Ana Menü

Engin'den F.Bahçe ve G.Saray'a taş

Başlatan Simurg, Ağustos 29, 2008, 18:23:54

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Beşiktaş Menajeri Sinan Engin, "Fenerbahçe ve Galatasaray'ın daha çok transfer yapmaları gerekecek" dedi

Sinan Engin, ''Pozisyonları oldu, ancak Beşiktaş, iyi futbolcuları olduğunu gösteriyor. Biraz vitesi yükseltince fark açıldı. Daha da farklı bitebilirdi. Oyuncuların temposu ve isteği çok iyiydi. Bundan sonra gruplara kalmak istiyoruz. Bizim için önemli olan Turkcell Süper Lig şampiyonluğudur. Avrupa'da da gidebildiğimiz kadar gideceğiz. Ayrıca, rakiplerin yıldız oyuncu aldığı yönünde yorumlar var. Bizim yıldız oyuncularımız var. Rakipler bize yetişmek için yıldız oyuncu alıyor. Ama bize yetişmeleri için daha çok transfer yapmaları gerekiyor'' diye görüş bildirdi.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

cinc

kendini kandırırsında bizi kandıramazsın..
gittin... bense sadece arkandan baktım! söleyecek o kadar çok şeyim wardı ki ama ben söyleyemedim..! sadece baktım...

carsi52

Ya sanane engin sanane ?
İster yaparLar ister yapmazLar.
Bölünür senin için uykular!

beckyZWICKY

haberin doğru olmadığı kanaatindeyim daha doğrusu öyle umuyorum.

doğru ise; bu aralar sevinmiştim ne başkan ne sinan engin konuşuyor diye. talihsiz bir açıklama olmuş DOĞRUYSA HABER.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

carlito1903

Ben haberin yalan olduğunu pek sanmıyorum, bekliyorum bu tip gereksiz açıklamaları S.Engin'den tam onun tarzı konuşmalar bunlar...

NoPasaran

:D

Kötü bişey dememiş bence..

Olacakl futbolda bu kadar mizah..

Spiker soruyor rakipler yıldız alıyor siz ne yapacaksınız

oda diyor

Bize yetişmeleri için yıldız almaları şart

ve muhtemelen gülerek hadi iyi akşamlar diyor..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Ya Engin sanane diğer takımlardan sen bizim takımımıza bak uğraşma onlarla Allah Allah
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.