Ana Menü

Bobo: Geçen sene ki maç keşke hiç olmasaydı!!!

Başlatan Simurg, Eylül 25, 2008, 13:23:06

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Bobo´nun geçen sezonki Belediye maçında gördüğü kırmızı kart, belki de Beşiktaş´ı şampiyonluktan etti.

[/t]
Bobo´nun geçen sezonki Belediye maçında gördüğü kırmızı kart, belki de Beşiktaş´ı şampiyonluktan etti. Brezilyalı şimdi, cumartesiyi iple çekiyor
Liderlik gitmişti

22 Mart 2007... Lider Beşiktaş, Olimpiyat Stadı'nda konuk olduğu Büyükşehir Belediyespor karşısına sakat ve cezalılar nedeniyle eksik bir kadroyla çıkmıştı. Maçın başında İbrahim Akın'ın golüyle geriye düşen Siyah-Beyazlılar, Holosko'yla durumu eşitlese de ilk yarının son dakikasında Bobo'nun gördüğü kırmızı kart herşeyi alt-üst etmişti. Maçı 2-1 kaybeden Siyah-Beyazlılar hem liderliği, hem de Bobo'yu yitirmişti. Ağır bir ceza alan Brezilyalı futbolcunun yokluğunda Beşiktaş şampiyonluk yarışında büyük yara almıştı.

'Golümü atacağım'

Bu sezona da çok iyi başlayan Bobo, Belediye mücadelesi öncesinde FANATİK'e konuştu. "Kırmızı kart gördüğüm maçı hiç unutmadım" diyen Brezilyalı yıldız, "Kasti bir hareketim yoktu ancak oyundan atılmıştım. Takım arkadaşlarım da haklı olarak soyunma odasında bana tepki göstermişti. Zor günler geçirmiştim, şampiyonluk yarışından geri kalmıştık. Yönetimden de ceza almıştım. Ancak artık herşey geride kaldı. Yine maçın konuşulan ismi olacağım ancak gördüğüm kırmızı kartla değil, atacağım gollerle..." dedi.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

eyup1903

büyük bi patlama yapacak bu maçta en az 2 gol bekliyorum bobo dan

carsi52

Bu hafta geçen senenin intikamınıda aLırsın.
Bölünür senin için uykular!

cinc

orda bobo ya gereksiz yere yüklenilmişti zaten bobonun yaptığı hareketten öncesinide hakemler hariç herkes gördü! nese bobo unut o olayı bak önüne coştur bizi.. :D
gittin... bense sadece arkandan baktım! söleyecek o kadar çok şeyim wardı ki ama ben söyleyemedim..! sadece baktım...

KeePSaKe

Bobo sen hareketin kralını İstanbul maçında gol atarak yapacaksın.
Since 1903

BerkAy1903

19o3

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carlito1903

Bu maça bi intikam maçı olarak çıkmaz umarım, Ahmet abinin dediği gibi ters tepebilir....

Cem Goren

ters tepmesinden korkanlardan biriside benim normal bir maçmış gibi çıkmalı gollerini atıp kenara çekilmeli
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.