Ana Menü

Eda gitti, Natalia geldi...

Başlatan CR7, Ağustos 12, 2008, 23:23:24

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

EDA GİTTİ, NATALİA GELDİ...
Bugün voleybol şubesinde hareketli saatler yaşandı. Milli oyuncumuz Eda'nın Fenerbahçe'ye transfer olması Voleybol camiasına bomba gibi düştü. HABER1903 ekibi bu transferin sebebini sizler için araştırdı.
Konuyla ilgili HABER1903 e açıklamalarda bulunan Voleybol şubesinden sorumlu yönetici Bülent Deriş '' Eda yaz başından beri bize artık Beşiktaş'ta oynamak istemediğini bildiriyordu, bizde kendisini Eczacıbaşı'na transfer edeceğimizi bildirdik, ancak Eda Fenerbahçe dışında başka bir takımda oynamayacağını bize bildirdi. Hal böyle olunca bizde Fenerbahçe kulübüne teklifimizi yaptık. Fenerbahçe  Eda için 500.000 dolar artı 2 genç oyuncu verecek, sözleşmeler imzalandı, bundan sonra her iki kulüp içinde hayırlısı olsun, gönlü olmayan oyuncudan verim almamız mümkün olamazdı'' dedi. ''NATALİA İLE İLGİLİ SORUN KALMADI''[/size][font=arial]Deriş ardından Natalia transferinin bittiğini belirterek '' Eda'nın gitmesinden sonra bizde Natalia ile anlaştık kendisiyle sorunumuz kalmadı, Asbaşkanımız Ertunç Soğancıoğlu'nun Eczacıbaşı ile yakın temasları var, onlarlada aramızda çok ufak pürüzler kaldı. Natalia çok kısa bir zamanda Beşiktaş forması giyecek'' açıklamasında bulundu..[font=arial][size=3]HABER1903
[/size]
[img hhttp://eight=624 width=450]http://www.haber1903.com/UserFiles/natalia11.jpg[/img]
[/font][/font]
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

sonbarikat

BerkAy1903

Eda İyidi Ya Milli Takımda Falan Oynuyodu..

Umarım Bu Sezonda Küme Düşmeyiz...
19o3

CR7

Hanikoğlu Beşiktaş'ta!
16.08.2008 17:06:00
Beşiktaş Bayan Voleybol Milli Takımımız'ın smaçörlerinden Eczacıbaşı'nın eski sporcusu Natalie Hanikoğlu ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.

Orta oyuncuları Eda Erdem'i Fenerbahçe'ye kaptıran siyah beyazlılar kadrosunu, geçtiğimiz sezon hamileliği nedeniyle voleybola ara veren Natalia Hanikoğlu ile güçlendirdi.

ilhan mansız_melis

Natalie Hanikoğlu'nun gelmesi süper olmuş
Eda'nın gitmesine çok üzüldük fenere gitmesine çok çok çok üzüldüm
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

Yeni sezona iddialı hazırlanan Beşiktaş Bayan Voleybol Takımı, milli voleybolcu Natalia Hanikoğlu�nu renklerine bağladı.             
1975 doğumlu olan Natalia Hanikoğlu, Rus asıllı Türk vatandaşı. Türk Milli Voleybol Takımının'da formasını senelerce giyen Hanikoğlu 1,89 metre boyunda ve smaçör mevkiinde görev yapıyor.

Bjk Resmi internet sitesine açıklama yapan Natalia Hanikoğlu, "Uzun zamandır Tükriye'de voleybol oynamamıştım. Bugünden itibaren takımla çalışmalara başladım. Sanki çok uzun zamandır bir arada çalışıyormuş gibiyiz. Çok mutluyum tekrardan Türkiye'ye döndüğüm için ve Beşiktaş gibi büyük bir camiaya geldiğim için. Taraftarlarımız bizi yalnız bırakmasınlar. Onların desteğiyle çok iyi işler başarmak istiyoruz" diye konuştu.

Voleybol Şubesinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Deriş ise şunları söyledi:

"Başkanımız Yıldırım Demirören ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz'in desteğiyle takımımızı mümkün olan en iyi şekilde kuruyoruz. Bir kaç yıldır Türkiye'de olmayan milli oyuncu Natalia Hanikoğlu'nu reklerimize bağladığımız için mutluyuz. Kendisiyle yaptığımız görüşmelerde Beşiktaş formasını giymek için ne kadar heyecanlandığını gördük. Bundan sonra alacağımız 2 yabancı oyuncuyla transferimizi noktalayacağız. Bu yıl herkes bambaşka bir Beşiktaş izleyecek. Bütün camiamızdan Voleybol Takımımız'ı maçlarında yalnız bırakmamasını istiyoruz. Onların da desteğiyle rakip takımların çok yüksek bütçeleri karşısında kurduğumuz bu güçlü ve mütevazi kadro ile ligi mümkün olan en iyi yerde bitireceğiz."

HANİKOĞLU'NUN KARİYERİ

Voleybola Moskova'da 8 yaşında başlayan Natalia, Rusya'da beden eğitimi ve spor bölümünden mezun oldu. CSKA Moskova takımı ile profesyonel olarak voleybol hayatına başlayan Natalia daha sonra Odinsova'ya transfer oldu. İtalyan takımı Ancona'da oyandıktan sonra Kocaelispor'a transfer olarak ilk kez bir Türk takımının formasını giydi. Bu sırada Rus milli takımında da görev yaptı. Ancak Türkiye'ye geldikten sonra yine bir voleybolcu olan Hakan Hanikoğlu ile evlenerek Türk vatandaşı oldu. Eczacıbaşı formasıyla oldukça başarılı maçlar çıkaran Natalia Hanikoğlu, özellikle son yıllarda büyük atılım gösteren Türk Bayan Milli Voleybol Takımı'nın en önemli oyuncularındandır. 2004-2005 sezonunda tekrar Rus Ligi'nde Dinamo Moskova'da oynamaya başlayan Natalia, bir süredir ise voleybola ara vermişti.

ilhan mansız_melis

ben de büyüyünce Beşiktaş'ta oynayacağım :D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ZeMaHŞeR

eda'nın gittiği iyi oldu...  kendi tuttuğu kulübüyle anlaştı... facebookta bile yazmış Bjk ürünlerini formaliteden giyormuş....

yolun açık olsun eda hanım...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK