Ana Menü

Bunun adı yenilmek değil!Serkan ÜSTÜNER'in köşe yazısı

Başlatan Simurg, Ekim 03, 2008, 19:53:38

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Bunun adı yenilmek değil!Serkan ÜSTÜNER'in köşe yazısı
Metalist-Beşiktaş maçı; geçen sene ki Liverpool maçından sonra Beşiktaş'ın sahada kaybolduğu maçların ikincisi..
Metalist-Beşiktaş maçı; geçen sene ki Liverpool maçından sonra Beşiktaş'ın sahada kaybolduğu maçların ikincisi.Dün gece yaşananları kısaca özetlemek gerekirse Beşiktaş'ın en büyük sorunun motivasyon eksikliğinden kaynaklandığını görüyorum.Demek ki Lig de kolay takımları yenmek ile bu iş olmuyor.Karşına biraz dişli bir takım çıkınca bütün gardın düşüyor.Bu mudur? Beşiktaş ruhu? Bu mudur? Kolej ruhu.Beşiktaş en son ne zaman Avrupa'da bir başarı sağlamıştı.Hatırlayanınız var mı?Demek ki koskoca Beşiktaş plandan uzak.Sivok'un yokluğu mu defansı bu hale getirdi? Gökhan Zan diye bir defans oyuncusu var saçlarını jölelemiş Maçka parkında geziyor.Orası Maçka parkı değil evladım.Antremana çıkmayan Gökhan ilk 11'de başlıyor.Delgado Alex'ten iyiyim dedi.Hafta içinde yaptığı röportajda.Ben buna sadece gülerim.Sen misin iyi? Alex'in, Fenerbahçe'yi kaç maçta kurtardığını biliyor mu? Ya da hiç mi televizyon izlemiyor.Delgado takımın beyni! Beşiktaş'ın kaç maçını çevirmiş acaba sorabilir miyim? Ertuğrul Sağlam'a gelince.Beşiktaş'ın büyüklüğünü kaldıramayacağını ilk geldiği günden itibaren söyledik.Ama Yönetim ısrarla arkasında durdu.Bakalım şimdi ne gibi kararlar alınacak.Sabırla bekliyoruz.Bu fatura sadece Ertuğrul Sağlam'a kesilmemeli.Kimler suçluysa hepsinin cezası verilmeli.Kangren olmuş tüm organlar kesilmeli.Artık Beşiktaş'ın büyüklüğüne yaraşır bir takım kurulması temennisiyle...

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..