Ana Menü

Voleybolda transferler sürüyor

Başlatan gözzde_bjk, Temmuz 14, 2008, 18:51:06

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gözzde_bjk

Beşiktaş Bayan Voleybol Takımında iç transfer tamam gibi...

Beşiktaş Bayan Voleybol Takımı yeni sezon hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor. Antrenör olarak Bülent Karslıoğlu ile anlaştıktan sonra ilk olarak iç transer çalışmalarına başlayan Kartal; İpek Soroğlu, Yeliz Askan, Pınar Canarpusat, Melis Şahin, Gizem Sancak ve Cansu Aydınoğuları ile anlaştı. Eda Erdem ve Nuray Kılıç ile de prensipte anlaşma sağlayan Beşiktaş bu iki oyuncu ile önümüzdeki günlerde sözleşme imzalayarak dış transfere ağırlığını verecek.
Yeni sezon için  ligde ilk 4'ü hedefleyen Beşiktaş, Avrupa Kupası'nda da şampiyonluğu hedefliyor. Bu çerçevede de dış transfer yapacak olan siyah-beyazlılar, üç kaliteli yabancı samaçör ve bir pasör alarak transferi tamamlamayı planıyor...

Cansu gibi bir pasörümüz varken neden pasör aranır anlamış değilim.Eczacıbaşında Naz senelerdir oynuyor genç olması onlar için sorun teşkil etmezken bizim için bir sorun oluyor.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

akbaba71

Gözde erkek takımından haber var mı cıksalar 1.lige bu sene bari..
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

ilhan mansız_melis

Eda Erdem kalsın da gerisi hallolur
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

gözzde_bjk

Bahadır erkek takımında hala hiçbir transfer yok.Sanıyorum ki geçen seneki kadro devam edicek,oyuncular hala bizim sözleşmemiz altında.Yabancısız lige dönmeye çalışıcaklar!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

akbaba71

Bayan Voleybol Takımımız, yeni sezon öncesi kadrosuna iki ismi dahil etti. Siyah Beyazlılarımız Pınar Eren ve Tuba Meto ile sözleşme imzaladı.

Geçtiğimiz sezon İller Bankası'nda oynayan Pınar Eren, 12 Aralık 1986 tarihinde doğdu. Boyu 1.70 olan genç oyuncu libero olarak görev yapıyor. Geçen sezonu Diyarbakır Dicle Üniversitesi'nde tamamlayan Siyah Beyazlılarımız'ın diğer transferi Tuba Meto ise Takımımız'da pasör olarak görev yapacak. 1.72 boyundaki Meto, daha önce Galatasaray ve Fenerbahçe takımlarının da formasını giymişti. Ekibimiz, Pınar Eren ile 3 yıllık, Tuba Meto ile ise 1 yıllık sözleşme imzaladı.
Takımımız iç transferde ise İpek Soroğlu, Yeliz Aksan, Nuray Kılıç, Pınar Can Karpusat, Melis Şahin, Gizem Sancak ve Cansu Aydınoğulları'nı kadrosunda tuttu.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş