Ana Menü

Vazgeçilmez Sivok

Başlatan carlito1903, Ekim 30, 2008, 12:38:10

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Ertuğrul Sağlam'ın görevi bırakmasının ardından Beşiktaşımızın başına geçen Mustafa Denizli, her geçen gün takıma daha çok ısınıyor. Sürekli oyuncularıyla vakit geçiren ve antrenmanlarda futbolcuların her hareketini dikkatle inceleyen deneyimli teknik adam, öğrencilerinin çizdiği görüntüden fazlasıyla memnun... Zorlu karşılaşmalar öncesinde yüzü gülen ve geleceğe umutla bakan Mustafa Denizli, bir futbolcusunu ise ayrı tutuyor... O isim, sezon başında transfer edilen Tomas Sivok...

Sivok'un oyunun iki yönünü de oynayabildiğine dikkat çeken Denizli'nin yakın çevresine, "Savunmada oyun kurma sorununu Sivok ile çözüyoruz. Aynı zamanda hava toplarına da son derece hakim. Arkadaşlarının yaptığı hataları soğukkanlı bir şekilde kapatabiliyor. Sivok'un takımda olması, bizim için büyük bir şans. Zan'ın formunu yakalamasıyla, Sivok'u orta sahada değerlendirebilirim" dediği öğrenildi. Beşiktaşımızda savunmada oynayan Çek futbolcu, Udinese'de orta sahada görev yapıyordu.

NoPasaran

Sivokun kalitesi her geçen gün dahada ortaya çıkacaktır..

Büyük takım kapasitesi taşıyan bir oyuncu idi, zaten bu yüzden dev klupler peşindeydi..

Sonra şanssızlıklar yakasını bırakmadı..

Yaşıda uygun
Terbiyeli bir adam.

Verilen parayı kesinlikle hak edeceğini düşünüyor, Beşiktaşa uzun yıllar hizmet vermesini bekliyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carlito1903

Dün Kartal Yuvasında yeni sweatler piyasaya çıktı, herkes görmüştür Delgado, Toraman, Zapo, Holosko, Nobre ve Bobo'nun sweatleri var sadece...

Şimdi bunu gören Sivok demez mi, ulan biz adam değilmiyiz diye, aklının bi yerinde soru işaretleri devamlı onu rahatsız etmez mi...

Böyle bi adamı küstürmeye değer mi...

NoPasaran

Kafa nerde bizimkilerde burak..

Ulan 100 er tane olsun basarsın..

Ayrıca
Yukardaki isimlerden ben sadece Bobo nunkini alırım..Gerisini almam örneğin..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ZeMaHŞeR

Burak Volkan yazmış zaten...

bizimkilerde kafa ne arar...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

carlito1903

Orta saha değilde Libero gibi oynuyor...

Takımda oyunun iki yönünü de oynayabilen nadir oyunculardan...

pAscAliAnUmut

Bence şu anda Türkiye'de oynayan en iyi defans. Hem defans yapıyor hem de hücuma katılıyor. Yani tam bir defans adamı. Süper dribbling te yapıyor aynı zamanda ortaları da çok güzel..
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Adriano

Ben hayatımda hiç bu kadar teknik bi defans oyuncusu görmedim gerçekten :)

Delgado'nun bilekleriyle eşdeğer :)
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

CR7

tomas siivok tomas siivok ooley ooley ooley...
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

Adam formanın hakkını veriyor ya
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.