Ana Menü

Holosko''Nouma gibi bir İdol Olmak İstiyorum''

Başlatan akbaba71, Temmuz 28, 2008, 19:21:45

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

robinho

Alıntı yapılan: eRe - Temmuz 29, 2008, 15:39:47
herkesın yerı ayrıdır bızde holosko
nası metın alı feyyaz
nası amokachı
nası ılhan mansız
nası pascalın yerı ayrıysa
sen oyna senı de unutmayız

İşte mesela Sergen unutulmuş :) .. Madem unutulmazların arasına girer öncelikle sergen gibi bir adamı unutamazsın :)

Zaten Holosko noUma gibi olmak istiyorum diyor.. Savaşan , Koşan ,mÜCAdele eden , gollerle taraftar uçurmak isteyen vs .. Bu arada yukarıda biri noumanın gece hayatı felanda var o yüzden unutulmaz demiş .. Herhalde şaka yapıyordur o .. Bir insan gece hayatında baya takılıp hep bu yüzdende gazetelere çıkıyorsa ya sen noumaya buı yüzden unutulmaz demiyorsundur yada bunu noumaya demiyorsundur..

eRe

Alıntı yapılan: robinho - Temmuz 30, 2008, 10:19:10
Alıntı yapılan: eRe - Temmuz 29, 2008, 15:39:47
herkesın yerı ayrıdır bızde holosko
nası metın alı feyyaz
nası amokachı
nası ılhan mansız
nası pascalın yerı ayrıysa
sen oyna senı de unutmayız

İşte mesela Sergen unutulmuş :) .. Madem unutulmazların arasına girer öncelikle sergen gibi bir adamı unutamazsın :)

Zaten Holosko noUma gibi olmak istiyorum diyor.. Savaşan , Koşan ,mÜCAdele eden , gollerle taraftar uçurmak isteyen vs .. Bu arada yukarıda biri noumanın gece hayatı felanda var o yüzden unutulmaz demiş .. Herhalde şaka yapıyordur o .. Bir insan gece hayatında baya takılıp hep bu yüzdende gazetelere çıkıyorsa ya sen noumaya buı yüzden unutulmaz demiyorsundur yada bunu noumaya demiyorsundur..

sergen neyse rıza da odur yanı herkezı yazacak halım yok oraya besıktasın tarıhınde 10larca unutulmaz oyuncu var ben o an aklıma gelenlerı yazdım
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

SchekiLL

herkes unutulmas bize yararı olan herkes unutulmas ama nouma bi farklıydı yaa tmm sergen abiye fln lafım yokta nouma bi ayrı çekiciliği vardı .
EMRE İNCE . . . !

Mattech

Nouma İgib olabilmesi İÇin 10 Fırın ekmek deil 40 Fırın yemesi LAzım.. PAscal  Gol atmıyordu Ama Beşiktaşı Cok seviyordu Acıklamarında zaten hepsini Söylüyor..nouma olabilmesi Leed macı gibi bir macta İbrahim üzülmeze yapılan hareketi Bir Türk gibi davranarak KArşı koyması ve Oyuncuyu ezdirmemesi gerekir.. Taraftarı SAhip Cıkmalı..
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

Simurg

çalışırsa zamanla herşey olabilir...
yeterki yüreğini koyup oynasın :)
noumanın kötü davranışlarını değilde iyilerini örnek olırsa daha iyi olur

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

pascalyptica

Zaten sen de olamazsan hiç kimse olamaz be Holosko'm..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

cinc

gittin... bense sadece arkandan baktım! söleyecek o kadar çok şeyim wardı ki ama ben söyleyemedim..! sadece baktım...

10uRStyLe

Daniel Amokachi
Madida
Stefan Kuntz
Ferdinand
Şekerbegoviç
Ronaldo
Pascal Nouma
2007-HOLOSKO ? Neden Olmasın ...
Unutamadığımız Yabancılar Eksik Çok Ama Aklıma Gelenler bunlar umarım sende pascal nouma Deilde
GERÇEK KARTAL HOLOSKO Olarak Hatırlanırsın..

osi_bjk

Sen merak etme biz herzaman canıyla kanıyla para için değil forması için oynayanları kolay kolay unutmayız...
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi