Ana Menü

''Stajım Bitti''

Başlatan CR7, Ağustos 04, 2008, 12:34:02

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Kısa sürede Siyah-Beyazlı taraftarların gönlünü kazanmayı başaran Filip Holosko, yeni sezon öncesi verdiği mesajlarla zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklı bir futbolcu olduğunun sinyallerini verdi. Slovak yıldız, yaptığı özel açıklamada "Takımın iskelet kadrosu belli. Sakalıklar ve cezalılar nedeniyle uzun maratonda birçok arkadaş forma şansı bulacaktır. Takımın banko oyuncularından birisi değilim. İlk 11'de oynamam şart değil. Benim için 'Avrupa'nın her takımında oynar' yakıştırması yapılıyor ama ben önce Beşiktaş'ta oynamak ve başarılı olmak istiyorum. Herkes benim ofansif futbolumu görüyor. Ama ben defansa da yardıma geliyorum. Sahanın her tarafında olmayı seven bir oyun karakterim var. Serbest oynadığım zaman çok daha başarılı olacağıma inanıyorum. Tipik bir golcü değilim. Ama gol atmayı çok seviyorum. Gol atmak kadar, gol attırmayı da çok seviyorum. Gol attırmak da çok güzel bir duygu" diyerek kaliteli bir futbolcu olduğu kadar kaliteli bir insan olduğunu da gösterdi.
ÖNCE BEŞİKTAŞ GELİR
Beşiktaş'a geçen sezonun ortasında geldiğini ve sezonu 15 golle tamamladığını anlatan Holosko şöyle konuştu: Beşiktaş'taki staj dönemimin bittiğine inanıyorum. Bundan sonra oynayacağım futbolla Beşiktaş'ın başarısına ve alacağı kupalara katkıda bulunmak istiyorum. Şampiyonluğu çok arzu ediyoruz. Taraftarlarımız da öyle. Öncelikle hedefimiz şampiyonluk olacak. Bu yüzden şampiyonluğu kimseye bırakmak niyetimiz yok. Geçtiğimiz sezon ligi 15 gol ile tamamladım. Sezon öncesinde şu kadar gol atacağım diye bir hedefim yok. Geçen sezon attığım golden fazlasını atarak performansımı yükseltmek ve tribünlerin sevdiği bir futbolcu olmak isterim. Ama takım olarak başarılı olmak her şeyden çok daha önemli. Ben yine de takımdaki forvet zenginliğinin başarımıza katkı sağlayacağına inanıyorum. 20 gol atarsam da rekorumu egale ettiğim için kendimi başarılı sayarım.
AKŞAM
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Simurg

inş. bilmiyorum ama inanıyorum bu adama

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

keskinli

dikkatimi cekmeye basladi
holosko cok konusmaya basladi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin