Ana Menü

7 EKİM SALI / SAAT 13:00

Başlatan NoPasaran, Ekim 04, 2008, 19:48:41

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Ertuğrul Sağlam bırakıyor mu? Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, 7 Ekim Salı günü basın toplantısı düzenleyecek. Sağlam, UEFA Kupası 1. tur rövanş maçında Ukrayna'nın Metalist Kharkiv takımı karşısında alınan 4-1 yenilgi sonrası gelişen olayların ardından 7 Ekim Salı günü BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde saat 13.00'te basın mensuplarının önüne çıkarak, sorulara yanıt verecek.

Ertuğrul Sağlam, yaptığı açıklamada, Turkcell Süper Lig'de Hacettepe ile önemli bir maça çıkacaklarını ve bu önemli karşılaşmadan dolayı toplantıyı 7 Ekim Salı günü yapmanın daha doğru olduğuna karar verdiğini söyledi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

MerakLar içinde bekLiyorum.
Demirören istifa etsinde ertuğruL hoca yinede kaLabiLir.
Bölünür senin için uykular!

melankolizm

Kaldıramadın bu Takımı , bu Büyüklüğü ama tek suçun böyle bir Başkan'ın dönemine tosladın.
senden önce başkanın gitmesi dileğiyle..!
yolun açık olsun, istifa et..!

bjkclub

Ya aslında benim sinirim geçince hocaya sahip çıkılabilir fikrine yönelmedim değil.Senelerdir hoca değişiyoruz bir işe yaramıyor işte.

Ama gidecekse de adam gibi yollanmalı.Fahri gibi değil.

Kralkartal21

''Hayat devam ediyor'' ''Önümüzdeki maçlara bakıcağız'' der..!
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

eRe

Alıntı yapılan: eRe - Ekim 04, 2008, 12:18:47
Aldığım Bilgilere göre ERTUGRUL SAGLAM pazartesi mactan sonra veya salı basın toplantısı yaparak istifasını verecek
Ve Şuan istanbulda bulunmayan ve KİEV e giden YILDIRIM DEMİRÖREN de LUCESCUyla buyuk bır olasılıkla orada anlasıp
Hafta ıcı yenı Teknık Dırektor olacagıdır

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carlito1903

Tahminim istifa kararını açıklayacağı yönünde...

Keşke böyle olmasaydı keşke Ertuğrul ile daha uzun yıllar çalışabilseydik...

Bu şekilde kendini ispatlayamadan ayrılmak onun kariyeri için de büyük bi darbe olacak...

[KralKartal]

Saglamin sucu yok, suc sinan engin ve bu BECERIKSIZ YONETIMDE

Tigana, Riza, Del bosque bunlarin hepsi mi kaldiramadi

e PES YANI
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

canavar_bjk

ne yüzsüz yönetim ya bin kere istemiyoruz diyoruz her yerde tepkiler cığ gibi büyüyor o ( yani y.d. ) hala yerinde oturuyor ya bu nasıl bi insanlık !!! bırakın kardeşim artık bu beşiktaş ı daha ne istiyosunuz beşiktaş tan yazıklar olsun sizin gibi yönetime !!!
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

BerkAy1903

19o3

ilhan mansız_melis

Sağlam'ı çok seviyorum ama onunla olmayacak ki ondan önce gitmesi gereken çok kişi var eğer gerçek olursa Luce gelirse çok sevinirim
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Tolgahan_BJK

Ertuğrul Hoca,

efendi , ağır , Beşiktaşımıza yakışır bi tavırda oldu herzaman...

Fakat itiraf etmek gerekir ki ; Ertuğrul Hocamız çok çok iyi bir teknik direktör değildir.
Demirören'in altında da çok ezilmiştir. Kendini geliştireceği var ise de böyle bir yönetimin
emir komutasında bu mümkün olmamaktadır !

İstafa etmesi gereken Yönetimdir...

saldır beşiktaş

Merakla bekliyoruz ama istifa edceğini sanmam
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

keskinli

hacettepe macinin sonucuna göre olayin gelismesi degisebili
olasi bi kötü sonucta istifa edebilir,iyi bi sonucta inatla devam eder
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

yat kalk fenerle cimboma dura et sağlam :)

Bence gereken tepki verilmeli..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net