Ana Menü

Hani Bitmeyecektik

Başlatan samsunlu, Temmuz 14, 2008, 23:34:54

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

samsunlu

keskınlı haklsın babacan..ben maclara besıktas ıcın gelıyorum ve hep gelecegım..ama cem sen bısıyı anlamıyon kardesım..elımızde bırr deger varkern kazanmak varken neden kaybedelım....ya sıze noluyo beyler nedır bu dusmanlık abılere karsı..ndır bu carsıya karsı vurdumduymazlık..carsı olmasada olur ne demek yaa. allah askına beyler napıyoruz bız yaa.bır lıverpool macını dusunun..allah askına..

Cem Goren

Alıntı yapılan: samsunlu - Temmuz 15, 2008, 17:11:10
keskınlı haklsın babacan..ben maclara besıktas ıcın gelıyorum ve hep gelecegım..ama cem sen bısıyı anlamıyon kardesım..elımızde bırr deger varkern kazanmak varken neden kaybedelım....ya sıze noluyo beyler nedır bu dusmanlık abılere karsı..ndır bu carsıya karsı vurdumduymazlık..carsı olmasada olur ne demek yaa. allah askına beyler napıyoruz bız yaa.bır lıverpool macını dusunun..allah askına..
oyle bi değer old. inkar etmiyorum ama o değer kendini yok etmeyi seçti ve kaybettiler artık uzatmanın manası yok vurdumduymazlık ve düşmanlık yok olmazda ama anlamadığım konu neden daha uzatıyorsun bitti gitti artık normal şekilde yine maçımıza gideriz bi değişiklikde olmaz
altın kapılarımız kan oldu tayfun

onaT

herşeyin bir nedeni vardır.
demekki çarşı bir yerlerde hata yapmış, insanların sempatisini kaybetmiş öyle değil mi?

samsunlu

onatttt..abılere evet alene evet ama artık yeter dıyorum..carsı hta yapmıs falan..dıkkat et gardas...bu kadar gelme uzerıme...ne hatası söyle bıleım...

Cem Goren

Alıntı yapılan: onaT - Temmuz 15, 2008, 17:14:36

herşeyin bir nedeni vardır.
demekki çarşı bir yerlerde hata yapmış, insanların sempatisini kaybetmiş öyle değil mi?
öyle olmasa zaten bi anda kendilerini fesetmezler samsunlu hatayımı soruyosun en büyük hataları son manisa maçında tüm stad demirören yeter derken o çok sevdiğinizi kutu diye tabir edilen yerden bir çıt çıkmamıştır bu yeterli bi nedendir umarım

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: samsunlu - Temmuz 15, 2008, 17:16:14
onatttt..abılere evet alene evet ama artık yeter dıyorum..carsı hta yapmıs falan..dıkkat et gardas...bu kadar gelme uzerıme...ne hatası söyle bıleım...
5 yıl boyunca tek bir başarı sağlayamamış yönetimi protesto etmediler ve etmemekte direndiler ve alen abi kapandıktan sonra bile hala demirören tanıdığım en büyük beşiktaşlıdır dedi bundan daha büyük hata olur mu
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

samsunlu

vaktınde bılgılıye kufur edıldı carsıya yuklendıldı..bırı vuruldu carsı yaptı deınıldı..bırı bıcaklandı carsı bıcakladı denıldı..sımdı demırorene sesszı protesto mu agır geldı sıze..carsı da ıstemıyo yonetımı ama bır kere uzerlerıne atıldı ya pıslıkler yapmasada yaptı derler artık

Cem Goren

Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Temmuz 15, 2008, 17:18:56
5 yıl boyunca tek bir başarı sağlayamamış yönetimi protesto etmediler ve etmemekte direndiler ve alen abi kapandıktan sonra bile hala demirören tanıdığım en büyük beşiktaşlıdır dedi bundan daha büyük hata olur mu
bu son cümle zaten tüm konuyu özetliyordur umarım gerekli kişiler anlamıştır

onaT

Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Temmuz 15, 2008, 17:18:56

aynen böyle.

ben çarşı hata yaptı o yüzden sallayın onları demiyorum.
keşke hala çarşı olsa yine hata yapsa.

ama ben sana diyorum ki "acaba neden millet vurdumduymaz" diye düşünme, işte cevabı bu.
çarşı insanların ona duyduğu güveni ve sempatiyi ve doğal olarakta saygıyı yitirdi.

samsunlu

çarşı aleme kafa tutarken herjes alkısladı gordum kı bız yıne esgectık..carsı 26 yıldır trbunlerı esır aldı herkes bunun adı carsı dedı bız yıne esgectık..carsı besıktasa yakısmayan youla adem dursun gıbılerını gobderdı herjes carsnın ılerı goruslugu var dedı bız yıne esgectık..kusura bakmayın gardaslar bız sınıfta kaldık bı abılere destek verenedık..vermeyınde..herjesın söylucegı söz vardır vaktı geldıgınde

samsunlu

siz iyi gunde varmsınız bız yine kötü olaım yıne fenerlı densın bıze..kanı bozuk densın..trubnde sıze kalsın..bakcaz bu yıl kadıkoye samıyene kac kısı gıtcek gardas...yada bursaya..

hepsiyAh

Alıntı yapılan: samsunlu - Temmuz 15, 2008, 17:24:23
siz iyi gunde varmsınız bız yine kötü olaım yıne fenerlı densın bıze..kanı bozuk densın..trubnde sıze kalsın..bakcaz bu yıl kadıkoye samıyene kac kısı gıtcek gardas...yada bursaya..

abi ne alaka şimdi? nerden biliyorsun iyi günde oldugumuzu ? kafanıza göre konuşmayın ..

kimin ne kadar BEŞİKTAŞLI oldugunu kimin İYİ GÜN kimin KÖTÜ GÜNDE beşiktaşı sevdigini kimse bilemez.. sen olayların gercek yüzünü görmek istemiyorsun..

yazıktır günahtır...

samsunlu

sende haklsın new dıyım

Cem Goren

Alıntı yapılan: samsunlu - Temmuz 15, 2008, 17:24:23
deplasmana gitmeylemi gerçek taraftar olunuyo bunu bi soylermisin

samsunlu

pekı neyle evde lıg tv ızleyerk mı