Ana Menü

isteyene buyrun!!!

Başlatan @LAYINA GİDER, Ocak 11, 2007, 20:27:09

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

@LAYINA GİDER

arkadaşlar isteyene bjk teması özenle yapılır istediği resimi koysun hemen temasını yapayım ve telefonunuzun modelini de yazarsanız iyi olur isteyen tabi yöneticiler yalnış anlamasın sadece rica çok olduğu için yazdım  :bjk

@LAYINA GİDER

pek rehabet görmedi galiba neyse artık

çArþý_ulan

kardesim saolasın ama bizede söyle hem bizde öğrenmiş oluruz hem sen uğraşmamış olursun....bi zahmet ya kardsim

DIABLO

selim bana güzel birşey yap kafana göre takıl şöyle kapalı tribün olsun telefon modeli 6600
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

berk1172

6600

al kardeş çarşı berkay masaüstü teması olsun....

ezik p...ler yeter artık yeter kendi bestenizi yapın eziklikten çıkıp insanlığa sapın sözleri değiştirince yeni beste oldu sanmayın dolmabahçeye gelin biraz bizi örnek alıın...

@LAYINA GİDER

valla kardeşim sadece telefon için yapabiliyoruz şu anlık tamam berk

@LAYINA GİDER

cihan yaparız ok de buraya nasıl koyacağız o işi tam bilmiyorum anlatsan halladeriz

çArþý_ulan

Alıntı yapılan: çArşı_ulan - Ocak 11, 2007, 22:29:11
kardesim saolasın ama bizede söyle hem bizde öğrenmiş oluruz hem sen uğraşmamış olursun....bi zahmet ya kardsim

pek rehabet görmedi heralde !

@LAYINA GİDER

evet kardeş sağlık olsun

berk1172

kardeş bnm tema nerde :S
ezik p...ler yeter artık yeter kendi bestenizi yapın eziklikten çıkıp insanlığa sapın sözleri değiştirince yeni beste oldu sanmayın dolmabahçeye gelin biraz bizi örnek alıın...

@LAYINA GİDER

tamam bekle 10 dakikaya hazır

@LAYINA GİDER

berk telin markası ne olm

@LAYINA GİDER

beyler bilgisayar çöktü hali ile elimdeki program gitti isteyen şu siteden yapabilir kafasına göre üye olmanız gerekir http://www.ownskin.com

berk1172

Alıntı yapılan: @LAYINA GİDER - Ocak 13, 2007, 10:36:12
beyler bilgisayar çöktü hali ile elimdeki program gitti isteyen şu siteden yapabilir kafasına göre üye olmanız gerekir http://www.ownskin.com

ok kardeş saol..

@LAYINA GİDER

o siteden halledebilirsinz kusura bakmayın