Ana Menü

Mansimov Konuştu

Başlatan akbaba71, Temmuz 18, 2008, 09:30:18

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

onaT

valla mafya değilse gayet iyi. parası olsun yeter.
mafya olmasınında avantajları var onu dedim, yoksa çok da istemem tabii...

NoPasaran

Bundan daha iyi reklam olamaz zaten kendisi için :) 15 milyon BEŞİKTAŞ taraftarını arkana alırsın ve en az 40-50 milyon insan tarafındanda tanınırsın ..

Tek sorun sanırım Demiören olacak..

Verdiği söz vardı..Ben bu işi yaparım diyen gelsin bende bugün çekileyim derdi..

Kendi parasını kurtarabilirse sanırım sorun kalmaz..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

onaT

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Temmuz 18, 2008, 15:34:04
Bundan daha iyi reklam olamaz zaten kendisi için :) 15 milyon BEŞİKTAŞ taraftarını arkana alırsın ve en az 40-50 milyon insan tarafındanda tanınırsın ..

Tek sorun sanırım Demiören olacak..

Verdiği söz vardı..Ben bu işi yaparım diyen gelsin bende bugün çekileyim derdi..

Kendi parasını kurtarabilirse sanırım sorun kalmaz..

inşallah

ilhan mansız_melis

valla bizim baskan gitsin de hem bu adam zengin de galiba ben isterim şöyle adam gibi para olur elimizde
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

maddi açıdan çok iyi bir gelişme ama y.d 2010dan önce bırakmaz
altın kapılarımız kan oldu tayfun

akbaba71

Mansimov'dan yalanlama

Beşiktaş Kulübü Kongre Üyesi Mubariz Mansimov, siyah-beyazlı kulübün başkanlığına aday olacağı yönünde çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

Mubariz Mansimov, Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'e gönderdiği açıklamayla, bu konuda çıkan haberleri yalanlayarak, ''Beşiktaş Kulübü'ne veya herhangi bir başka kulübe başkan adaylığım söz konusu değildir'' dedi.

Mansimov'un gönderdiği ve Beşiktaş Kulübü'nün internet sitesinden de kamuoyuna duyurulan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Bugün gazetelerde Beşiktaş Kulübü'ne başkan adaylığım ile ilgili yazılan haberler doğru değildir. Beşiktaş Kulübü'nün sadece bir taraftarıyım. Beşiktaş Kulübü'ne veya herhangi bir başka kulübe başkan adaylığım söz konusu değildir. Bir taraftar olarak bu tür haberlerin Beşiktaş Kulübü camiasına zarar verdiği düşüncesindeyim. Mubariz Mansimov olarak sadece kendi grup şirketlerimle ilgileniyorum. Bunun dışında yazılan ve yazılacak olan haberler gerçek değildir."

Sporx'ten:
Editörlerimizden Hilmi SEVER, bugün çıkan bu söylentilerin üzerine Beşiktaş Kulübü eski yöneticilerinden Celal Kolot ile bir görüşme yapmış, Kolat da Mansimov'un Beşiktaş Kulübü'ne başkan olamayacağını ancak ünlü armatörün desteğiyle kendisinin ya da Hakan Kalkavan'ın başkan olabileceğini belirtmişti.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

hepsiyAh

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Umut Fakirin Ekmeği..

Diye boşuna dememişLer ;D
Bölünür senin için uykular!

eRe

noldu ya oglen zengındık yıne mı fakırız :(
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsi52

Şimdi miLLi piyango oynıcam tutarsa yarın akşam yine zenginiz ;D
Bölünür senin için uykular!

canavar_bjk

Alıntı yapılan: eRe - Temmuz 18, 2008, 18:59:48
noldu ya oglen zengındık yıne mı fakırız :(
aynen öyle kardeş aynen öyle
doğan grubunun ipiyle kuyuya inelmediğine bir kez daha tanık olduk !!!

KoLpA bAsıN bUnUdA yAzIn !!!
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

carlito1903

Yahu endişelenmeyin adam zaten başkan olamazdı...

Kendi desteklediği adamlarla girecek işe, başka o olmayacak ama onun desteklediği birisi olacak...

Kolot kendisi açıkladı Mansimov, ben ve Hakan Kalkavan beraber hareket ediyoruz, yönetime talibiz diye...

Adriano

Adam yanlış bişey dememiş ki. Başkan olamıyor zaten 5 senesi dolmadığı için.

Mansimov destek çıkacak, Kolot veya Kalkavan'dan biri olacak.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

CR7

Kolot da vazgeçmiş başkan olmaktan ve yönetimde yer almaktan.Çünkü Kalkavan ve Kolot'la konuşup anlaştıkları halde ve pazartesi de iyice işi planlamaya başlamayı kararlaştırdıkları halde haber vermeden kulübe açıklama göndermiş.O da bu oluşumu bırakmış.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)