Ana Menü

Zola Resmen West Ham'da

Başlatan saldır beşiktaş, Eylül 11, 2008, 21:13:44

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saldır beşiktaş

Bir dönem Chelsea'de forma giyen efsane oyuncu Gianfranco Zola, bugün itibariyle West Ham'ın yeni patronu oldu.

West Ham, Alan Curbishley'nin takımdan ayrılmasından sonra boşalan menajer koltuğuna İtalya'nın eski forveti Gianfranco Zola'yı getirdi. İngiliz kulübü ile üç yıllık anlaşmaya imza atan Zola'nın ilk görevi ise takımı lig sıralamasında yükseltmek.

West Hamlı yönetici Mike Lee, Zola'nın takımın başına geçmesine çok sevindiklerini belirtti. Zola'nın imza sonrası ilk sözleri ise şunlardı: "Herkese çok teşekkür ederim. Buraya geldiğim için çok mutluyum. Böylesine önemli bir işin başında olmak beni gururlandırıyor. Takımımı en iyi yerlere getirmek için elimden geleni yapacağım."

"West Ham geleneklerine bağlı bir takımdır. Burada her zaman yetenekli oyuncular yetiştirilip iyi bir takım oluşturulmuştur. Ben de bu geleneği devam ettireceğim. Oyuncularıma tecrübelerimi ve bilgilerimi aktararak onları daha iyi oyuncular haline getirmek en önemli görevlerimden biri olacak."

"Menajer olarak tecrübeli olmadığım doğru ancak 20 yıldır futbolun içinde olan biriyim ve benim de bu konu hakkında kendime has fikirlerim var. Oyuncular bana, ben de onlara yardım edeceğim ve böylece başarılı olacağız."

"İtalya 21 yaşaltı milli takımdaki görevimi seviyordum çünkü gençlerle çalışmak bana her zaman haz vermiştir. Buna rağmen büyük bir kulüp size kadrosunu teslim etmek istiyorsa, hayır demek inanın çok zor oluyor. Bu kariyerim açısından büyük bir fırsat olacak."

Chelsea'ye olan yakınlığı ile bilinen Zola, "Orada yedi senem geçti ve o günleri asla unutamam ve Chelsea'ye hiçbir zaman sırtımı dönmem. Ancak şu an eskiyi unutup, menajer olarak West Ham'da yepyeni bir tecrübe yaşayacağım ve kendimi buna hazır hissediyorum." diyerek sözlerine son noktayı koydu. (goal)
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

+18 !

zola bırakmamışmıydı futbolu ya

saldır beşiktaş

zaten teknik direktör olarak gitti  :)
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

+18 !

cok pis pişti oldum ya abi silin üyeliğimi o kadar utandım  :utan

Kralkartal21

Offffff  :ahaha

Olsun olur böyle şeyler..
  :D
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

+18 !

cem yılmaz gora'da bırak müdahele etme diyo ya öyle oldum birden  :fuu

saldır beşiktaş

olur böyle hatalar  :) saldır beşiktaş yakalar
neyse konu geyiğe dönmesin

ilhan mansız_melis

Zola en son Cagliari'de oynadı galiba şimdi t. direktör iyi napalım hayırlı olsun
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

olur boyle vakalar boşver
zolaya başarılar
altın kapılarımız kan oldu tayfun