Ana Menü

Ezikbahçe - Türk Telekom

Başlatan Adriano, Ocak 14, 2007, 16:57:45

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Adriano

Fenerbahçe son 14 sn.ye 3 sayı onde girdi ve atak sırası Telekomda 3 luk atmayi bilmeyen Dudley beraberligi getirior. Fenerbahce son ataktan bos donuor ve son saniyede Jagla'dan bir 3.lük ve Telekom Ezikbahce'yi 82-79 maglup edio..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Adriano

Pardon skoru salladım.. 74-71 miş :D

Non Mollare Mai

Bizim maçın skorunu söyLüo ahah ;D walla teLekom attı evi yıktım süperdi ;D
edit

Adriano

Harbi abi onumde manti tabagı vardı tabak ters dondu annem geldi car car bagrınıo bende sevinc cıglıkları atıom :D :D Turk telekom goccum benim :D

prens537

bende süper sevindim ama bişeyi dökmedim hemen ayağa fırladım herzaman heryerdeyi söledimm...
KaRTal GoL GoL GoL

carsigokhan1984

COK GÜZEL BİR SONUÇÇÇÇÇ :sigara :sigara :sigara

canmert

viva türk telekom
eziklere iyi olmuş
orda ki ezik taraftara yüreğim dayanmadı :)

Timurlenk

güzel oldu 2 hafta sonrada biz yenicez

ugur24

dün thomasın üçlüğüne nasıl sevindiysem aynı şekilde sevindim..zaten birbirine benzer basketlerdi..bizimkinin yeri ayrı tabi..tam telekomun basketi sırasında anılla basketin muhteşemliğini konuşuyoduk bizde msnde.. ;)

melankolizm

arkada dumur olan binler :D üzerlerinde sarı-lacivet olunca daha bir keyifle izleniyor :D

@LAYINA GİDER

helal olsun be bizim bayanların maçındada mevzu çıktı polisler karıştırdı ortalığı allaha sükür kimseye bişey olmadı bi kardeşimizin kulağı kesildi sadece

black-eagle

ole yerler son asniye uclüğunu ama bizim son saniye ucluğu daha superdi
bu sevda bitmez hasret bitmez isteyen gider hiç farketmez bu alemde cArsi  herşeye karşı allah affeder cArsi affetmez!!!

Anarchy*

harıka bı mactı yaa valla coq zevklı mı mac oldu hele de son sanıye uclugunde butun ezıkler yıkıldı :D

carsi52

valla son 4 dakkasını izledim harikaydı bide son saniye üçlüğü off manyaktı :D fenere kapak oldu :D
Bölünür senin için uykular!