Ana Menü

Yok artık Olympiakos!

Başlatan CR7, Ağustos 03, 2008, 13:48:57

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Yok artık Olympiakos!         
Yaptığı transferlerle yeni sezon için oldukça iddialı bir kadro kuran Olympiakos, şimdi de bir mucizeyi gerçekleştirebilmek için 2010 yılını bekliyor.ABD basınında çıkan haberlerde Atina ekibinin, 2010 yılında free agent olarak serbest kalacak olan Cleveland Cavaliers'ın süper yıldızı LeBron James'e astronomik bir teklifte bulunacağı iddia edildi. Bu teklifin ise kulislerde en az 40 milyon dolar civarı olduğu belirtiliyor.
Josh Childress transferiyle NBA'den Avrupa'ya oyuncu transferini bambaşka boyutlara taşıyan ve ABD basının ilgisini çeken Yunan ekibinin, eğer Lebron ile ilgili olarak böyle bir düşüncesi varsa bunun hiç kolay olmayacağı herkesin hemfikir olduğu bir konu. Zira süper yıldızın, bu kadar erken bir yaşta NBA'i terk etmesi ve sponsorlarının baskısının yanısıra skorer oyuncu için diğer NBA takımlarının da devreye girme ihtimali bu rüya transferin temenniden öteye olamayacağını gösteriyor gibi...        
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

TurkishTank

hahaha.... ben pek basketbol'u takip etmiyorum ama.... zenci bi amerikali'nin yunanistanda ne isi olur :)
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

carlito1903

+18 !

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

RCA

22 23 yaşında bi dünyada gelecekte en iyi basketbolcu olacak bi ZENCİNİN yunanistanda olması imkansız para için gider diye düşünüyosanız cavalierstan yılda 23 milyon euro alıyo
yaşı da erken imkansız
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Anarchy*

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

KeePSaKe

lebron james i alsa alsa m.city alır  :P :P :P :P

;D   :ahaha
Since 1903