Ana Menü

Alen Markaryan-Ayhan Güner röportajı(Çarşı geri dönüyor mu?)

Başlatan CR7, Ağustos 06, 2008, 14:17:51

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ata vicente

Mattech

ben anlatmak istediklerimi Anlattım zaten.. Burada  çArşının Geri Döndügüne  istemeyen kişiler var..  Onlara Söylüyorum Yakıdna çArşıya DönME damgası vuracaklar  Geri gelmesini istemeyen Arkadaşlar.. Neymiş Bir defa dediler biz kapatıyoruz diye Ama. NE oldu kombineler dibe vurdu Neymiş ÇArsı kapanırsa kapanmış Ruh varmış demekki o Ruhu taşıyan sadece 1717  kişiymiş Onların yarısından coguda iş adamı yönetici kongre üyeleri falan..  oKAdar  geri gelmesini İstemiyorsunuz KArşısına Bir GURUP Kurun Bakalım.....
Ayrıca KOP denince AKla liverpool geliyorsa ÇArşı denince Aklada Beşiktaş Geliyor Bunu bütün Dünyada Biliyor..

[Bize fizigi yanlis ogrettiler... Insan sesi ucak sesini bastiramaz dediler... Onlar inönüdeki çArşı orkestrasını gormediler... Bize hayat bilgisini yanlis ogrettiler. Yerli mali, yurdum mali kullan dediler. Onlar Noumayı gormediler... Bize matematigi yanlis ogrettiler Kale direklerinin acisi 90 derecedir dediler sergenin 95 çaktıgını bilemediler Bize muzigi yanlis ogrettiler... En zor olani cok sesli korodur dediler Onlar 4500 kartalı çARşılıyı gormediler.. Bize edebiyati yanlis ogrettiler. En guzel eserler aruzla yazilir dediler. Onlar besiktas siirlerini dinlemediler...  Bize efsane asklari yanlis ogrettiler. Keremle Asli, Ferhatla Sirin dediler. Onlar besiktas sevdasini hic bilmediler... Bize bir tek seyi dogru ogrettiler.. En buyuk beşiktaş, baska buyuk yok dediler...
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

Kartalizmatik

Geri gelmelerini tabiki isteriz ama tükürdüklerini yalamaları hoş olmadı.
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: Mattech - Ağustos 07, 2008, 11:55:53
ben anlatmak istediklerimi Anlattım zaten.. Burada  çArşının Geri Döndügüne  istemeyen kişiler var..  Onlara Söylüyorum Yakıdna çArşıya DönME damgası vuracaklar  Geri gelmesini istemeyen Arkadaşlar.. Neymiş Bir defa dediler biz kapatıyoruz diye Ama. NE oldu kombineler dibe vurdu Neymiş ÇArsı kapanırsa kapanmış Ruh varmış demekki o Ruhu taşıyan sadece 1717  kişiymiş Onların yarısından coguda iş adamı yönetici kongre üyeleri falan..  oKAdar  geri gelmesini İstemiyorsunuz KArşısına Bir GURUP Kurun Bakalım.....
Ayrıca KOP denince AKla liverpool geliyorsa ÇArşı denince Aklada Beşiktaş Geliyor Bunu bütün Dünyada Biliyor..

[Bize fizigi yanlis ogrettiler... Insan sesi ucak sesini bastiramaz dediler... Onlar inönüdeki çArşı orkestrasını gormediler... Bize hayat bilgisini yanlis ogrettiler. Yerli mali, yurdum mali kullan dediler. Onlar Noumayı gormediler... Bize matematigi yanlis ogrettiler Kale direklerinin acisi 90 derecedir dediler sergenin 95 çaktıgını bilemediler Bize muzigi yanlis ogrettiler... En zor olani cok sesli korodur dediler Onlar 4500 kartalı çARşılıyı gormediler.. Bize edebiyati yanlis ogrettiler. En guzel eserler aruzla yazilir dediler. Onlar besiktas siirlerini dinlemediler...  Bize efsane asklari yanlis ogrettiler. Keremle Asli, Ferhatla Sirin dediler. Onlar besiktas sevdasini hic bilmediler... Bize bir tek seyi dogru ogrettiler.. En buyuk beşiktaş, baska buyuk yok dediler...
kimse çarşının dönmemesini istemiyor dönsünler ama ibeşiktaşa zarar verenlerin karşısında olarak dönsünler ayrıca çarşı sadece 1717 kişi değildir kendini beşiktaşlı hisseden herkestir
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Mattech

Tükürdüklerini Yalamak onlar Ellerinden hiç bir şey gelmeyen insanların Savundukları şeyler Onlar Sen çeyrek Sırı bir şey olmamış gibi çöpe Atmak Kolaymı böyle şeyler.. 5 kişin Çıkardıgı bir ideal bu Şimdi Milyonlar destekliyor..  ÇAgu kişide bundan eminim Tirübünleri izlemek için geliyor.. bakıyorlar Beşiktaşta Tanınmış yıldızyok Türbünler yıldız oluyor.. 2003 de neden çarşı bu kadar göze batmadı o kadarda hakaret edildi yönetime kongreüylerine sinan engine Çünkü ozman Beşiktaşın Yıldızlaştırdıgı Oyuncular vardı başarı vardı.. Şimdi başarısızlıklar Oldu Çarşı göze battı..bir MArş var "Beşiktaşım hayatsensin dünya sensin herşeysensin bu sevdadan vazgeçersek allah belamızı versin"... Bu tezahürat hep söylenirdi endense geçensene  birileri açıklama yapıoyor bu marş Söylenmesin die Bela okunmasın die NEden başarısızlıkları Taraftara Atıyorlar..
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

Kralkartal21

Kimse çarşı geri dönmesin demiyor..Sadece tükürdüklerini yaladıkları için hoşnut olmayanlar var..

Kombine olayına gelince..Çarşı hiçbir zaman Beşiktaş'ın önüne geçmemiştir diyenler sırf çarşı yeniden döndü diye kombine alıyorsa yazıktır yani..

Ben bunu söylemek istedim ama sen yanlış anladın.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

ata vicente

tespıtın cok yanlıs ben 10 senedır hıc sektırmeden kombıne alıorum fakat bu sene almadım bunun sebebı her dedıgını yıyen yonetıum ve Besıktasımıza yakısmayan bır menejer hatta >Besıktasımızın adını lekeleme pozısyonuna kadar getıren bır menejer olması.Forumların hepsını okuyun orda ne yorumlar var sampıyonlar lıgı kupasını kaldırsa bıle umrumda dııl dıyen Besıktas asıkları var.Ve bugun Carısının basında dedıgımız ınsanlarrr da yonetımın ızınden devam edıolar.Benımde burdakı tepkım bundan sebeptır.

Mattech

ben 5 yıldan beri kombine alıyorum ve Busene sırf Çarşı kapandı die kombine almadım çünkü Ben oraya gidince BAgırmak Çagırmak  istiyorum... Oturma işlemini Herkez yapar koy oraya 100 tane cocugu onlar bile oturur... fb ve gs stadındaki bütün bayrakları  falamalrı Yönetim alır Onlarkombinasyonu saglamaya açlışır.. Ama bizde çarşı grubu yapıyor.. Bende bundan zevk alan birisiyim Anlıyacagın ben oraya Oturmak için gitmem Tek başına tezahürat yapmak.. Bakırköyde Ben akılııym demek gibi bir şeydir..  bana Sorarsan Aleni seviyormusun diye HAyatta sevmem o adamı Tutarsızın tekidir kendi menfaatini düşünür.. Ayhan ve cem Abi bide Merhum Optik başkan çok severim aslında stadı yönetende pnkartları hazırlayanda onlardır
Sosyal içerikli mesaj:

Kartalizmatik

Bence yanlış düşünüyorsun.Liverpool maçında 35 bin kişi aynı anda gösteri yaptık peki numaralıda oturanla kapalıda oturanın ne farkı vardı o zaman.İkiside Beşiktaş için ordaydı.

Kimse gelmese bile ben maça giderim gerekirse tek başıma bağırırım.Grup,zümre hiç ilgilendirmez beni.

Eskiden çarşımı vardı ama tribünler yine doluyordu.
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

Kralkartal21

Alıntı yapılan: ata vicente - Ağustos 07, 2008, 12:14:29
tespıtın cok yanlıs ben 10 senedır hıc sektırmeden kombıne alıorum fakat bu sene almadım bunun sebebı her dedıgını yıyen yonetıum ve Besıktasımıza yakısmayan bır menejer hatta >Besıktasımızın adını lekeleme pozısyonuna kadar getıren bır menejer olması.Forumların hepsını okuyun orda ne yorumlar var sampıyonlar lıgı kupasını kaldırsa bıle umrumda dııl dıyen Besıktas asıkları var.Ve bugun Carısının basında dedıgımız ınsanlarrr da yonetımın ızınden devam edıolar.Benımde burdakı tepkım bundan sebeptır.

İyide ben çarşı yok diye kombine almak istemiyorum diyenlere tepkim vardı sen yönetimdeki kişiler yüzünden almıyorsun..

Benim tespitimle senin tespitin arasında dağlar kadar fark var..

Mattech

Alıntı yapılan: Kartalizmatik - Ağustos 07, 2008, 12:25:38
Bence yanlış düşünüyorsun.Liverpool maçında 35 bin kişi aynı anda gösteri yaptık peki numaralıda oturanla kapalıda oturanın ne farkı vardı o zaman.İkiside Beşiktaş için ordaydı.

Kimse gelmese bile ben maça giderim gerekirse tek başıma bağırırım.Grup,zümre hiç ilgilendirmez beni.

Eskiden çarşımı vardı ama tribünler yine doluyordu.
Soru Bir Showu Başlatan NEresiydi ?
Soru iki Tek Başına Nekadar başarılı OLabilirsin ?
soru üç neden Tirübünliderlerinin Yaprıklarını Stad yapıyor?
Soru DÖrt Eskiden  ÇArşımı vardı OZman Çarşı hakkında NEden bu kadar Konuşuyorsun ?
Sosyal içerikli mesaj:

Kralkartal21

aLın çarşı'nız sizin olsun ya..

Çarşı olmasaydı tribünlerimiz bir hiçti demi.. Tamam

Mutlu oldunuz mu?

Mattech

Çarşı gerçegini Görmemezlikten Gelenler.. At gözlügü takanlar.. Utansın
Sosyal içerikli mesaj:

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: Kralkartal67 - Ağustos 07, 2008, 12:35:55
aLın çarşı'nız sizin olsun ya..

Çarşı olmasaydı tribünlerimiz bir hiçti demi.. Tamam

Mutlu oldunuz mu?

çarşı olmassa tribünlerimiz bir hiç değil ama takımı ateşleyecek bir kuvvet olmaz ben yeni açığa gidiyordum orda bağıran anca 100 200 kişi oda antipiti grubu çarşısız beşiktaş trübünleri fazla bir etkinlik gösteremez kalkıp numarıladaki vipteki sosyeteler mi tezahürat yapacak allah aşkına
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Non Mollare Mai

Çarşı isminden piyasa yapıp, -lan bak bizim tribüne,çarşı bu dünyanın en iyisi oğlum- diye ortada fink atanlar şimdi çarşı olmasada olur, çarşı da kim, neyin nesi, yenir mi içilir mi demeye başlamış. Bazılarınız -bende dahil- daha vitaminken karalamaya çalıştığınız abiler davanın uğrunda yara alıp yara veriyordu.
Ağzı olan konuşuyor.

Lafım kişilere yönelik değil, ortayadır. İsteyen üzerine alınır. Kralkartal'ı genelleyerek yazmadım. Biline..
edit