Ana Menü

Anket Yeni Teknik Direktör kim olmalı

Başlatan tcenk, Ekim 04, 2008, 16:54:24

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bjkclub

Samet Aybaba bizim hocamız olsun Beşitaş'ı bırakırım.

En ideal Lucescu.Çünkü bu başkan varken Denizli gelemez.

Ya da Metalist Karkiv'in hocası :)

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

rudy1903

mustafa denizli çok iyi bir beşiktaşlı ama bize en iyi sonuçları aldırıp bu zamana kadar şampiyon yapan tüm hocalar yabancı o yüz
den yabancı biri olması şart.bknz : stankoviç bknz: gordon milne  bknz: lucescu
kesinlikle lucescu .
biz almassak seneye ya gs alır yada febe bence acele etmeliyiz.rakiplere kaptırırsak vay halimize
hem futbolcu ruhundan anlıyor-hem ligi tanıyor-hem dürüst bir adam-hem oyunu okumasını biliyor-hem rakiplere göre şablon
yapıyor.ben ayrıca lucescunun yerinde olsam 10 senelik anlaşma yaparım.ferguson gibi tarih olmalı bizde.10 senede en az
6 şampiyonluk getiririr buna eminim.adam 1.sene şampiyon yaptı.2.sene yapıyordu neler oldu herkes gördü.
tabi ayrıca sinan enginde gitmeli yerine tayfur iyi bir seçim haberlerde söylediği gibi sergen yanında daha da harika bir seçim

NoPasaran

Lucescu çok maliyetli olacaktır..

Biliyorsunuz Ukraynma ekiplerinde para biraz fazla malesef..

Lucescuya bile çok astronomik ücretler ödüyorlar
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: rudy1903 - Ekim 04, 2008, 20:11:22
mustafa denizli çok iyi bir beşiktaşlı ama bize en iyi sonuçları aldırıp bu zamana kadar şampiyon yapan tüm hocalar yabancı o yüz
den yabancı biri olması şart.bknz : stankoviç bknz: gordon milne  bknz: lucescu
kesinlikle lucescu .
biz almassak seneye ya gs alır yada febe bence acele etmeliyiz.rakiplere kaptırırsak vay halimize
hem futbolcu ruhundan anlıyor-hem ligi tanıyor-hem dürüst bir adam-hem oyunu okumasını biliyor-hem rakiplere göre şablon
yapıyor.ben ayrıca lucescunun yerinde olsam 10 senelik anlaşma yaparım.ferguson gibi tarih olmalı bizde.10 senede en az
6 şampiyonluk getiririr buna eminim.adam 1.sene şampiyon yaptı.2.sene yapıyordu neler oldu herkes gördü.
tabi ayrıca sinan enginde gitmeli yerine tayfur iyi bir seçim haberlerde söylediği gibi sergen yanında daha da harika bir seçim

Çok güzel yazmışsın
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

kartalpenchesi

Lucescu yu tekrar görmek çok isterdim
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

husoeagle

çok yeni ve yabancı bi isim olmasını isterim
eskilere dönmeye gerek yok

djinonu

SAMET SAMET SAMET hem sever hem döver gökhani bi döverki bidaha sakatlik tanimaz !!!
yattarayi zamaninda nasil dövmüstü???

djinonu

SAMET SAMET SAMET
hem sever hemn döver
gökhani bi döverki sakatlik tanimaz bu vakitten sonra

Cem Goren

luce olmalı ama sinan engin varsa ben yokum demiş
altın kapılarımız kan oldu tayfun

bilen19

Arkadaslar Mustafa Denizli kimdir yahu? adam ne katabılır besıktasımıza? kesınlıkle gelmesı taraftarı degılım. helekı adnan aybaba nın kardesı gelırse bı daha o stada gıtmem o gıdene kadar.

Adriano

Yılmaz Vural (:

Ertuğrul Hoca gibi antrenörlük hayatında çıkış yaşayan bi değeri, derhal büyük takıma getirerek HARCADIK.
Tek suç Sağlam'ı getirendedir, sayın başkanım saygılarımla..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

allen ıverson

Luçesku çok samimiyetsiz bir hoca!
Yeni kanlara ihtiyacımız var!
Bu arada Yönetim İstifa!
Yarında kapalıda bu sesi duymak istiyorum!

TurkishTank

lucescu'la bile ilerisi icin pek fazla umitli bakamiyorum, nedenmi diyorsun, cunku bu yonetim oldugunda her ana her bomba patliyabilir...
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

CiCi_KizZ

Sizce kim Gelicek Simdi? .. Ins bi yabanci Olmaz..Gerci bu yonetimden Hersey beklenir :boks
Baska Sevdalara KApaliyiz..

Sampiyonluk icin SALDIR Besiktasim!!