Ana Menü

Kurtlar Vadisi Terör

Başlatan Adriano, Ocak 17, 2007, 18:49:30

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Unforgiven

Alıntı yapılan: noumAmokachi - Ocak 27, 2007, 15:43:47
köprü,hatırla sevgiliden sonra vadiyide 4 gözle bekliyoruz hadi bakalım ;)
Hatirla sevgili çok iyi bir yapim ben izliyorum mahkeme sonuçlandi fire verildi :)
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

DIABLO

kurtlar vadisi ırak filmi izlemeye sinemaya gittim harbidende paltolu vatandaşlar gelmişti film sırasında varol , helal beeee gibi sözlere şahit oldum vede filmin bitimindede herkez alkışladı sanki tiyatro gibi :)
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

Unforgiven

Sinema çıkışinda ben kavgaya şahit oldum :D ne bakıyon lan dedi ve kavga çiktı sen palto görmüşsün :D
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

Brestgerfich

Alıntı yapılan: DIABLO - Ocak 27, 2007, 16:05:08
kurtlar vadisi ırak filmi izlemeye sinemaya gittim harbidende paltolu vatandaşlar gelmişti film sırasında varol , helal beeee gibi sözlere şahit oldum vede filmin bitimindede herkez alkışladı sanki tiyatro gibi :)
Alıntı yapılan: Unforgiven - Ocak 27, 2007, 16:07:29
Sinema çıkışinda ben kavgaya şahit oldum :D ne bakıyon lan dedi ve kavga çiktı sen palto görmüşsün :D
Aynı olaylar Deli Yürek-Bumerang Cehenneminde de yaşanmıştı..
Yusuf,Kasap Hasan'ı öldürdüğünde bir gurup insan sloganlarla filmi bitirdi ve sinema salonundan da öyle çıktı...
Alıntı yapılan: ugur24 - Ocak 17, 2007, 22:23:13
bence tadında bırakılmalıydı..devamına lüzum yoktu..zaten çoğu adamı öldürdüler kimse kalmadıki..13 bölüm sürecek diye duydum..ama yinede izlerim bende..

dizi de adamlar öldü...gerçek hayata sanki dizi gerçekmiş gibi yansıdı..

Dizideki yapılan sözde delikanlılıklar ve kabadayılıklar gerçek hayatta insanların davranışlarına yansıdı..Keşke iLk yapım da olmasaydı ve bence inşallah bu yayınlanmaz...Zaten gençler ve çocuklar yoLdan çıkıyor gibi,herkes elinde bıçak belinde tabanca ile dolanıyor ve kendini Polat sanıyor.. Madem ki adama özeniceksiniz engellere rağmen Elif'e beslediği aşkına özenin...

gerçek adını bilmiyorum ama Polat Alemdar ile yapılan bir röportajda;İnsanlar dizideki Polat karakterine özeniyor düşünceleriniz ne diyor bi gazeteci ve PoLat'ın verdiği cevap şu...
---Keşke herkes özense o büyük bir diplomat :D

Ve keşke işler,dizide yargılandıkları mahkemedeki kamu vicdanı olayına kalsa...O zaman 2 ekmek ya da 1 tepsi baklava çaldı diye 18 yaşındaki çocuğu 35 yıL hapisten çıkartırdık...
onlarca insanı öldüren dizi kahramanlarını değil..
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

CHEm !

Allah kitap Beşiktaş

@LAYINA GİDER

freedom forever

forza çemberimde gül oya o dizi harikaydı yaa
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

Unforgiven

O zamn şimdide Hatirla sevgiliyi izle ?

carsi52

bekliyoruz bekliyoruz hala başlamıyo hala çok yakında diyo bi başlasada izlesek acı hayatla 2 ye çıkacak film sayısı :D
Bölünür senin için uykular!

BjKli_10-ur

Walla duyduğuma göre 8 Şubat tı ama asla izlemiycem ilkini yarısından izledim we gerçekten insanı içine çekio belki de bu diziden sonra Türkiye bu halde görüyoruz çocukları hepsinin elinde bir bıçak anlamını bile bilmedikleri kelimelerle kurtlar vadisicilik oynuyorlar.
Sensiz geçen günlerin ...

keskinli

eski tadini verecegini sanmam.
su anki favorim sagir oda dizisi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CooLDumaN

Alıntı yapılan: keskinli - Ocak 29, 2007, 01:09:28
eski tadini verecegini sanmam.
su anki favorim sagir oda dizisi
Herkes övüyo o diziyide bi başlayamadım.bı bolumunu ızledım gecen cok begendım.kacırdık guzelım dızıyı
Dizlerini çökerek yaşayacağına..

ayaklarının üstünde öl!

Adriano

Ve beklenen gün geldi Kurtlar Vadisi Terör dizisinin ilk bölümü yayınlandı.. Tek kelimeyle muhteşemdi.. Fazla söze gerek yok dönüşü süper oldu.. Bazı sahneleri içimi acıttı, bazı sahneleri güldürdü, bazı sahneleri ders verdi.. Vatansever bir grup insanın teröristlere karşı vereceği savaşı konu almaktadır.. Ben çok beğendim bazen tüylerim diken diken oldu gözlerim yaşaracak gibi oldu şehit anasının sözleri biraz üzdü beni ama herşeye rağmen ilk bölüm olağanüstüydü..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Unforgiven

İzledik dünyayı kurtaran adamın dizi versıyonu olmuş ;) ama bazı gercekleri çok iyi vermişler özellikle  karakol çatişmasında orda olmak istedim ve otobüs yol kesimi çok kötü oldum.

Adriano

Otobüs yol kesiminde arkada yaşlı teyze ve amcanın yanında bir genç vardı helal olsun ona diyorum korkmadı ve gerçeği söledi öldü ama cesurca bir hareket sergiledi..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..