Ana Menü

önemlii..

Başlatan +18 !, Eylül 04, 2008, 19:44:33

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

+18 !

Lise 2ye geçtim yabancı dil sectim ve bizim okulda toplam 36 kişi secmiş dün sınav olmuş okulda ama benim haberim yoktu 16 kişi alacaklarmış bugün gittim sordum bi daha sınav olmayacakmış ve sınava 12 kişi girmemiş... Okul böyle birşey yapabilirmi???

husoeagle

bildiğim kadarıyla kaç kişi seçtiyse ona göre sınıf açması gerekir

erdibatmaz

bölümsüz kalmazsın yani bi bölüme sokmak zorundalar diğer bölümlere kayıt devam ediyormu
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

+18 !

ya biz dilekçeyi yaz tatilinin en başından beri okula vermiştik zaten ve bu sınavı tatilin sonunda yaptılar nasıl iş anlamadım :S

husoeagle

sınava girenlerin nasıl haberi olmuşta sizin olmamış

+18 !

ya okulun duvarına mı ne asmışlar bende ugramıyordum okula zaten cogunun akrabalarını kaydettirmeye gittiklerinde haberleri olmuş tesadüfen

erdinc1926

o bölüm olmazsa başka bir bölüme girersin lise olduğu için açıkta kalmazsın biraz fırça atarlar duymamazlıktan gelirsin bir arkadaşıma da böyle olmuştu ama sen velin ile git gidersin okula daha etkili olur
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

+18 !

Alıntı yapılan: erdinc1926 - Eylül 04, 2008, 19:58:11
o bölüm olmazsa başka bir bölüme girersin lise olduğu için açıkta kalmazsın biraz fırça atarlar duymamazlıktan gelirsin bir arkadaşıma da böyle olmuştu ama sen velin ile git gidersin okula daha etkili olur
ya bölümsüz kalmam biliyorum ama benim bütün ideallerim bu bölümle ilgili dershaneye bile kaydoldum

erdinc1926

Alıntı yapılan: 21pascaL21 - Eylül 04, 2008, 19:57:47
ya okulun duvarına mı ne asmışlar bende ugramıyordum okula zaten cogunun akrabalarını kaydettirmeye gittiklerinde haberleri olmuş tesadüfen

ya zaten özel olarak telefon açıp sınav bugün diye haber vericekleri yok.sen okula gidecektin gerekirse tatilini yarım bırakacaktın o duvara asılan listeyi okuyacaktın.

+18 !

Alıntı yapılan: erdinc1926 - Eylül 04, 2008, 19:59:59
Alıntı yapılan: 21pascaL21 - Eylül 04, 2008, 19:57:47

ya zaten özel olarak telefon açıp sınav bugün diye haber vericekleri yok.sen okula gidecektin gerekirse tatilini yarım bırakacaktın o duvara asılan listeyi okuyacaktın.
liste felan yokki sınavdan 1 hafta önce asmışlar duvara

erdinc1926

tamam işte.
sonuçta sınavdan bir hafta önce haberi duyurmuşlar.
benimde 1 dersten sorumluluk sınavlarım vardı listeyi asmamışlardı,gittiğimde yarın sınavım olduğunu öğrendim neyse bundan sonra ne yapabilirsin onu düşün sen

+18 !

devreye adam sokacam başka carem yok benim dayım ing. ögretmeni ve böyle birşey yapamazlar kac kişi secmişse o kadar sınıf acmak zorundalar dedi

erdinc1926

herhalde öyle yapacaklar madem sınıf yok sınırlı yer açıcaklardı 20 kişiden fazla alamıyoruz diye

+18 !

evet işte bizim okul ters biraz

eRe

okullar yetersız kısıden sınıf acmayabılır
mesela bızım okulda sadece 3 kısı sozel bolumu sectıgı ıcın acılmamıstı sozel
ama ıngılızceyı secen 6 kısı vardı ve acılmıstı
yanı burda sınırlama maksımumda degıl mınımumda
o yuzden nolursa olsun senı o bolume almak zorundalar
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi