Ana Menü

Oktay'ın jübilesi [Beşiktaş-Hazar L. 16 Ağustos]

Başlatan carlito1903, Temmuz 23, 2008, 19:49:10

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Beşiktaş formasıyla sayısız gollere imza atan Oktay Derelioğlu futbolu bırakıyor. Hem de Beşktaş forması altında.
Beşiktaş, Fenerbahçe ve Trabzonspor gibi takımlarda forma giyen ve 16 Ağustos Cumartesi günü siyah-beyazlı formayla jübile yapacak olan Oktay Derelioğlu, çok güzel bir organizasyonla futbola son noktayı koyacağını söyledi.

Oktay, Levent'te bir restoranda düzenlediği basın toplantısında jübilesi için kendisine destek olan herkese teşekkür ederek, ''16 Ağustosta çok güzel bir organizasyonla futbola son noktayı koyacağım. Benim için çok önemli bir gün olacak. Muhteşem Beşiktaş taraftarını son kez göreceğim için heyecanlıyım. Sanki ilk defa Beşiktaş forması giyecek gibiyim. Onlara çağrım o gün benimle birlikte olmaları. Onları son kez orada coşkulu bir şekilde görmek istiyorum'' diye konuştu.

Oktay Derelioğlu, futbola Beşiktaş formasıyla vede edecek olmanın kendisi için çok önemli olduğunu ifade ederek, ''Çünkü ben Beşiktaşlı Oktay olarak yıldız oldum. Bu forma altında futbolu bırakmanın gururu ve onurunu yaşayacağım. İnşallah bundan sonraki hayatımda da bir şekilde yollarımız Beşiktaş ile çakışır'' dedi.

Daha önce ''Jübile yapmayacağım'' şeklindeki açıklamasının hatırlatılması üzerine Oktay, bazı futbol adamlarının telkinleriyle jübile yapmaya karar verdiğini söyledi.

''BEŞİKTAŞ'TAN AYRILMASAYDIM HALA TOP OYNUYORDUM''

Oktay Derelioğlu, ''Beşiktaş'tan ayrılmasaydım şu an takımın kaptanıydım ve hala top oynuyordum. Çünkü ben oranın temel taşıydım. Beni kimse yıkamazdı'' dedi.

Beşiktaş'taki günlerini özlediğini ifade eden Oktay, ''Beşiktaş'ta oynadığım dönemler, ligde ve Avrupa kupalarında attığım goller, milli takımdayken Belçika'ya karşı 7 kişiyi çalımlayarak attığım ve ''Yüz yılın golü'' seçilen gol, Beşiktaş'ta yaşadığım şampiyonluklar... Bunlar benim için unutulmayacak şeyler'' ifadelerini kullandı.

Hedeflerine de değinen Oktay, antrenörlük eğitimini tamamladığını vurgulayarak, şunları kaydetti:

''Önümüzdeki dönemde kendimi daha da geliştireceğim. Şu an zaten Azerbaycan takımı Hazar Lenkeran'ın teknik menajeriyim. 16 Ağustos'tan sonra resmen göreve başlayacağım. Her zaman çalışarak futbolun içinde olacağım. Kendimi geliştirip, çok başarılı bir teknik direktör olarak huzurlarınıza çıkmak istiyorum.''

Daha önce formasını giydiği Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın durumlarının sorulması üzerine Oktay, ''Fenerbahçe'nin geçen sezon itibariyle oturmuş bir kadrosu var. Beşiktaş geçen sezon sahasında yaptığı birkaç maçı kazansaydı şampiyon olurdu. Fenerbahçe daha hazır görünüyor. Beşiktaş'ın da yeni transferleriyle ön planda olacağını düşünüyorum'' şeklinde konuştu.

Oktay'ın jübilesinde Beşiktaş, Azerbaycan takımı Hazar Lenkeran ile BJK İnönü Stadı'nda saat 20.00'de karşı karşıya gelecek.

Karşılaşmanın ardından Gökhan Özen ve Demet Akalın ile Azerbaycanlı şarkıcı Röya konser verecek. Jübile maçının biletleri Biletix'den eski açık tribün 10 YTL, yeni açık tribün 20 YTL, kapalı alt ve üst 45 YTL, numaralı ve VIP Alt A, B, E, F tribün 60 YTL, VIP üst D, E, F ile VIP Alt C, D tribünleri de 75 YTL'den satılıyor.
Bölünür senin için uykular!

tcenk

bence yanlis jubile karari boyle bir sey olmamaliydi.

Besiktastan gidislerinide dusunurseniz cok ama cok yanlis Serdar'a ayip oldu.
Yonetim bu ayibi yapiyorsa bende bir besiktasli olrak Serdar'dan ozur diliyorum.
1903

djinonu

serdara ayip olduysa
sergenin yaptigi hareketi ettigi küfürü affetiyse koskoca besiktas camiasi o zaman noumaya da bir jübile yapilmasi lagzim besiktasa zarar getirmis olabilir ama sergende büyük ayip yapmis zamaninda...
noumayi herkes biliyor arsiz oldugu ve bunu bile bile yaktilar noumayi ama kovdular tamam ama jübileyi noumada oktay kadar oynamasada haketti!!!
oktay denilince besiktasin eski iyi forveti diyorlar
ama nouma denilince
bakislar konusuyor baska birsey degil denilecek söze gerek yok birkez

1BabaKartaL

arkadaşlar geçmişe bakmayın gelecege bakın olan olmuş biten bitmiş bize düşen oktay dereliogluna en kral jübileyi yapmak o belçikaya attıgı golü hala hatırlıyorum
Edirne Köprüsü Taştan Varmı Büyük Beşiktaştan !!!

Cem Goren

şimdi kardeşim abiii maçı fox tv veriyormuş dedi ama reklamına yetişemedim doğrudur inş. adam gibi takımımızı bi canlı canlı izleriz
altın kapılarımız kan oldu tayfun

naanreelburn

öncelikli olarak karısı öldüğünde ona destek olan biz olduk hiç unutmuorum statta arkadaşlarının omzunda selamlamıştı trübünleri ayakta duramıodu seninle ağladık seninle üzüldük die sonra kalktı dünyada kadın kalmamış gibi serdar ın hatuna iş oldu oda yetmedi para yetiştirmek için fenere papaz oldu hala da paranın peşinde bu kadar  pahalıya bilet olmaz ne kadar yardımda dense sonuçta bunun masrafları çıkardıldıktan sonra kalan yardım olcak .şu camiada en son hatta hiç bu formayla jübile yapmaması gerekenin başında neyse olan olmuş .darısı ibrahim üzülmezin başına.oda hasta beşiktaşlı ya beni kımse kovamaz olmadı paramı alır dururm ne varki diyen hatta 8-0 sonrası ha 3 yemişsin ha 5 veya üstü diyebilcek kadar geniş vizyonlu abi darısı tez elden başına

kartalpenchesi

Alıntı yapılan: cem_goren - Ağustos 14, 2008, 14:33:14
şimdi kardeşim abiii maçı fox tv veriyormuş dedi ama reklamına yetişemedim doğrudur inş. adam gibi takımımızı bi canlı canlı izleriz

sitesine baktım yayın akışında maçın gösterileceği yazıyor

size iyi izlemeler ben muhtemelen maçta olacağım.
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

Cem Goren

hala düşünüyorum gitsemmi gitmesemmi diye maça 3bucuk saat var gidip özlemi dindirmek istiyorum ama bi yandanda hazrılık maçı boşver ligler başlıyo avrupa maçı var düşüncesi var içimde kararsız kaldım
altın kapılarımız kan oldu tayfun

cigdem

kesinlikle ilhana nouma ya sergene de yapılmalı onlar daha çok hakediyo ins bigün gerceklesir
pascal nouma,ahmet dursun,ilhan mansız sizleri coooook seviyorum ömrüm boyunca unutmucam...

Anarchy*

Adriano

Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

husoeagle

beşiktaşımızın maçına engin verel denen fener sempatizanı bi adamı yorumcu diye koyan fox tv yi kınıyorum

erdinc1926

Gelecek bizleri bekliyor...

Bugün herkesin gördüğü üzere gençlerde çok iyi futbolcular var ne kadar istekleri olduklarını görmemek,görememek elde değil.İlerde BEŞİKTAŞ için kalbi atan Beşiktaş için her ne şartta olursa olsun yağmur,çamur,kar fırtına demeden göğüs göğüs çarpışan geleceklerimiz olucak inşallah.Allah hiçbirine zeval vermesin hepsinin yolu açık olsun.

Maaşallah (tık,tık,tık)
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

CR7

Alıntı yapılan: husoeagle - Ağustos 16, 2008, 22:10:59
beşiktaşımızın maçına engin verel denen fener sempatizanı bi adamı yorumcu diye koyan fox tv yi kınıyorum

ayrıca adnan aybaba gibi canlı yayında fb forması giyen birisini de koymalarını da ekleyelim
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Kralkartal21

Alıntı yapılan: husoeagle - Ağustos 16, 2008, 22:10:59

Futboldan anlamayan adamları koymuşlar oraya konuşturuyorlar..Spikerde zor durumda kaldı.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..