Ana Menü

Şok Tesadüf!

Başlatan ZoTi, Temmuz 18, 2008, 12:06:38

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ZoTi

Beşiktaşımız hakkıında çıkan haberleri okumak için nette gezzerken medyaspor adlı sitede çok ilginç belgelere ve haberlere rastladım... :SHOCK  Tesadüf olup olmadığı size kalmış bir husus..

http://www.medyaspor.com/v02/News.aspx?id=4106

sizin de ilginizi bi hayli çekeceğini düşündümm !!  :saskin
YETER ULANNN!

saldır beşiktaş

Sinan Engin'in oğlu Oğulcan Engin'in de Sivok, Zapotocny ve Seric'i Beşiktaş'a satan Reflex menajerlik şirketinin futbolcusu olduğu ortaya çıktı.

Beşiktaş'a 11 Milyon Avro (yaklaşık 22 Milyon Dolar) bonservis bedeliyle mal olan yeni yabancı futbolcuları getiren Reflex Menajerlik şirketiyle Sinan Engin arasındaki ilişki ağına her gün yeni bir halka ekleniyor. Sinan Engin'in oğlu Oğulcan Engin'in menajerliğini de bu şirketin üstlendiği ortaya çıktı.

bu haber galiba bide arkadaşım konu açarken linki değil haberi koysan daha iyi olur
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

carlito1903

Öküz altında buzağı aramak gibi geliyor bana...

CR7

çoğu futbolcumuz da bu menajerlik şirketi altında.Rodrigo Tello,Erdem Köse,Ali Tandoğan,Ali Kuçik,Ekrem Dağ,Hakan Arıkan.Bence de pek bir şey aramak gerekmiyor gibime geliyor ama Olgun Peker'in olması soru işareti tabi.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

akbaba71

Alıntı yapılan: carlito1903 - Temmuz 18, 2008, 12:20:27

Haberde yeni halka eklendi diyor ya Burak.

Baştaki halkaları eklesek foruma öküzün altında herşeyi ararsın :)
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

ZoTi

Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Temmuz 18, 2008, 12:15:32
Sinan Engin'in oğlu Oğulcan Engin'in de Sivok, Zapotocny ve Seric'i Beşiktaş'a satan Reflex menajerlik şirketinin futbolcusu olduğu ortaya çıktı.

Beşiktaş'a 11 Milyon Avro (yaklaşık 22 Milyon Dolar) bonservis bedeliyle mal olan yeni yabancı futbolcuları getiren Reflex Menajerlik şirketiyle Sinan Engin arasındaki ilişki ağına her gün yeni bir halka ekleniyor. Sinan Engin'in oğlu Oğulcan Engin'in menajerliğini de bu şirketin üstlendiği ortaya çıktı.

bu haber galiba bide arkadaşım konu açarken linki değil haberi koysan daha iyi olur

tmm dostum söylemen iyi oldu, ama göreceğiz bakalım ... bu öküzün altında buzağı aramak değil sadece bazı şeylerin su yüzüne çıkması... pek sığ düşünmeyelim arkadaşlar, derine inmeye çalışalım..

*şunu da unutmayalım; Sinan engin bjk'den kovulduğunda etmediği laf ve küfür kalmamıştı.. ve şimdi 2 oyuncu kavga edince: Beşiktaş Büyük bir camia diyebiliyor o kadar küfürden sonra...

kaçınız bunu yaparsınız ???

Saygılarımla ... :)
YETER ULANNN!

beckyZWICKY

Konu İle ilgili Engin'in açıklaması;

Engin: Bu Futbolcuların Reflex'le Bağlantısı Yok!
17.07.2008 15:10:00
Medyaspor'a açıklama yapan Sinan Engin: "Hayatım boyunca hiç yalan söylemedim. Bu 3 yabancı futbolcunun menajerleri ile Türkiye'de bir kişinin, bir şirketin bağlantısı yok." dedi. İşte o açıklamalar:
Sivok, Zapotocny ve Seric'i getirirken Türkiye'den kimseyle bağlantıları olmamasına özellikle çok dikkat ettim. Bunu başkan da biliyor, Ahmet Ateş de biliyor.

Bu futbolcuların transferi ile ilgili hiçbir Türk menajer araya girmemiştir. Herkes yanılıyor. Koskoca Beşiktaş'ın başkanı pazarlığı kendisi yapmış. Menajer bile giremedi araya. 4 sene ödemeli aldık.

"OLGUN PEKER'LE UZUN SÜREDİR GÖRÜŞMEDİM"

Reflex şirketi ve sahibi Olgun'la uzun süredir görüşmedim bile. Olgun'la alakası olmadığı için çok müsterihim. Haberlerde haksız yere onun adının geçmesine üzüldüm.

"GAZOZ PARASINA TRANSFERLER YAPTIK"

O adamların ikisine bu sene 1 Milyon Sekiz Yüz Bin Avro veriyoruz. Gazoz parası... Sivok dediğin adam çapraz bağları kopmasaydı Milan'a gidiyordu. Seric dediğin adam bedava... Bonservisi elinde... Zapo'ya gelince.. Beşiktaş'ın sevgilisi olur. Ben kefilim. Sinan söylemişti dersin... Sivok, Zapotocny ve Seric'in kendilerinin aldığı para Ricardinho'nun tek başına aldığına eşit...

"ORTALIĞI CELAL KOLOT KARIŞTIRIYOR"

Celal Kolot çıkmış, "geçen sene önce Zapotocny 500.000 € bonservisi vardı" diyor. Ne alakası var?... Ona bakarsanız Gökhan İnler'i iki sene önce Fenerbahçe'ye bedava geldi, bu sene 10 Milyon €... Guiza'nın 2 sene önceki fiyatı ne kadardı? İki sene önce Malatyaspor'a Okan'a karşılık takası önerilen Gökhan Ünal, Trabzonspor'a 6.200.000 €'ya aldılar.

Celal Kolat'la konuşmuyorum. Görüşmüyorum... Bitti o işler... Reklam olmak için, gündemde kalmak için konuşuyor...

"ÜZÜLMEZ DAHA SUÇLU"

İbrahimlerin kavgasında Üzülmez daha suçlu. İlk yumruğu o attı. Toraman'ın pek bir suçu yok.

(*) Medyaspor özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: carlito1903 - Temmuz 18, 2008, 12:20:27
bana da öyle geldi bu sefer
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

[KralKartal]

Alıntı YapO adamların ikisine bu sene 1 Milyon Sekiz Yüz Bin Avro veriyoruz. Gazoz parası...

Sinan Engin bizede GAZOZ ismarlasana ismarlasana ismarlasana   :allaalla :kart
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

hepsiyAh

bana hiç öyle gelmedi..

var bunda bi iş..

ZoTi

500 bin euro bonservisi olan bir adam hiç maç oynamadan 4,5 milyon euro olursa kesinlikle işin içinde bir iş olur !! ;)
YETER ULANNN!

canavar_bjk

şu sinan engine cok gıcık oluruyom ya haysitetsiz .........

adminlerimden bir ricam olacak bu adamın acıklamalarını bile koymayın güzel forumumuz her gecen gün bu adam yüzünden kirleniyor forum !!!
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

gözzde_bjk

"GAZOZ PARASINA TRANSFERLER YAPTIK"

Gazetelerde çarşaf çarşaf 3 oyuncuya bonservis bedeli olarak 11 milyon euro verildiği yaza dursun Sinan Engin gazoz parasına transfer yaptık desin.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

ZoTi

tek  temennimiz oyuncuların da gazoz gibi çıkmaması !??
YETER ULANNN!

samsunlu

sinanıda al gıt sinanıda