Ana Menü

Rap ?

Başlatan ist.hatirasi/3-4, Ocak 13, 2007, 02:29:40

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ist.hatirasi/3-4

kimler rap dinliyor?? ve kimi dinliorsunuz
YÖNETİM İSTİFA !!!

Non Mollare Mai

Türkçe Rap'ten şaşmam. MozoLe , S[kufur otomatik editlenmistir]o , Sansar , Ceza , Fuat , Killa hakan , Yunus emre , Kerim , Sitem Depresif , Cash FLow vs.. Yabancı oLarak sadece Jay-Z..
edit

xxdoggyxx

sago, eko fresh( almanyadaki türklerden), fucks
18.03.2007

@LAYINA GİDER

ben rap filan dinlemem delikanlıya ters

Non Mollare Mai

Ben dinLiorum Rap.. DeLikanLı oLmuoz mu biz ? ReeL de qösterirdim deLikanLıLığıda sitede qider yapmaya qerek yok.. Bu konu kimLer rap dinLer kimLer rap dinLemez de deiL. DinLiosan yazarsın dinLemiosan yazmazsın!!! Msj sayın artsın diye boş boş msjLar atmanın manası YOK..!
edit

MeLo

Bende fazla dinlemem.
Ama cezanın yerLi pLaka şarkısını çok beğendim.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

Simurg

*****SAGOPA KAJMER*****
kolera
sistem depresif
kuvvetmira
pit10

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

berk1172

ezik p...ler yeter artık yeter kendi bestenizi yapın eziklikten çıkıp insanlığa sapın sözleri değiştirince yeni beste oldu sanmayın dolmabahçeye gelin biraz bizi örnek alıın...

Simurg

Alıntı yapılan: @LAYINA GİDER - Ocak 13, 2007, 10:23:27

delikanlıya tersmiş puhahahahahaha!!!! :koptum
sen delikanlılığı kırolukla karıştırmayasın :kart
dinlemiosan girmessin başlık belli deilmi?
sevmiosan saygı göster
:aferin

BEŞİKTAŞK

sedokajmeran

pop dinlemekten her zaman  iyidir iki satır yazı yazıyorlar tekrar ediyorlar sureklii aynı seyi

ama rap duygu isidir... yurek isidir... ve insana cok sey katar.. rap dinlerken roman okudugunuzu hissedersiniz.. tabi herkesi dinlemiyeceksiniz....kendine bi sey katmak kendisini görmek isteyenler sunu dinlesin

sagopa kajmer
kolera
mozole mirach
gerisi trassss
BEN İMZA ATMASINI BİLMİYORUM... PARMAK BASSAM OLUR MU :)

Non Mollare Mai

MozoLe'nin LyricLer çok hoş ve anLamLı. Sago zaten ayrı.. Pessimist stiLde 1 numara her zaman. Ama koLera sevmem. Rap bi yerde isyandır.. Rap hakkında hiç biLqisi oLmayanLar daha önce hiç dinLemeyenLer yorum yaparken 2 kez düşünsün.. Onuda yapamıyosanız en azından birazcık sayqı..
edit

unicorn

Bak arkadaşım senin mesajlarına hep dikkat ediyorum surekli polemik yaratmaya çalışıyorsun. Delikanlılığa ters diye birşey yok aynı şeyi küpe mewzusunda da yaptın,Kasımpaşa topiğinde de ama artık haddini ve sınırlarını aşıyorsun. Burası Beşiktaş forumu karıştırmaya kalkma sakın insanları da kışkırtma. Bu konuyu da daha fazla uzatmak istemiyorum eğer bi problemin sorunun warsa msn adresim war orda ekle tartışalım konuşalım gerekirse görüşelim...
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Simurg

kolerayı sevmio olabilirsin ama bence ftlrini çok başarılı buluyorum ben özellikle sagonun son albümünde baya kendini beğendirdi bana

http://www.youtube.com/watch?v=wkqRGFX5LCY

arklar bu linki sago severler bi baksın pesimist kral bu işte yhaaaa ;D

BEŞİKTAŞK

sedokajmeran

kardesim bak benden yaşca kucuksun ona veriyorum sözlerini... başlık rap!!! sende sevmiyorsun be insan neden giriyorsun.... hadi girdin diyelim neden o acıklamayı yapıyorsun... Ergenlik dönemindesin kafan aklın cok karısık diye bi sey demiyorum... Delikanlı olmak dinledigin muzık veya giydigin bi kıyafet ile olmaz.. dogru zamanda dogru seyleri konusursan olur. sen rap dinleyemezsin zaten kafan almaz onlar sölerken sen ne dediler diye dusunur durursun.... daha dikkat edelim bundan sonra kelimelere oke.
BEN İMZA ATMASINI BİLMİYORUM... PARMAK BASSAM OLUR MU :)

Non Mollare Mai

Sayın ' @LAYINA GİDER ' sürekLi poLemik yaratmaktan uyarı aLdınız.. Artık konunun ana fikrine döneLim.. SaygıLar..
edit