Ana Menü

Hani Bitmeyecektik

Başlatan samsunlu, Temmuz 14, 2008, 23:34:54

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

samsunlu

babam ve carsı dıyerek baslıyorum söze..daha 6 yasındaydım bır maca geldım..babam tuttu elımden yuru oglum deı senı evımıze goturcem..bılet aldık ve gırdık bır trbunune,ustu kapalı tastan duvardan bı yer..mıllet bagrıyo sovuyo..babam burası besıktas evlat dedı..burası mabed dedı..burası senın evın deı..bi gün baban olmaz hayatında evınde olmaz belkı dedı.ama burası hıc senı bırakmaz evlat dedı..ben besıktaslılıgı böyle ögrendım..yenıldıgımız o mactan sonra babamın gozundekı ıkı gozyasından bırı sıyahdı bırı beyaz..ıste o gun ben besıktaslıyım dedım..evet kardeslrım..evet arkadaslarım..evet kartallar..besıktaslıgı boyle ogrenen ılk kapalı macerasında besıktaslı olan bırı sımdı nasıl o mabede küser..carsının olmaması benım elımı ayagımı oradan cekmem demek..ve avladımın..daha dogmamıs ve dogdugunda evıne sıyah beyaz yollardan ucacak evladım..şimdi herkes dusunsun ve elını koysun yuregının en uç noktasına..carsı olmazsa bız ne yaparız...80 lerın trubun lıderı fenerı kım yokettı..90 lara kım damga vurdu..kım mecıdıyekoyde gs taraftarı kovaldı..kım kadıkoyde gfb kanı akıttı..evet bunlar eger carsıysa bız yenı nesıl uyumak ıcın mı burdzyız..abılersız olmaz ama abılere karsı hep sessız kalırsak bızım neslımız nerde kalacak..abılere yalvaralım..abılere dil dökelım..kutuya gerı donelım..

hepsiyAh

abilere dil dökelim,abilere yalvaralım...

oldu başka ?

samsunlu

oldu baska derken hemen muhalıf olma gardas..yazıyı ıyı oku burda aykırı söz nerde

hepsiyAh

gardas mardas deme bana ..

sen git yalvar abilerine dil dök..

senin abi dediklerin benim abim falan değil..

tutturdunuz bir ÇARSI dır gidiyor.. anlayamadım ki BEŞİKTAŞ mı ÇARŞI ya mı asıksınız..

ZeMaHŞeR

Çarşı alen abiye,harun abiye,sarı ceme,ayhan abiye bağlıysa bitsin...

dediğimiz gibi bir ruhsa zaten devam edecektir..

onlar veya başkalarıyla....
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

samsunlu

bırader cıns cıns konusma sen besıktaslıysan ben besdıktaslı degılım demektır

ZeMaHŞeR

konuşsam ne olacak...  yalanmı söylüyoruz...

hepsiyAh

belli zaten CARSI asıkları... cins cins konusanda yok sen yazdıgın seylere bi baksana

kime yalvaracagız alla alla !   kendilerini fesh ederken bize mi sordular _? ayrıca biten brşey yok tamam mı o adamlar hala triünde olursa ben buna bitmiş demem.. sizin kendinizi üsdügünz kadar onlar üzmüyor ! onların umrunda değilsiniz acın gözlerinizi!

samsunlu

hey bee.bız kendımızı bölmüşüz bıze dusman ne gerek..eyvallah devam edın

ZeMaHŞeR

Alen abide,ayhan abide,harun abide,otoban ahmette,Sarı cemde Tribünde olacak....

Bunu diyen kendileri...

kaç kere söylendi.. yürüyüş yapıldı.. dönmüyorlar kararından... zorla döndürecek değiliz....

hepsiyAh

hiç alakası yok

sen bi kere olayları cözememissin ki kardeşim gelmişsin buraya yalvaralım diyorsun yaa

senin yalvaracagın adamlar sana ne kadar deger veriyor ne kadar adam yerine koyuyor bir düşün olur mu?

böyle oyunlara gelmeyin..

Carsi_Karabuk

O abiler dediğiniz beşiktaş için hayatını ortaya koymuş,yaz kış demeden hayatı yollarda geçirmiş kişilerdir.Kim bilir Beşiktaş yüzünden kaç kişiyle husumete girmiş kaç kişiyle arası açılmıştır.

Samsunlu sende sen Beşiktaşlıysan ben değilim de ne demek ayıp.
Bize yapılanlar...Bizleri sadece yüceltmiştir.

samsunlu

kımsın ne ınlesısın bılmem..ben taraftara trabzonu bursayı kadıkoyu ızmıtı gorduyse taraftar derım..bız cok badıreler atlattık sımdı burdan aatıp tutma daha dun alen sahaya uclu cektır kartala derken nerdeydın.şimdi öküz öldüö ortaklık mı bozuldu..sevgın yok saygın olsun..bırak bız neye ne kadar deher vercemızı bılelım..sen vermsende sus..

ZeMaHŞeR

Alıntı yapılan: Carsi_Karabuk - Temmuz 14, 2008, 23:51:42
O abiler dediğiniz beşiktaş için hayatını ortaya koymuş,yaz kış demeden hayatı yollarda geçirmiş kişilerdir.Kim bilir Beşiktaş yüzünden kaç kişiyle husumete girmiş kaç kişiyle arası açılmıştır.

Biliyoruz... kimse onların Beşiktaşlılığına laf söyleyemez...

abilerimiz bir karar wermiş ve bu kararlarından dönmüyorlar....

samsunlu

gardas burda alen abilere bu sözler soylenırken bırımızın besıktaslıgında yanlıslık var dımı..