Ana Menü

Anket Yeni Teknik Direktör kim olmalı

Başlatan tcenk, Ekim 04, 2008, 16:54:24

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tcenk

Samet Aybaba'da ciddi şekilde düşünülmeli hem Beşiktaş kültürünü oyuncularına gerçek anlamda verebilecek bir adam hemde Beşiktaş aşkı için günün 24 saatinin 25 saatinde çalışabilecek bir adam ayrıca Anadoluda stajını tamamlamış yıllar öncesinden Usta olmuş bir kişi ve başında olduğu takımların hepsinde başarıyı yakalamış biri ama onunda handikapları yok değil işine karışırlarsa aynı gün istifa edecek değerlerede sahip bu güzel bir konu ama yinede handikap.

Bana göre takımına her zaman güvenen ve bunu %51 biz kazanırız mantığında biri lazım bu yorum Sayın Denizliye ait ama benim isimlerle değil işim mantığı bu olan bir hoca derim.

Lucescu'ya gelince oda daha çok defans oynatıyor defan güvenliği her zaman ön planda derli toplu bir takım yapıyor Derby maçlarda tartışmasız bir üstünlüğü var

Diğer aday türkiyeye yabancı iyi ayağa top yapan bir takım yapıyor ama onu bu sene yapması neredeyse imsansız yani sene kaybı olabilir.Bazı futbolcuların biletide sene sonunda hemen kesilir herhalde
Bizdeki bazı oyuncuların %5 isabetle oynadığını düşünürsek (Gökhan Zan,İbrahim Toroman,İbrahim Üzülmez ) gibi.

Ertuğrul gitmeli ama gelende gol veya goller yesin ama takım biraz pısırık futboldan kurtulsun ileride bassın rakibe saldırdın biz yıllardır bunu istemiyormuyuz Yani yönetim takımı hırslı ve cesur oynatacak bir teknik adam buldun
1903

NoPasaran

Bir kaç senedir bu teklifimi sunuyorum

Korkmadan cesurca oynatan, futbolun kalıptan çok ayakla oynandığına inanan

MUSTAFA DENİZLİ...

İster sevin ister sevmeyin..

Hasta Beşiktaşlıyım diyecek kadarda delikanlı
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Mustafa Denizli mi Beşiktaş'lı ben hiç bilmiyordum ya Luce ya da Denizli tabi Ertuğrul hoca giderse
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

tcenk

Evet Arkadaşlar Mustafa Denizli Beşiktaşlı ama o hiç Beşiktaşta oynamamış ve Görev almamış olmasına rağmen Beşiktaşlıdır.
1903

NoPasaran

Kİ BÜYÜĞE DE RET!
"Mustafa Hocam Türkiye'den teklif alırsanız değerlendirir misiniz? Tercihiniz hangi takım olur?" sorusunu yöneltiyoruz. Yılların deneyimli teknik direktörü bombayı patlatıyor: "G.Saray'da şu anda çalışmayı pek düşünmüyorum. F.Bahçe'nin mevcut yönetiminin benimle ilgili bir tasarrufu olacağını zannetmiyorum. Ama zaten gelirsem sadece Beşiktaş'a gelirim." Bu sözü söylerken gözlerinin içi parlıyor. Çünkü çocukluğundan bu yana gönül verdiği takımın başında olmak çok farklı bir duygu olsa gerek. Araya giriyorum ve "Hocam artık ok sizin için de Beşiktaş için de yaydan çıkmış durumda. Kamuoyu sizi istiyor. Bu birliktelik bence gerçekleşecek" diyorum. Yüzündeki tebessüm artıyor, sözle cevap vermiyor, ama ne demek istediğini anlıyorum.

DELGADO'NUN HAYRANI
Beşiktaş'ın Türkiye'nin en iyi kadrosuna sahip olduğunu söylüyor. Delgado'nun tam bir hayranı. Onun dışında Manchester United'tan transfer edildiğinden bu yana kendisini bir türlü gösteremeyen Kleberson'un da çok yetenekli olduğunu düşünüyor. Saat 21:30'da yemek sona eriyor. Mustafa Denizli ile vedalaşıyoruz. Saat 23:00'teki uçağına yetişmek için yola çıkmak zorunda... Belirsiz bir geleceğe doğru son sürat yola çıkıyor. Cuma günü zorlu bir sınav için yoğun bir program onu bekliyor. Ama yakın gelecekte ne olacağı onun açısından belli değil... Belki geleceği İran'da Persepolis'te olacak belki de Beşiktaş'ta... Ancak sonuçta onun çok sevdiği başarıyla biteceği kesin...

Nasıl Beşiktaşlı oldum?

Mustafa Denizli, çocukluğunda sıkı bir futbol taraftarıdır. Ama onun Beşiktaşlı olmasını sağlayan Çeşme'deki altı terziden biridir. Milli Takım eski teknik direktörü anlatıyor: "Çocukluğumda bir terzi vardı. Bizleri toplar hep Beşiktaş'ı anlatırdı. Şair Nedim'de dükkanı olduğunu ve başta Refik Osman Top olmak üzere birçok yıldızı gördüğünü söylerdi. Beşiktaş'ı öyle bir anlatırdı ki ben de siyah-beyazlı renklere gönül verdim". Bu terzi Mustafa Denizli'nin Altay'da yıldızlaştığı yılları da görecek ve tribünde yerini alarak Büyük Mustafa'yı alkışlayacaktır.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Helal olsun valla Mustafa hocaya isterim gelmesini
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

KeePSaKe

Since 1903

pAscAliAnUmut

Luce dedim. Ama ben onun geleceğini zannetmiyorum. Denizli de fena olmayabilir aslında Volkan abinin de dediği gibi takımını cesurca oynatan biri.
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

erdibatmaz

kesinlikle yerli olmalı..yabancı değil..
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

NoPasaran

Ayrıca habertürkteki röportajında

BEŞİKTAŞ NE ZAMAN?

Başarılı hoca, Beşiktaş'ta ne zaman çalışacaksınız?" sorusu üzerine "G.Saray ve F.Bahçe'nin başındayken de hasta Beşiktaşlı olduğumu hep söyledim. Bunu her camia anlayışla karşıladı'' demekle yetindi.

kaynak : haberturk.com

demiş

Luceyede hayır demem Denizliyede.Ancak şu an Denizli takımı daha iyi biliyor ve tanıyor..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

pAscAliAnUmut

Çok merak ediyorum. Pazartesi günündeki maçta Lig Tv'de maçı Mustafa Denizli yorumlayacak. Acaba ne konuşacak...
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

NoPasaran

Yıldırım demirören olduğu sürece Gelmez zaten denizli

ARALARINDA BİR SORUN VAR Ve herkes bilirki ben olduğum sürece denizli klubun kapısından giremez diyen bir başkan var..

Lucescuyu getirsin başka bişey istemem ben :)

Ama Ertuğrul Hocayada üzülüyorum açıkcası..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Non Mollare Mai

Ertuğrul hocaya kuşkusuz çok üzülüyorum..
Ama Beşiktaş'a zarar veriyor..

Lucescu'yu istiyorum kesinlikle.
Gel Luce gel. :)
edit

Alp Erdem

Mustafa Denizli gelsin o gelmezse Lucescu gelsin bizim için kim hayırlı olacaksa o gelsin

+18 !

Mustafa Denizli hasta beşiktaşlı olmasına ragmen objektifte yorum yapabiliyor..

Ama ben yinede Luce diyorum..