Ana Menü

İLgiNÇ OLaYLaRRRRR

Başlatan eyup1903, Ocak 07, 2007, 18:51:36

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eyup1903

-Sıcak ve kurak Afrika'da 18.02.1979 tarihinde Büyük Sahra çölüne kar yağdı.

-Futbolda Dünya kupası Okyanusya elemelerinde Avustralya, Amerikan Samoası'nı 31-0 yenerek bir resmi milli maçtaki en farklı skorlu galibiyeti elde etti.

-Kazakistan'da 7 yaşındaki bir erkek çocuğun karnında ikizi bulundu. Simkent şehrinde yaşayan çocuğun karnındaki şişliği fark eden
okul doktorunun hastaneye başvurması sonucunda hemen ameliyata alınan çocuğun karnından saçları ve tırnakları uzamış bir cenin çıkarıldı.

-İran'da, korkusunu bastırmak ve sıkıntılarından kurtulmak için madeni nesneleri yiyen genç kızın karnından ameliyatla yarım kilogram ağırlığında metal parçalar çıkarıldı. 17 yaşındaki genç kızın karnından çıkarılan madeni nesnelerin arasında jilet ve çiviler de bulundu.

-Amerika'nın Arkansas Eyaleti'nde 19 yıldır komada yatan Terry Wallis 13 haziran 2003 de hayata döndü. ;)

freedom forever

vay be nerler yaşanıyor
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

carsi52

off süper saol eline sağlık neler warmış dünyada ya çok ilginç.ilginç hemde çoooooooooooooooooooooooook.
Bölünür senin için uykular!

BjKcArsi54

vay beeee enteresan valla..

Timurlenk

paylaşım için sağol dostum

Brestgerfich

19 yıL sonra...püfff bizim memlekette 3 ay geçtimi fişi çekiyorlar.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

ugur24

vay anasını bee..sahraya kar yağdığını ömrümde ilk defa duydum...

Brestgerfich

Arabistan'a da yağmıştı 5-6 yıL önce.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

burak_bjk

Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

black-eagle

bu sevda bitmez hasret bitmez isteyen gider hiç farketmez bu alemde cArsi  herşeye karşı allah affeder cArsi affetmez!!!

salvador

www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

richee_4ever_jk

tarsus_carsi

vala ilginc guzel eline saglık ???
HIRSLIYIM,HIRCINIM,İDDİALIYIM,BESİKTASLIYIMMM.....

@LAYINA GİDER

2 dia 2 muerto

Alla alla bi yaşıma daha girdim...