Ana Menü

Türkler Beni Şaşırttı

Başlatan saldır beşiktaş, Temmuz 17, 2008, 15:41:49

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saldır beşiktaş

Beşiktaş'ın Udinese'den transfer ettiği Çek futbolcu Tomas Zapotocny Beşiktaş'ın Avusturya kampında yaşadıklarını ve takımın hedeflerini değerlendirdi.

Çek futbolcu konuşmasında en çok şaşırdığı konunun Türk futbolcuların sıcakkanlılığı olduğunu belirtti. Zapotocny'nin sözleri şu şekilde:

"Uyum sorununu çoktan atlattım sanki bir yıldır takımın içinde gibiyim. Arkadaşlık çok güzel. Ligden önce UEFA Kupası maçlarımız var onlara kadar hazır olacağımızı düşünüyorum. Elbette ki Sivok ile birbirimizi tanımamız bizim işimizi kolaylaştırdı. Ancak beni asıl şaşırtan Türk oyuncuların içtenlikle kalpten bir şekilde bizi aralarına alması oldu. Benim kendi özelliklerim şöyle: Mücadeleci bir oyuncuyum ancak İtalya Ligi'nden kademe ve yer tutma anlamında birçok şey öğrendiğimi söyleyebilirim. Bunu arkadaşlarıma da yansıtmaya çalışacağım. Elbette buraya şampiyonluk için geldim. Ama öncelikle lige iyi başlamak ve UEFA Kupası'nda gruplara kalmak istiyoruz. Öncelikli hedefimiz bu. Rakiplerimiz de çok güçlü onlara saygı duyuyoruz. Şampiyonluğa ulaşmak için adeta bir savaş vereceğimizi düşünüyorum."
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

keskinli

sen bide sicakligi basarisizlikta gör :)
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Kralkartal21

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

carsi52

Daha çok şaşırtacakLar desenize :)
Bölünür senin için uykular!

MeLo

bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

carlito1903

Hazırlık maçlarında izlediğimiz kadarıyla en hazır defans oyuncumuz, başarılı olacak inşallah...

ilhan mansız_melis

İnönü'ye gelsin daha çoook şaşırır
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.