Ana Menü

Oktay'ın jübilesi [Beşiktaş-Hazar L. 16 Ağustos]

Başlatan carlito1903, Temmuz 23, 2008, 19:49:10

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

maçın geliri hakkıında bi bilgisi olan varmı ben tegev veya lösemili çocuklar derneğine verileceğini duydum
en azından biletleri 10-15 arası bişey yapsalarda en azından bi 5000i aşkın insan gelsin
altın kapılarımız kan oldu tayfun

cinc

ya geç olcakmş heralde o saatte otobüsler falan çalışıyo mu nasıl dönecez geri? ??? 
gittin... bense sadece arkandan baktım! söleyecek o kadar çok şeyim wardı ki ama ben söyleyemedim..! sadece baktım...

BerkAy1903

19o3

ferdikoclu

Komik.. Hak ediyor mu etmiyor mu tartışılır.. Ama bundan daha fazla yapılmaıs gerekenlere yapılmıyorsa çok komik geliyor bana.. Tanıdıklardan gidecek olanlarada söyleyeceğim gitmesinler..
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..

salvador

www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

keskinli

bu görüntüleri ilk kez görüyorum,sok oldum
sergenin taraftarimiza yaptigi hareket affedilir cinsten degil
bu görüntülerden sonra ibrahimlere ne kadar büyük haksizlik yaptigimizin iyice farkina vardim
taraftara küfreden sergeni bastaci etmisiz demekki
sagol salvador bu görüntüler icin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

salvador

bu Oktay için di forzada tepkiler vardı oktay için ama unutma oktay uzaklaştırıldı bu takımdan psikolojik nedenlerle ve sahip cıkılmadı sonra evladımız dediler iyi günde cağır kötü günde gönder bence jubileyi hak ediyor tayfur da fenerden geldi bize

sergen sergen iyilik meleği sergen gs maçında 4 bjk tek gs karsı idi topu defansa yollayan sergen idi sucu cordobaya attı

sergen taraftara hareket yaptı fenerli gs yapsa neler olurdu
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

carsi52

Bu videoyu iLk defa görüyorum bu videoyu izLedikten sonra artık sergen'e karşı hiçbir sempatim kaLmadı.
Bölünür senin için uykular!

ferdikoclu

Sergen'in nasıl biri olduğunu herkes biliyor.. Videoyu izlemeye bile gerek yok.. Spor ahlakının ne kadar olduğunu biliyoruz.. Jübile konusunda arkadaş Oktay için piskolojik sebep falan demiş.. Bunada baştacı. Ama İlhan'ı,Noumayı gönderen sen değilmiydin an yönetim diye sorarım.. Jübileyi hak etmiycek ne yaptılar?? İlhan kLübe para kazandırmadı mı? Nouma'yı anlatmama bile gerek yok.. Halep ordaysa Arşın burda.. Adamına göre muamele yaparsan Yönetici ahLakından şüphe ederim..
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..

IL Capitano

Sergenin göruntulerini ilk defa göruyorum , sanki komaya girmis gibiyim, o parmagini alip neyse simdi uyari filan almaya gerek yok, bide o ... cocuklari filan diye bagiriyor ya mönitöru kiacaktim nerdeyse, aksam aksam sinir oldum.

bide hala Toramanla Uzulmeze laf söyleriz..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

allen ıverson

Beşiktaş degerlerine yakışmayan şekilde hareketlerinden dolayı Beşiktaş'dan gönderilmiştir..
Birilerine jubile yapılacaksa o sergen yalçın ve ilhan mansız olmalıdır :oklava

keskinli

allen ıverson

O hareketleri saatlerce anasına avradına küfür edenlere yapıyo,büyük beşiktaş taraftarı kendi yetiştirdigi çocuga dakikalarca küfür etmez.
iki üç tane çapulcu
Sergen Beşiktaş'lıdır ve bizim evledımızdır bu kadar net

keskinli

serdar bilgilide ciksin yapsin bunlari o zaman
bunlar profesyonel,kendilerini tutmayi bilecekler
o kalkan parmak tüm besiktaslilarin yüregini sizlatmistir diye düsünüyordum

allen ıverson

Bak kardeşim görüntüyü kabul etmiyorum.
Sen ben olayım orda birileri devamlı anamıza, avradımıza,bacımıza küfür ediyo sabrediyosun sabrediyosun..
Adamlar hala devem ediyo senin kanına dokunmaz mı?
İnsani duygularınla cevap ver!
Bunu bir şekilde koparıldıgın klübün kensini sergen'e küfür ettikçe daha fazla Beşiktaş'lı yada ondan daha fazla Beşiktaş'lı oldugunu gören bir avuç zavallı yapıyo sen ne yapardın söle bana