Ana Menü

Güzel ve Eğlenceli Bir Test Mutlaka Deneyin

Başlatan unicorn, Ocak 18, 2007, 12:29:15

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gözzde_bjk

vay be 318le dogru cıktı matematık işte adamı bolee oynatıoo boyle bırkac ıslemden sonra 2+2 nın 5 ettıgı bulunmus!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Unforgiven

Üstad tutduğum sayı 7 doğru ama yaşim 23 değil 22 :) ;) burda yan yatdın  ;) ekim doğumluyum hem gecti hemde gecmedi ne olucak  peki ;)
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

husoeagle

bu sene geçtiyse diyo
bu sene ocaktayız ekime daha çok var  ;)

unicorn

Alıntı yapılan: Unforgiven - Ocak 19, 2007, 19:32:12
Üstad tutduğum sayı 7 doğru ama yaşim 23 değil 22 :) ;) burda yan yatdın  ;) ekim doğumluyum hem gecti hemde gecmedi ne olucak  peki ;)
Nasıl oluyo hem gecti hem gecmedi Ocak ayında Ekim geçmiş mi oluyo
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Unforgiven

Hayır 2006 ekim gecmiş oluyor üstad, o yuzden ben ;) geyik yaptım sende ciddiye almişin olayı :)
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b