Ana Menü

[TBL]Mersin Bel.-Beşiktaş [25 Ekim Cumartesi/18:00]

Başlatan carlito1903, Ekim 22, 2008, 16:05:31

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Beko Baketbol Ligi ikinci hafta da Mersin B. Belediye ile deplasmanda oynuyoruz...

Takımımıza başarılar...

ZeMaHŞeR

aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

Cem Goren

kazanırız diye düşünüyorum başarılar Beşiktaşım
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Bölünür senin için uykular!

BerkAy1903

19o3

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ZeMaHŞeR

Beko Basketbol Ligi'nin 2. haftasında Edip Burhan Spor Salonu'nda Mersin Büyükşehir Belediyesi'ne konuk olan Siyah Beyazlılarımız, rakibine 89-83 mağlup oldu.

İki takımın da karşılıklı basketleriyle başlayan mücadelenin ilk 5 dakikalık bölümü 9-9 eşitlikle geçildi. Bu dakikadan sonra oyunun kontrolünü eline geçiren Mersin Büyükşehir Belediyesi; Chris Lofton, Onur Aydın ve Kimani Ffriend'in attığı basketlerle ilk çeyreği 21-16 önde bitirdi. İkinci periyotun başlamasıyla birlikte üst üste basketler bulan rakibimiz, iyi savunma yaparak Takımımız'ın sayı bulmasına izin vermedi ve devreyi 42-33 üstünlükle tamamladı.

İkinci yarıda daha etkili oynamaya başlayan Siyah Beyazlılarımız, Adem Ören ve Marcus Faison'un basketleriyle arayı kapatmaya başladı. Bir ara farkı 4 sayıya kadar düşüren Ekibimiz, Kimani Ffriend'i durdurmakta güçlük çekince rakibimiz üstünlüğünü kaybetmedi. Siyah Beyazlılarımız, periyotun son dakikalarına doğru 8-0'lık bir seriyle farkı 1 sayıya kadar indirdi fakat Chris Lofton'un basketleri Mersin Büyükşehir Belediyesi'nin üçüncü çeyreği 60-55 galip bitirmesine sebep oldu.

Son periyota Ömer'in üçlüğüyle başlayan Takımımız, farkı tekrar 2 sayıya düşürdü ve son 8 dakikada skoru eşitledi (83-83). Karşılıklı basketlerle geçilen son periyotta Ekibimiz, öne geçecek fırsatlar yakalasa da değerlendirmekte güçlük çekti ve Mersin Büyükşehir Belediyesi mücadeleden 89-83 galip ay

BJK_Kübra

:( Neyse napalım bundan sonra ki maçımızı alırız inşallah..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

carlito1903

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ZeMaHŞeR

Cem Goren

bu sene daha 2.haftadan umutsuzluğa kapıldım.
ama benim için en önemli maç efesle oynayacağımız maçlardır orada yapacağımız mücadele bu seneyi aşağı yukarı belilrler
ama şu bi gerçek gecen seneyi mumla arayacağız gerçekten
altın kapılarımız kan oldu tayfun