demirören, bu sezon sadece futbolda değil, bütün branşlarda başarı

erkek basketbol takımı 3 maçta 2 mağlubiyet
Bayanlar avrua maçlarında 3 maçta 2 mağlubiyet
Paf'ın durumu ortada
erkek voleybolcular hala ikinci lig'de...

Bu sene yüzümüzü hentbol ve bayan voleybolcular güldürecek inşallah...

Kısacası bütün amatör branşlar bitti gitti seninle...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

ilhan mansız_melis

aaa ne oluyor ya tam konu açmaya kalkıyorum konular açılmış ne ya bu :D

büyük! başkan sen varken herşey zor ama yine de biz takımımıza güveniyoruz
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ata vicente

Ah be yıldırım baskan hala daha konusuosun yaa helal olsun

CR7

ee her ay başkanın yazısı çıkıyor derginin başında ne yapsın yani yazmasın mı?

carlito1903

Şu ''Bütün branşlarda başarı'' lafını kullanma artık be başkan...

Geldiğinden beri bi türlü ağzından düşürmedin bu lafı ama bir türlü diğer branşlara gereken ilgiyi göstermedin, sadece lafta kaldı...

carsi52

Güldürme başkan bizi.
Bütün branşlarda başarıymış ;D
Peaahh.
Bölünür senin için uykular!

eyup1903

ata vicente

Alıntı yapılan: yg1903 - Kasım 01, 2008, 18:19:47
Tamam tamam yazsın sen baya bı tatmın oluosun bu yazılardan heralde

aquilas

eğer bir kulüp amatör klüplere önem vermiyorsa yada amatör branşları es geçiyorsa sonu belli hüsran

CR7

Alıntı yapılan: ata vicente - Kasım 01, 2008, 20:16:50
Alıntı yapılan: yg1903 - Kasım 01, 2008, 18:19:47
Tamam tamam yazsın sen baya bı tatmın oluosun bu yazılardan heralde

kardeşim bu derginin başında her başkan her ay yazı yazmıyor muydu? yazıyordu
4 senedir yazmadı mı? yazdı
derginin dizayny böyle ki yazması gerekiyor ki yazıyor 48 aydır yazıyor yazmaya da devam edecek hoşuna gitse de gitmese de...
nasıl her derginin editörü yazıyorsa o da yazacak ki Serdar Bilgili de zamanında yazmıştır
ve bunun tatmin olmakla olmamakla alakası yok dergi formatı böyle dediğim gibi

CR7

ve işte Mart 2003 Beşiktaş Dergisi 100. Yıl özel sayısı

''Sevgili Beşiktaşlılar,
İşte beklenen o büyük gün geldi... 2 Mart'tan itibaren 100.yılımızı coşkuyla, gururla kutlamaya, Türkiye'nin İlk Spor Kulübü olma onurunu doyasıya yaşamaya başlıyoruz.
Ne mutlu bizlere ki, arkamızda Türkiye'nin siyasal, toplumsal, kültürel ve sportif hayatını derinden ama hep olumlu etkilemiş parlak bir tarihimiz var.Türk Sporu'nda her zaman önder olmuş, örnek olmuş 100 yıllık bir Çınar'ın evlatlarıyız.Bunun gururunu benim gibi sizlerin de yaşadığınızı biliyorum.

Sevgili Beşiktaşlılar,
Beşiktaş'ın 100 yıldır süren değerlerini, çağdaş bir Kulüp olma özelliğiyle birleştirdik.Bunun çok önemli bir başarı olduğuna inanıyorum.
Beşiktaşımız'ın 100.yılında sportif alanda da başarılı bir çizgide gitmesi ve hedeflerine adım adım ilerlemesi, hepimiz için ayrı bir mutluluk kaynağı.Camia olarak hep böyle elele, omuz omuza olduğumuz sürece, sportif alanda da başarılı olacağımıza inanıyorum.Her zaman söylediğim gibi, bu birlik ve beraberliğin karşısında duracak rakip yok.
Şunun da altını çizerek ifade etmek istiyorum ki;bu gittiğimiz çizgide başarının sahibi tek başına hiç kimse değildir.Ne şahsen ben,ne teknik direktör,ne yönetici,ne futbolcudur.Biz şu anda camia olarak bir takım oyunu oynuyoruz ve bunun neticelerini görüyoruz.
Sizler, bizlere sıkıntılı dönemlerimizde hep destek oldunuz.Sezon sonunda güzel günleri paylaşacağımıza inanıyorum.
BJK İnönü Stadı'nda görüşmek üzere.
En derin sevgi ve saygılarımla.''

Serdar Bilgili
BJK Yönetim Kurulu Başkanı

+18 !

Ersin Develi

Espiri Anlayışı Hiç Değişmedi Değişmeyecek