Ana Menü

Artık tüm branşlar Umbro

Başlatan gözzde_bjk, Temmuz 14, 2008, 18:53:59

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gözzde_bjk

Üç sezondur Beşiktaş Futbol Takımları forma sponsorluğunu yürüten Umbro,bu yıldan itibaren tüm branşları giydirecek.

Umbro Türkiye distribütörü Turhan Koray "Son üç sezondur Beşiktaş Futbol Takımları`nın ürünlerini yapıyorduk. Bu sezondan itibaren tüm branşların forma ve yan  ürünlerini yapacağız. Beşiktaş'a hizmet etmek bizim için büyük onur. Her zaman, tüm gayretimizle Beşiktaş'ın ve Türk sporunun yanında olmaya gayret göstereceğiz." dedi.

Sanıyorum ki herkes Kappa'dan memnundu.Keşke Kappa ile devam edilseydi.Futbol takımı için binbir güçlükle ''doğru düzgün'' ürün yapan Umbro umarım diğer branşlarımızı arka plana atmaz.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

carlito1903

Millet Umbro'dan memnun değil ya, hemen nasıl etsek te taraftarın bu memnuniyetsizliğini daha da arttırsak diye düşünen yönetim hemen çareyi bulmuş...

Sadece pes diyorum, Kappa'nın çıkardığı t-shirtler falan çok güzeldi halbuki...

akbaba71

Umbro'dan 200 bin dolar!

Kulübümüzün malzeme sponsoru Umbro takımımıza 200 bin dolarlık ek bir kaynak yarattı. Umbro futbol takımının yanısıra basketbol, hentbol, kürek, voleybol, boks, atletizm, masa tenisi, jimnastik, güreş ve basketbol engelli takımına da sponsor oldu ve yönetimle 200 bin dolar karşılığı 2 yıllık anlaşma imzaladı.    Bu para futbol ve basketbol dışı  branşlarda kullanılır inşallah.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

gözzde_bjk

200 bin dolar nedir ki?
Hangi branşa yeter?
Hangi branşta yükselmemize yardımcı olur?
Yönetim bulmuş bir para kaynağı,200-300 ne koparsak kar der gibi anlaşma yapıyor.Yazık!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Kralkartal21

Taraftarın memnun olmadığını bile bile...

Pes diyorum sadece
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..