Ana Menü

Günün Sözü!!Hergün Bi Söz Yazın Devam Etsin

Başlatan CHEm !, Kasım 21, 2006, 21:45:25

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

sinem

az kaşardan tost , cok kaşardan dost olmaz.. 

nokta kadar menfaat için virgül gibi eğilme...

insanlar gitmeleriyle kendisini yanlız bırakanlara aşık olurlar , gelmeleriyle yanlızlıklarını paylaşanlarıda severler ..
sen benim hergece efkarım gözümdeki yaşım sigara dumanım sen benim damardaki kanım alnımdaki yazım şanlı BEŞİKTAŞIM...kalbimin en orta yerinde büyük bi yangın war alewler içinde BEŞİKTAŞ sana yemin olsun bitmeyecek sewdan mezarımda bile...

Gülçin 1903

beşiktaş'm oLLeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeyyy

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

sinem

offfff çok sıkıldım bu hayattan özeliklede bu sıcak havda çalışmak çok kötü :(
sen benim hergece efkarım gözümdeki yaşım sigara dumanım sen benim damardaki kanım alnımdaki yazım şanlı BEŞİKTAŞIM...kalbimin en orta yerinde büyük bi yangın war alewler içinde BEŞİKTAŞ sana yemin olsun bitmeyecek sewdan mezarımda bile...

sinem

dünya delikanlı olsaydı yuvarlak olmazdı muahahaha :):):)

Simurg

BEŞİKTAŞK

sinem

gidiorum bütün aşklar yüreğimde gidiorum kokun hala üzerimde sana korkular bıraktım bir deil başlangıçlar bir kendim bir ben gidiorum :(

Catak

bu iş böle olmas arkadaş!o zaman yapcak bişi yok!!:D
ÇATAK

özLemTA

git ona git benden seLam söyLe..
aRamasın aRtık hiç beni öyLe,
git ona git benden seLam söyLe,
son pişmanLık fayda etmez git ona söyLeee !!! ;)

sinem

sevmek başka bişey seviyorum ulen allahına kadar :):):)

Brestgerfich

Alıntı yapılan: dishiekartal1903 - Haziran 29, 2007, 13:40:26
Madem hepimiz kardeşiz o zaman neden birbirimize aşık oluorus  :allaalla

:) uyarı alıcam beLki ama güzeL bi düşünce :D
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Gülçin 1903

beşiktaş'm oLLeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeyyy

_karakartal_

çarşı sapına kadar fenere galataya karşıı  ;)

Simurg

BEŞİKTAŞK