Ana Menü

Sadece izLeyin..

Başlatan Non Mollare Mai, Ocak 16, 2007, 23:35:07

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Non Mollare Mai

[youtube=425,350]Inbm9b3JGQ4[/youtube] şunu izLeyin Lütfen.. iLk izLediğimde qüLmekten öLcem sandım..  Off off ne ezikler var ya  :geberdim :geberdim
edit

DIABLO

kardeş bunu nerden izlettin bana yaw bu adam şarkımı söylüyor yoksa konuşuyormu saçmalamış durmuş en gıcık kaptığım ajdar bile bunun yanında bülent ersoy olur acaba bütün fb lilerde böyle manyakmı ???
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

melankolizm

Vallahi bomba . Olmaz bu kadar yahu! :D

Non Mollare Mai

Siz bide diğer videoLarını seyredin adam tam ruh hastası. Gece Gece neşemi yerine getirdi :)
edit

DIABLO

acaba yeni bestelerini ekliyecekmi sabırsızlıkla bekliyorum gülmek için
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

freedom forever

ne ercik miş :D helal olsun iii şöhret olmuş :D
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

ugur24

valla anıl dün bana msnden bu görüntüleri atmadan önce acaip canım sıkılıyodu..site yavaş diye foruma da giremiyodum..bunları izledim ne sıkıntı kaldı ne başka bişey..diğer videoları da izledim..msn adresini de koymuş oraya..ekleyip sitece dalga mı geçsek ne yapsak.. :geberdim

emir_carsi

zuahahaha
böyle eziklik olmaz...
adam tam salak...

eRe

zuhhahahaha...adam rep yapıo sankı :) :) ya bu fenerlıler olmasa bız neye gulecez :) :)
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

burak_bjk

super otesi buyuk bi ezik taraftari
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

eRe

hepımız bır olalım hepımız bır olalım.valla aklıma soktu adam(kadın) ya :)
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Unforgiven

Puhahahahaha  bir fenerbahceliden beklenen 100.yıl marşi azizeye yollasınlar bunu görüntü ve ses olarakta işlerini görür ajdarın genclik versiyonu bu be
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

Anarchy*

zuahahahahaha salak otesı aya fenerlı oldugu belllıı oluooo :D

Spy radamantis

bu ajdarida gecmiş hahahaha
BaBalaR CorTLaMaZ