Ana Menü

Bursaspor ile barış mümkün mü?

Başlatan Simurg, Eylül 26, 2008, 13:46:15

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Bursaspor 4 yıl önce, rakiplerine mağlup olunca küme düşmesine neden olan Beşiktaş´a karşı tavır almıştı.Levent Kızıl barış için atağa kalktı

[/t]
Bursaspor 4 yıl önce, rakiplerine mağlup olunca küme düşmesine neden olan Beşiktaş´a karşı tavır almıştı.Levent Kızıl barış için atağa kalktı.Bir dönem Bursaspor Başkanlığı yapan ve Demirören´in yakın arkadaşı olan Kızıl, sorunu çözmek için kolları sıvadı.

İkinci barış hamlesi

2004 yılında küme düşen Bursaspor, o sezonun son bölümünde çok kötü bir görüntü çizen ve Yeşil-Beyazlılar'ın rakiplerine mağlup olan Beşiktaş'a faturayı kesmişti. İki kulüp arasındaki gerilim bir türlü bitmek bilmedi, Bursaspor Süper Lig'e çıktığında iki takım taraftarları maçlara alınmadı. Daha önce de iki kulüp arasındaki buzları eritmek isteyen ancak başarılı olamayan Milli Takımlar Sorumlusu Levent Kızıl, barış sağlamak için yine harekete geçti.

Olaylar sona erecek

Bu sezonki iki karşılaşmadan önce takımların tribün liderleri, başkanları, yöneticileri ve futbolcularının da katkılarıyla bir organizasyon hazırlamayı planlayan Kızıl, sorunu bu yolla çözmeyi düşünüyor. Kızıl, federasyon adına futbol sahalarındaki gerginliği bitirip, bu sezon Süper Lig'de olay çıkmasını engellemek istiyor. Bir dönem Bursaspor Başkanlığı yapan Kızıl, aynı zamanda Beşiktaş'ın patronu Yıldırım Demirören'in de yakın arkadaşı...

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

carlito1903

Kullanın bakalım nereye kadar kullanacaksınız bu olayı, iyi reklam yaptınız üstümüzden...

Düşmanımız bile olmazsınız ki barışalım sizinle !

keskinli

besiktasi bitirecegim demedimi bu adamcik zamaninda?
nasil bizim baskanin arkadasi oluyor anlayamadim
simdide kalkip dostluk mesajlari veriyor
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ZeMaHŞeR

Seviyemizi biraz daha koruyalım.

Admin
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

adanalıyık_01

SİMSİYAH günlerimizi BEMBEYAZ yap şanlı BEŞİKTAŞ...

muhsin_1903

Sağlıklı Bir Hayat İçin Yıldırım Demirören'e HAYIR

+18 !

hala fenerin usaklıgını yapan bir adam simdi bizimle dost olmaya calısıyor ve biz buna inanıyoruz yazık...

Cem Goren

bursadan dost olmaz kaldıki onlar bizi kendilerine düşman edip kendi kendilerine gelin güvey oluyorlar onalr kimki bize düşman olacaklar
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Kralkartal21

KAYBOLun!!

Yapılanları hiçbir barış unutturmaz..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

saldır beşiktaş

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

TurkishTank

bisey olcagi yok.... Turk mentalitesinde yok boyle bi durum...
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

yns.mr

Bursada yaşıyorum ama burdan nefret ediyorum.

ist.hatirasi/3-4

Kavgayı çıkarırkende reklam yaptılar şimdide yapacaklar.barış olmaz

kimse kimseye birşey yapamaz , laf!
YÖNETİM İSTİFA !!!

ilhan mansız_melis

Kalsın onların barışı istemez kardeşim
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Hadi lan ordan barışmış hikaye anLatmaya bırakın.
Bölünür senin için uykular!