Ana Menü

"Beşiktaş duruşu...Beşiktaş ilkeleri"

Başlatan [KralKartal], Ekim 14, 2008, 21:20:55

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Yazi, T.Yenidogan'in yazisidir, sadece bu bölümü aldim,
taraftarin degisimi, T.Yenidoganin gözündende kacmamis,
artik, ilkelerimiz, Besiktas ilkesi diye dikkat ettiyseniz konusamiyoruz, konusmuyoruz..
Besiktas ilkesi suana kadar E.Saglam istifasi ile gösterdi aslinda... Yorumlariniz?

yazinin tümünü okumak icin
tiklayiniz

"Beşiktaş duruşu...Beşiktaş ilkeleri"

Ne yazık ki, Süleyman Seba sonrası bilançosuna bakıldığında, artık bu söz de, koca bir YALANdır!
Başkalaşım geçiren, ilkelerini ve duruşunu yitiren sadece kulüp değildir. Bir rakip kulübün 10-15 yıl önceki özelliklerini kendi özellikleriymiş gibi benimsemeye ve iyiden iyiye kabullenmeye başlayan sadece kulüp değildir.  Değişim ve yozlaşmanın bulaşıcı bir virüs gibi bir kısım taraftara da sirayet ettiği artık açıkça görülmektedir. Bu başkalaşım, "Mustafa Denizli, şampiyon yap bizi!" sloganlarıyla süslenerek sezon boyunca sesini yükseltecek gibi görülmektedir.
Mustafa Denizli Beşiktaş'a şampiyonluk kazandırabilir mi? Olabilir... Bir derbi maçında rakibi karşısında 3'lük, 5'lik olmasına sebep olabilir mi? Bu da olabilir...
Önemli olan, bundan sonra yaşanacak süreçte Beşiktaş şampiyon da olsa, Beşiktaş gibi olamayacaktır...
Tıpkı, bugünkü yıkımın hazırlayıcısı 100. yılda gelen o şampiyonluğun, diğer tüm şampiyonluklardan farklı bir şampiyonluk olması gibi... Beşiktaş'ın Beşiktaş gibi şampiyon olmaması gibi...

İlkeler mi?
Görünen o ki, bir süre daha, "İLKESİZLİK İLKE OLARAK" benimsenmeye devam edilecektir...
Ta ki, iyiden iyiye dibe vuruncaya kadar...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Adriano

İnanır mısınız ? Artık Beşiktaş Duruşu ne demek bilmiyorum.
Herkesin dilinde bir duruştur, almış başını gidiyor. Futbolcu çıkıyor Beşiktaş Duruşu böyledir..
Yönetim çıkıyor, Beşiktaşlılık Duruşuna uygun böyle böyle hareket ettik..

Biri bana anlatsın nedir bu duruş ?
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

keskinli

Beşiktaş Duruşunun  "Duruş" dönemindeyiz
yükselise gecmemiz yakindir insaallah
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carlito1903

''Beşiktaşlı Duruşu''nu yanlış anlayan ve hakikaten bizi bi duraklama içine sokan sayın Y.D. yüzünden yeni nesil ''Beşiktaşlı Duruşu''nu bilmeden büyüyor, bu ilerde çok kötü sonuçlar doğuracaktır...

Ne değer kaldı ne bişey, eriyoruz sürekli...

+18 !

Alıntı yapılan: carlito1903 - Ekim 15, 2008, 14:14:39
''Beşiktaşlı Duruşu''nu yanlış anlayan ve hakikaten bizi bi duraklama içine sokan sayın Y.D. yüzünden yeni nesil ''Beşiktaşlı Duruşu''nu bilmeden büyüyor, bu ilerde çok kötü sonuçlar doğuracaktır...

Ne değer kaldı ne bişey, eriyoruz sürekli...
eger yeni neslinde kastın bizsek abi hic merak etme (babaları Beşiktaşlı olanlar icin konusuyorum) zatem babalarımız bize aşıladılar nasıl beşiktaşlı olunur beşiktaşlı olmak nasıl bir duygudur diye..

carlito1903

Sen niye üstüne alındın kardeşim, seni niye kastediyim kaç yaşındasın onu bile bilmiyorum :)

6-7 sene önceki tribün tepkileri ile şimdiki tepkilere bakarsanız ne demek istediğimi anlarsın...

Maç içerisinde kendi futbolcusunu ıslıklayan bi anlayış bizde hiç olmamıştı ama son zamanlarda bunu da yaşadık, bu ve bunun gibi birçok örnek var...

+18 !

Alıntı yapılan: carlito1903 - Ekim 15, 2008, 14:21:39
Sen niye üstüne alındın kardeşim, seni niye kastediyim kaç yaşındasın onu bile bilmiyorum :)

6-7 sene önceki tribün tepkileri ile şimdiki tepkilere bakarsanız ne demek istediğimi anlarsın...

Maç içerisinde kendi futbolcusunu ıslıklayan bi anlayış bizde hiç olmamıştı ama son zamanlarda bunu da yaşadık, bu ve bunun gibi birçok örnek var...
yok abi üstüme alınmadım ayrıca 16 yasındayım ben yani hala senin gibi durusa önem veren gencler var demek istedim sadece..

[KralKartal]

ilkelerimiz durusumuz isimli baslik bile bu kadar az ilgi gorebiliyorsa :)
ilke durus kalmamis mi..cogumuz unuttuk sanirim..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi