Ana Menü

Ali Şen: Maalesef haklı çıktım

Başlatan Simurg, Ekim 15, 2008, 13:00:45

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Sezon başında yaptığı yorumda Ertuğrul Sağlam için "5. hafta Beşiktaş'la yolları ayrılır" tahmininde bulunan Fenerbahçe'nin Eski Başkanı Ali Şen, "Maalesef haklı çıkmanın üzüntüsünü yaşıyorum" dedi

[/t]
Fenerbahçe Eski Başkanı Ali Şen, "Ertuğrul monusunda maalesef haklı çıktım" dedi. Şen, "Ertuğrul'a karşı hiçbir artniyetim yok. Hatta insan olarak kendisini severim. Ancak görev aldığı süre içerisinde oynatmak istediği futbol stratejisini bir türlü sahaya yansıtamadı. Beşiktaş yönetiminin teknik direktör değişikliği yapması gayet normal. Tahminimde haklı çımanın üzüntüsünü yaşıyorum. Umarım Ertuğrul, gittiği takımlarda başarılı olur" dedi.

"Akıllı olmayan antrenörler dünya futbolunda hep hüsrana uğramıştır" diyen Şen, Fenerbahçe Teknik Direktörü Aragones'e de sert çıktı:

"Bizde bir Zdenak Zeman vardı, 4-3-3 oynatırdı, kısa zamanda gitti. Kızılyıldız'da başlamıştı orada da 4. haftada gitti. Çünkü oyuncuların yapısına, futbolcuların yeteneklerine bakmayan antrenör kendi kafasındakini zorla tatbik etmeye çalışırsa başarı gelmez. Büyük takımlarda bu daha çok fark edilir. Çünkü taraftar, camia galibiyet, zafer bekliyor. Aragones'in bu tecrübelerine karşılık bizim 'Şunu burada oynat, bunu burada oynat' dememiz ayıp oluyor. Adam da bunları görmedi. Böyle devam etmesi mümkün değil, ya oyunculara göre sistemi oturtur ya da biletini alıp, İspanya'ya gider."

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ZeMaHŞeR

Tahminin doğru çıkımış bay eZiK...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

canavar_bjk

sen gitte kendi önce " dedenle " ilgilen bırak ulan Beşiktaş ımızı !!!
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

husoeagle

ya bırak ertuğrulu filan git kendi takımına bak ne hallerder ;D