Ana Menü

İtalyanlar'ı Kapıştırdı..!!

Başlatan bjkclub, Ekim 17, 2008, 13:55:28

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bjkclub

Matias Delgado için Juventus ve Lazio birbirine girdi. Juventus Menajeri Secco, 'Elimizi çabuk tutmazsak Delgado'yu Lazio kapacak' diye konuştu.

Beşiktaşımızın orta sahadaki parlayan yıldızı Matias Emilio Delgado, Avrupa'nın gözbebeği oldu. Özellikle İtalya'nın iki köklü kulübü Juventus ve Lazio, Arjantinli için kıyasıya bir yarışa girdi. Torino temsilcisinin menajeri Alessio Secco, bir hafta içinde Beşiktaşımız ile temasa geçeceklerini ifade ederek, 'Elimizi çabuk tutmamız gerekiyor. Çünkü Lazio da bu oyuncunun peşinde' dedi.

Fourfourtwo'nun internet sitesine göre Juventus, Delgado için Beşiktaş'a 13.5 milyon euroluk bir teklifte bulunacak. Lazio kulübünün de 10 milyon euronun biraz üzerinde bir teklif yapacağı iddia edildi. Bu arada Matias Delgado'yu Schalke ve Hamburg'un da takip ettiği Alman basınında yer alıyor.

bjkclub

Asıl kolpa haber budur bence ayrıca komik de bir haber.Cidden güldüm.

3milyon€ veren varsa bugün satsınlar.

carlito1903

Tamam iyi oyuncu yetenekli oyuncu ama Lazio ile Juve'yi birbirine düşürecek kadar da değil abartmasınlar :)

ugur24

Non Mollare Mai

Juventus Menajeri Secco, 'Elimizi çabuk tutmazsak Delgado'yu Lazio kapacak' diye konuştu.

:muhaha

Ulan olurda bu kadarı olmaz yaaa  :ahaha
edit

husoeagle

yeri doldurulmadan kesinlikle satılmamalı

melankolizm

sattım ya al senin olsun bana zareteyi ver yerine ya da dede nedvedi ver. Delgadodan daha iyi olacakları kesin .

uçan balon ya ... ama gitse ne güzel olur

husoeagle

yorumları okudukça çok üzülüyorum ya
sanırım ben biraz fazla delgado hayranıyım

melankolizm

inşallah ben bilmiyorumdur da; şu haliyle Nedved bu adamdan daha iyi top oynamazsa , bende bu futbolu bilmiyorum.
en azından 3 maç oynar 1 senede. 2 sene bir 10 numara bu kadar pasif kalamaz , kalmamalı. 
ne durumdayız herkes görüyor.. bir lider yok top dağıtsın , 1 hareketle heyacan arttırsın.

husoeagle

beni yaptığı hareketlerle heycanlandırdığı çok maç oldu ama faruk :D

melankolizm

benide günaha soktuğu inan abi seninkilerden daha çok maç var :) ..  şu geçen son 4 maç örneği gibi :D

tcenk

Denizlinin oynatacagı takımda göreceksiniz delgado neler neler yapacak o zaman söylediklerinizi unutmayın.

Delgado nasıl Beşiktaşta tutulur onun hesapları yapılmalı Ayak bilekleri çok yumuşak Müthiş

Delgado bu yıl türkiyedeki en iyi yabancı olur
1903

melankolizm

söylediklerimi unutmam, inşallah futbolu bilmiyor dedirtirim.  yeter ki bu adam oynasında BİR fayda sağlasın...!

bjkclub

Zaten Delgado, Tigana ve Ertuğrul Sağlam hep onu yanlış yerde oynattığı için 2 senede 5 maç ble oynamadı !

Denizli gelince sihirli değnek değecek sanki.

husoeagle

bize istediğimiz faydayı sağlamadı ama yetenekleri tartışılmaz
yukardaki rakamlara edecek bir futbolcu