Ana Menü

ya cesur olun yada gidin

Başlatan ismailcem, Kasım 22, 2006, 00:46:18

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ismailcem

2 bin kişi eger 50.bin kişiyi bastıracak kadar yürekten bagırıyorsa bilinki bizim sevgimizi tarif edecek laf yoktur bizlerede yakışan bizim gibi cesur taraftara yürekli gözüpek bir yönetim anlayışıdır iki takım yöneticileri localarda karşılastıgı sırada aziz başkanın besiktaslı yöneticilere siz arka kapıdan gireceksiniz ne işiniz var burda  dediğini yazıyordu gazete ve besiktaslı yöneticilerin hiç ses çıkarmadan devam ettiğini daha sonra asansörde yan yana gelen yöneticilerden murat aksunun azizle aynı asansörde yukarı çıktıgını yazıyordu okuyunca beynimden vurulmusa döndüm beşiktas klübün kimler tarafından yönetilidiği düşündün neden gelmemişti demirören öyle ya maçtan bir gece önce inönü stadına gelen fenerli taraftarlar bekliyoruz diye pankart açınca biz gelmiştik kadıköye bazı arkadaşlar çıkıp diyecekler ki kolpa basın yalan yazmış olabilir bu haber yalanda olabilir ama benim bu basiretsiz yönetimden her şeyi beklerim besiktasla ilgili alınan her karara saygılılar çünkü ne oldu söz verilmişti komisyon kurulacaktı elimizden alınan şampiyonlugunun hesabı sorulacaktı ne oldu hadi azizin teşvik primi verdiğini mahkeme kanıtladı bir tane ses çıktımı yönetimden basket maçlarına alınmıyoruz ses yok futbol maçlarında her şehirde dayak yiyoruz ses yok fahiş fiyata maç bileti satılıyor bizlere tek bir itiraz duyan varmı ALLAH aşkına daha ne olması gerek adam parmagım koptu diyor hala dövüyorlar bunun daha ötesi varmı yaaa sayın yönetim gözaltına alınan insanların durumu ne olacak banane gitmeselermiydi diyeceksinz bu yönetimden neden kimse itiraz etmiyor akıl işi değil bu alınan karar demiyorda bülent eriş bey çıkıp herkes münferit gitsin polis gereken tedbiri aldı diyor polis besiktas taraftarını döverek mi tedbir alıyor bu kadar mı basit yöneticilik yapmak o zaman sizin orda ne işiniz var yada sormak lazım ne zaman çıkıp itiraz edilecek en ufak bir haber çıkınca yalanlamayı biliyorsunuz taraftarla ilgili en büyük bir sorunda diller yutuluyor  burdan açıkca söyleyemiyorum ama anlayan anlar hesabi eger ikinci devre fener seyirci besiktasa münferit gelmesin biletler 45 ytl den satılmasın gerekini size söylecek çok kişi çıkar başta ben olmak üzere....

epitaph_

ya boyle hırslı oynasınlar fener macındakı gıbı varsın kaybedelım hayır anlamadıım nokta demekkı takımda bu potansıyel war gorduk topa nasıl basıyolar eeee pekı o zaman gecen haftalarda neden boyle oynanmadı ben sorarım bunu arkadas bızı uzmeye ne hakkınız wardı potansıyel warmıs demekkı bırı bunun cevabını versın yonetım olur teknık dır olur futbolcu olur ...

konyAçArşıbAyrAm

ben bu saatten sonra cesurluk beklemiyorum bence defolup gitsinler!!!

çArþý_ulan

bu iş parayla değil yürekle olur...aziz istediği kadar para versin bizimkiler içinden gelerek, yüreğini koyarak oynadıktan sonra para çalışmaz

@LAYINA GİDER

salvador

www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

freedom forever

AZİZ PARASI KARAKARTALLARA SÖKMEZ
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

yuNuS1903

19caner03

azızın parası bıze sokmez onun parası kucuk takımlara soker

pascalyptica

bence pascalı getirelim yönetime yan bakanı şişlesin :)
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

DIABLO

hayatta herşey para değildir  >:(
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

burak_bjk

ocaktaki secimde işi zor gibi demirörenin
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

tek_iso

Alıntı yapılan: burak_bjk - Kasım 24, 2006, 09:55:06
ocaktaki secimde işi zor gibi demirörenin

aynen katılıyorum;protokoldeki yuhlamalar bile seçimleri yansıtıyor aslında

canmert

Alıntı yapılan: pascalyptica - Kasım 23, 2006, 01:33:26
bence pascalı getirelim yönetime yan bakanı şişlesin :)
zuahahaha