Ana Menü

KralKartal Forum Ózeti

Başlatan tcenk, Ağustos 05, 2008, 21:28:51

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tcenk

Yaklasik 1 saattir Forumu inceliyorum sonuc:Bu yonetim bitmis artik miadini doldurmus.Taraftarlardan seven kimse kalmamis sikayet konusu surekli Besiktasli durusundan bahsedilir bu yonetim butun hepsini cignemis hic birine bagli kalmamis
Besiktasi besiktas yapan degerler tamamen terk edilmis.Sozunun eri klup gitmis gunde 3 kere karar degistiren yaptiklari ile surekli kotu ornek teskil eden bir klup yonetimi gelmis.Basarisizliklarini ortme cabasina girismisler kim muhalf ise besiktasta ise alinmis Son olarak Siyasete de atildilar gecen yildan itibaren bu senede Stad adini degistirme gibi bir konu ortaya atilmis.
Ya kardesim yaptiginiz yanlis olsun sizi idam eden yokki her dakika sozunuzden doneceginize biz bunu iyi niyetle yaptik ama yanlis oldu deyin yanlis yanlisla ortulur mu? Butun besiktaslilar bu yonetimden artik utaniyor.Ama kimsede bu borc ile klubun yonetimine talip olamiyor.Komik
Sanki Yildirim demiroreni Faruk Sureni Aziz Yildirimi bu klupler olmasa bu kadar taniyan cikacak adamlar bedava reklam yapiyorlar bence klup baskanlari yaptiklari islerin sorumlulugunu tasimali neyse bunlar baska konular biz konumuza Donelim DemirOren ISTIFA et artik daha fazla utandirma bizi.............
1903

Kartalizmatik

Burda ne kadar yırtınsak boş.
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

ferdikoclu

Şampiyonlar Liginide kaldırsa bu yönetim benim için sinek vızıltısı..
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..

gürol

Alıntı yapılan: ferdikoclu - Ağustos 05, 2008, 22:16:44
Şampiyonlar Liginide kaldırsa bu yönetim benim için sinek vızıltısı..
böyle değil işte bu işler.bak hazırlık maçında iki üç güzel sonuç aldık diye herşeyin üstüne sünger çekilmeye çalışılıyor.şampiyon olursak demirören tekrar başkan olur haberiniz olsun.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

BerkAy1903

19o3

ist.hatirasi/3-4

Arkadaşlar kimse kusura bakmasın ama bizdende bişey olmaz...Gördük son maçta kutuyu, sora kapatmalar , işin içinden sıyrıldılar.Kimse tınlamıyor ki bu durumu onlar bizi tınlasın.Eğer binlerce milyonlarca insan dökülseydi(DÖKÜLÜRDÜ DE) sokağa o zaman dinleyeceklerdi.Seve seve hemde!

önce kendimizi hareketlendirmeliyiz.her maç sosyal mesaj ama iş beşiktaşa gelince ......
YÖNETİM İSTİFA !!!

rudy1903

Biz ne desek boş.zaten yönetim bizim istemememiz durumunda gitseydi taraftar istemedi herkes istifa etti derlerdi bunu da onlar yemezdi çünkü seba da bu şekilde gitti,bilgili de bu şekilde gitti ve daha bir çok değerli klubün yetkilisi.1-2 sene şampiyonluk gitti diye koskoca sebaya beşiktaşı beşiktaş yapan adama yeter artık demedikmi,kapalıyı loca yapıyor diye hoop noluyor bizi egale ediyor diye 100.yılda şampiyonluk kazandırıp klube mali destek sağlayan,o olsaydı belkide febeyi bile geçebilecek zekaya ve hırsa sahip adamı da böyle göndermedikmi.evet 101.yılda ki kaçan şampiyonluğun hesabını soralım ama bu şekilde değil.belkide dünyanın en iyi antrenörleri arasında sayılabilecek bir adamın gidişini seyretmedikmi lucescudan bahsediorum.Mancesterin hocası kaç yıldır orda bilen varmı.biz neden bazı şeylere sabredemiyoruz.del bosge geldi kovduk şuan ispanya milli takımının başında ,tigana geldi kovduk şimdi bir başka takımda,rıza nasıl gitti gördük,ertuğrulada bişi olucak ama şimdiden kestirmek zor.sinan engin aslında beşiktaşlı ama birilerine uydu bazı yanlış işler peşinde bunuda anlamak zor.yıldırım demirören için bişi demek istemiyorum herşey zaten ortada.işin özü şu el birliğiyle hepimiz takımı bu hale getirdik.hep beraber bozduk,bazı şeylere çok çok fazla tepki ya da görülebilir bişi yapabilmiş olsaydık örn:bilgili lucescu  kalırdı hem mali yönden hemde takım iyi durumda olabilirdi,pascal belki geri gelir seyirci yine coşardı,tümer,ilhan guinti,zago ronaldo, sergen, gitmez  yanlarına bir sürü adam alırdık ve 100 .yıldan sonra bir sürü şampiyonluklar alır febe hezimetlerini sürdürürdük.avrupada lucescuyla bir sürü şey yapardık.şu an febenin aldığı adamları biz alırdık belkide.ama ne yazıkki hiç biri olmadı bunların tam tersi olup herşey biranda değişti her şey hemde seyirciden tutunda malzemeciye kadar.tek değişmeyen şey bunu da iyi biliyorum içimizdeki BEŞİKTAŞ AŞKI.(Yazdığım isimleri varın siz değiştirin çok sorun diil)

ferdikoclu

Bu takımı kişiler için sevmedik aslında.. Ama yönetici denilen şahıslarında bizi ele güne rezil etmemeleri lazım.. Bir büyüklük yapıp artık bıraksınlar bizde önümüzü görelim.. Yazık bize.. Böldüler taraftarları 2 ye..
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..

ata vicente

evet bu takımı kısıler ıcın sevmedık ama ben yonetımı,menejerı ve son zamanlarda saglamı pek sevmıorum zaten bunun dısında kım kaldı futbolcular...
yonetımın bu zamana kadar yaptıgı yapacak en onurlu ve olumlu hareket ıstıfa etmek olacaktır