Ana Menü

Kombineler Satışa Çıkıyor

Başlatan saldır beşiktaş, Eylül 19, 2008, 19:40:10

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saldır beşiktaş

Cola Turka Arena'da oynayacağımız basketbol maçları için 2008-2009 sezonu Kombine Kart satışlarına 22 Eylül Pazartesi günü başlanacaktır. 
Basketbol Kombine Kart satışları hem BJK İnönü Stadı Bilet Satış Gişesi hem de Biletix'ten yapılacaktır.

BJK İnönü Stadı Bilet satış gişesindeki satışlarımız hafta içi 10.00-17.00 saatleri arasında yapılacaktır. Taraftarlarımıza kartlar anında teslim edilecektir.

Taraftarlarımız Basketbol Kombine Kartlarını www.biletix.com ve 0216 556 98 00 nolu Biletix Çağrı Merkezi'nden telefonla alabilecektir.

Kombine Kartlar, 1 peşin 2 taksit (Ödemeler 1 Kasım ve 1 Aralık) olarak da satın alınabilecektir.

Basketbol Kombine Kart fiyatlarımız şöyledir:

Protokol 700 YTL,
Bench Arkası 500 YTL,
Protokol Karşısı Alt 300 YTL,
Protokol Karşısı Üst 200 YTL
Pota Arkası Tribün 100 YTL

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

noumAyberk

Bi sorun olmazsa almayı planlıyorum

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

noumAyberk

1+2
50
25
25

Eren direk resmi sitedeki yazıyı koysaydın iyi olurdu orda bütün bilgiler var

noumAyberk

Potada Kombine Satışı Başlıyor
19.09.2008 17:39

Cola Turka Arena'da oynayacağımız basketbol maçları için 2008-2009 sezonu Kombine Kart satışlarına 22 Eylül Pazartesi günü başlanacaktır.

Basketbol Kombine Kart satışları hem BJK İnönü Stadı Bilet Satış Gişesi hem de Biletix'ten yapılacaktır.

BJK İnönü Stadı Bilet satış gişesindeki satışlarımız hafta içi 10.00-17.00 saatleri arasında yapılacaktır. Taraftarlarımıza kartlar anında teslim edilecektir.

Taraftarlarımız Basketbol Kombine Kartlarını www.biletix.com ve 0216 556 98 00 nolu Biletix Çağrı Merkezi'nden telefonla alabilecektir.

Kombine Kartlar, 1 peşin 2 taksit (Ödemeler 1 Kasım ve 1 Aralık) olarak da satın alınabilecektir.

Basketbol Kombine Kart fiyatlarımız şöyledir:

Protokol 700 YTL,
Bench Arkası 500 YTL,
Protokol Karşısı Alt 300 YTL,
Protokol Karşısı Üst 200 YTL
Pota Arkası Tribün 100 YTL

Kaynak: Bjk.com.tr

CR7

çok soru soruyor olabilirim ama bir soru daha;

bitiş tarihi hakkında bilgi var mı?
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)