Ana Menü

Holosko'ya büyük görev

Başlatan Simurg, Ekim 15, 2008, 13:01:42

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Holosko'ya büyük görev
Beşiktaş'ta teknik heyet değişikliğinden sonra atılan adımlar birbirini izliyor.

Holosko'ya büyük görev
[/t]
Siyah-Beyazlı ekipte gerçekleştirilen teknik heyet değişikliğinden sonra atılan adımlar da birbirini izliyor. Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nden antrenman programına, sistemden kadro yapısına kadar pek çok konuda gözlenen değişime, futbolculara olan yaklaşım da eklendi. Teknik direktör Mustafa Denizli'nin babacan tavrı oyuncuların olumsuz etkilenmesini en alt düzeyde tutarken, yardımcısı Tayfur Havutçu da, üzerine düşen görevleri yerine getirmek üzere kolları sıvadı.

Tayfur Havutçu: Anahtar olacaksın
Futbolcularla birebir görüşmeler yapan Tayfur Havutçu, son dönemde etkili oyun sergileyemeyen Holosko'yu görüşme odasına aldı. Havutçu'nun Slovak oyuncunun sorunlarını dinlediği ve "Takımda sıkışan maçlarda kilidi açabilecek önemli anahtarlardan birisin. Sana, saha içinde daha fazla özgürlük vereceğiz. Bunu iyi şekilde kullanıp, verimini zirveye taşımanı bekliyoruz" şeklinde uyarı ve istekte bulunduğu, Flip'in de görüşmeden çok olumlu izlenimlerle ayrıldığı belirtildi.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

Holoskodan nasıl faydalanacak merakla bekliyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ZeMaHŞeR

holoşko sağ kanattan forvete geçecek...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

keskinli

holosko delgado ile birlikte takimin ofansif orta sahasini olusturacak anladigim kadariyla
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Cem Goren

holosko forvette daha etkili olacak bence
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carlito1903

M.Denizli yorumlarında en çok Holosko'nun sağ kanatta oynamasını eleştiriyordu, orda oynatmayacağı kesin ama klasik forvet gibi de oynatmayacak sanırım, Delgado ile beraber forvetin biraz daha gerisinde serbest oynatabilir...

Holosko          Delgado

Bobo
               (Nobre)

Bu şekil olabilir...

husoeagle

delgado ile holosko serbest oynayacaklar
holosko gizli forvet olacak sanırım

carsi52

Bu adamdan yararLanaLımda nasıL oLursa oLsun.
Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

Holosko serbest oynadığı zaman daha etkili oluyor
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

K.D

bence holosko son idmanlarda olduğu gibi daha iyi bir performans sergileyecek
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

pAscAliAnUmut

Hadi be Holosko göster kendini oğlum be herkes YENİDEN görsün senin nasıl bir oyuncu olduğunu..
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

RCA

2 3 seneye italyaya transfer olur..

o kalitede bi oyuncu ama kendini göstermesi gerekir.. bunuda yakında yapar diye düşünüyorum..
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

osi_bjk

Adamı ortaya doğru çekmesi lazım.Sağ kanatta takıldı kaldı oyununu da sergileyemiyor sağda zaten...
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi