Ana Menü

Korkaksın Ertuğrul Sağlam Hemde çok korkak.............

Başlatan tcenk, Eylül 16, 2008, 10:27:13

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Alıntı yapılan: tcenk - Eylül 16, 2008, 10:27:13
Artık açık açık yazmanın zamanı geldi.Ertuğrul Sağlam sen korkaksın Bu kadarıda olmaz ama
sen hem korkuyorsun hemde korkunu abartılı yaşıyorsun kendine gel kardeşim böyle oyunmu olur.3-0 5-0 yenil ama bizim ruhumuzu temsil et.
Gayet güzel demiş

2-1 enildik ama ruhumuz bizde ;)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Iste , RUH diyoruz, baska diyecek birsey yok,
yenildik ya, dunya ona bakiyor, fiksturde sonuc ne yaziyor

2 - 1 ..

gecmis olsun

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

yenerr17

ama bu bir olur 2 olur iyi oynayıp kaybetmek elbette bu iyi futbolun meyvesini lig sonunda alcaz bi maç kaybettik 3 puan gitti sadece ama bunun hediyesini alcaz bn inanıyorum.

[KralKartal]

Umarim... Gencleride kaybetmeyiz umarim, puan alacaz, gunumuzu kurtaracagiz diye

NoPasaran

İhsan şu an önce Beşiktaş

Aydın Batruhan sonra

Elbette onlarında sorulacağı zaman vardr

ama önce Beşiktaş ;)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Besiktas onlar demek zaten volkan...

bu sene kendimizi kurtarsak neye yarar,
kayitlara gececek sampiyon Besiktas diye,
sonra?

tcenk

02.12.2008 Salı
Valla yazılanları tekrar gözden geçirdim o zamanki sinir haliyle mi yazmışım haksızlık mı etmişim diye...
Ama ilk kez kendi yazdıklarımı detaylı inceledim

Sonuç: Yazdıklarım çok hoşuma gitti.

Şu an bile aynı şeyleri düşünüyorum Ertuğrul Sağlam korkularının esiri oldu ve gitti.
Denizli henüz transfer yapmadı hatta takımıda hazırlamadı (sezon hazırlığı) bunları yapınca kadroya bana göre 2 takfiye şart (sağ-sol bek) inşallah gerek kalmaz ama o zaman eleştirmeye başlarım.Kimseyi kollamıyorum kayırmıyorum ama dışarıya karşı hepsini kollarım kimseyede laf söz ettirmem. Burası bizim yerimiz burda istediğimi söylerim hakaret hariç.
KralKartal Rumuzlu arkadaşım benim taraflı olabileceğimi söylemişsin belki ben, belkide sen taraflısın bunu bilemeyiz. Sana saygı duyarım senin sözlerinle ben kendimi sorguladım taraflımıyım diye istersen birde sen kendini sorgula. Neticede hepimiz aynı başarının peşinde koşuyoruz. Ama emin ol daha önce bu Beşiktaştan bir şey olmaz diyenler yenildiğimiz maçta kendi takımına köpürüyordu biz bunları yaşıyoruz. Adamlar 10 kişi saldırdı biz seyrettik diyorlar 50.000 kişiyiz 2000 kişinin sesi yenilirken bile daha fazla çıkıyor dediler Helal olsun Takımada taraftarlarınada dediler bunu galip takımın taraftarı söylüyor. 2-1 yenik durumdayken iddaya girebildim gönül rahatlığı ile cisse atılmasa ben kazanacaktım.Atıldı ben kaybettim. O zamana kadar oynanan oyundan keyif aldım hoşuma gitti. Pısırık değildik korkmadık kanat sorunlarından dolayı bir parça olabilir ama kanatları sende benim kadar biliyorsundur.Düşünsene iki kanatta oyunun her iki bölümünü oynayan iki oyuncuyu ne güzel olur değil mi? Bak bunlar uzun zamandır sorun bunları görmek lazım göremiyorsan kendi sahana tek forvet çift önlibero çıkarsın.
UNUTMA! Hepimiz güzel bir Beşiktaş istiyoruz.

1903

ata vicente

Alıntı yapılan: tcenk - Aralık 02, 2008, 22:10:51
02.12.2008 Salı
Valla yazılanları tekrar gözden geçirdim o zamanki sinir haliyle mi yazmışım haksızlık mı etmişim diye...
Ama ilk kez kendi yazdıklarımı detaylı inceledim

Sonuç: Yazdıklarım çok hoşuma gitti.

Şu an bile aynı şeyleri düşünüyorum Ertuğrul Sağlam korkularının esiri oldu ve gitti.
Denizli henüz transfer yapmadı hatta takımıda hazırlamadı (sezon hazırlığı) bunları yapınca kadroya bana göre 2 takfiye şart (sağ-sol bek) inşallah gerek kalmaz ama o zaman eleştirmeye başlarım.Kimseyi kollamıyorum kayırmıyorum ama dışarıya karşı hepsini kollarım kimseyede laf söz ettirmem. Burası bizim yerimiz burda istediğimi söylerim hakaret hariç.
KralKartal Rumuzlu arkadaşım benim taraflı olabileceğimi söylemişsin belki ben, belkide sen taraflısın bunu bilemeyiz. Sana saygı duyarım senin sözlerinle ben kendimi sorguladım taraflımıyım diye istersen birde sen kendini sorgula. Neticede hepimiz aynı başarının peşinde koşuyoruz. Ama emin ol daha önce bu Beşiktaştan bir şey olmaz diyenler yenildiğimiz maçta kendi takımına köpürüyordu biz bunları yaşıyoruz. Adamlar 10 kişi saldırdı biz seyrettik diyorlar 50.000 kişiyiz 2000 kişinin sesi yenilirken bile daha fazla çıkıyor dediler Helal olsun Takımada taraftarlarınada dediler bunu galip takımın taraftarı söylüyor. 2-1 yenik durumdayken iddaya girebildim gönül rahatlığı ile cisse atılmasa ben kazanacaktım.Atıldı ben kaybettim. O zamana kadar oynanan oyundan keyif aldım hoşuma gitti. Pısırık değildik korkmadık kanat sorunlarından dolayı bir parça olabilir ama kanatları sende benim kadar biliyorsundur.Düşünsene iki kanatta oyunun her iki bölümünü oynayan iki oyuncuyu ne güzel olur değil mi? Bak bunlar uzun zamandır sorun bunları görmek lazım göremiyorsan kendi sahana tek forvet çift önlibero çıkarsın.
UNUTMA! Hepimiz güzel bir Beşiktaş istiyoruz.
Bravo arkadasım fıkırlerıne sonuna kadar saygı duymakla beraber katılıyorum

Bravo arkadasım fıkırlerıne sonuna kadar saygı duymakla beraber katılıyorum

[KralKartal]

Aciklamalarin icin tesekkurler TCenk, hepimiz guzel bir BESIKTAS icin yorumlar yaziyoruz
kendimizce hakliyiz ama olumlu yazilarini begendim ;)

tcenk

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Aralık 03, 2008, 11:40:10
Aciklamalarin icin tesekkurler TCenk, hepimiz guzel bir BESIKTAS icin yorumlar yaziyoruz
kendimizce hakliyiz ama olumlu yazilarini begendim ;)

Ne demek ben teşekkür ederim
1903