Ana Menü

Mubariz Mansimov'a inönü yasak!

Başlatan [KralKartal], Temmuz 18, 2008, 15:34:21

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Mubariz Mansimov does not buy a box at the Ismet Inonu Stadium for 110 thousand USD
Baku. Agshin Aliyevev-APA-Sport. President of Palmali Group of Companies and honorary president of Khazar Lankaran football club Mubariz Gurbanoglu (Mansimov) faced with unpleasant case in Turkey.

Azerbaijani businessman gave up an idea to buy a box at the Turkish Beshiktash's home Ismet Inonu stadium, APA-Sport reports. Earlier he reached agreement to buy a box behind the Honorary Stands for 110 thousand dollars. Gurbanoglu was going to sign an agreement as a President of PAL Company, but when the Beshiktash administration knew that PAL is a branch of Palmali Group of Companies, it demanded 300 thousand dollars and therefore Mubariz Gurbanoglu gave up his idea to buy a box at the Stadium.
The incident caused different reactions. Former official of Beshiktash club Hakan Kalkavan criticized the club's administration. "I met with Secretary General Kenan Oner and Vice-President Levent Erdogan and told them that they didn't keep right position. It is irrelevant step to make terms later, if preliminary agreement was reached. I told them let Mansimov to watch the games and to love the team. He can present 5-million-dollar player to you. Don't discriminate this person. I think Beshiktash's managers have other intentions. They don't see Mansimov close to the club's officials".
Headquarters of the Gurbanoglu's Palmali Group of Companies locates in Istanbul. Totally 28 thousand-member staff is working for the company, which has 21 branches in the different countries.

kaynak: http://sport.apa.az/en/news.php?id=29108

Az cok ingilizcesi olan anlar zaten, Loca alacakmis 110 bin dolara, ama mansimov oldugunu ogrenince 300 bin dolar demisler.
Mansimovda vazgecmis.. Hakan Kalkavan devreye girmis, konusmus, ayiplamis kinamis ! BEsiktasi sevdigini ve o nedenle
tribunde yer almak istedigini vurgulamis..

Mansimovun sirketinde toplam 28 bin kisi calismaktaymis..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Harbidende ayıp ya vaLLahi ayıp biLLahi ayıp.
YazıkLar oLsun !
Bölünür senin için uykular!

beckyZWICKY

Bizide sevenleride sömürmek için elinizden geleni yapıyorsunuz yönetim !!
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

akbaba71

BEŞİKTAŞ'TAN YALANLAMA..

Sabah gazetesinde bugün "Mansimov'a loca oyunu" başlığı ile yer alan haber, gerçek dışı iddialardan oluşmaktadır.
Haberde yer alan, kongre üyemiz Mubariz Mansimov'un BJK İnönü Stadı'nda loca satın alma talebinin Kulübümüz tarafından geri çevrildiği, 110 bin dolar + KDV'lik rakamın 300 bin + KDV'ye çıkartılarak yokuşa sürüldüğü ifadeleri, çarpıtılmış, maksatlı iddialardır.
Kulübümüz, Mubariz Mansimov'dan loca için 110 bin dolar + KDV talep etmiştir. Daha sonra yapılan görüşmelerde de Mansimov'un sahibi olduğu Pal Holding'e loca ile birlikte BJK İnönü Stadı ve BJK Nevzat Demir Tesisleri'nin reklam mecraları için, toplamda 300 bin dolar + KDV'lik bir teklif sunulmuştur.
Aynı haberde Mansimov'un Beşiktaş'ın içine sokulmak istenmediği için fiyatın yükseltildiği iddiası da mantık dışıdır. Zira, Kulübümüz söz konusu şirkete tesislerinin reklam alanlarını teklif ederek, bizzat Beşiktaş'ın içinde olmaya teşvik etmiştir.

BEŞİKTAŞ JK
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

IL Capitano

sanki yönetim bu haberi daha sonra yalanladi gibi geliyor bana.

Edit: Bahadir valla benden cok yasiyacaksin kardesim.
ayni anda yazdik heralde, uyarida gelmedi bana.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Kralkartal21

Böyle bişey yapıcaklarını sanmam..

Yalanlamada gelmiş zaten.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

onaT

yalanlama ne kadar doğru onu bilemiyorum.

olabildiğince uzaklaştırmaya çalışıyorlar sanki, ama unutmasınlar Murphy demişki:
"Altını olan kuralı koyar."

alper_1903

bnce olmustur ya
bu yönetimde olmaz olmaz

yaziklar olsun...
önümüzü acin bari be
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

[KralKartal]

neden olmasin?? neden yapmasin?
cok mu guveniyorunuz bu yonetime?

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi