Ana Menü

Mortal Kombat cinayeti

Başlatan [KralKartal], Temmuz 13, 2008, 02:12:30

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Dünyanın en çok satan bilgisayar oyunlarından Mortal Kombat'ın karakterlerinden Sonya bir aile faciasına sebep oldu..

Genç kız bilgisayar oyunundaki dövüş tekniklerini yedi yaşındaki kardeşinin üzerinde denedi. Kardeşi darbeler yüzünden ölünce 18 yıl hapse mahkum oldu.

DÜNYANIN en çok satan bilgisayar oyunlarından Mortal Kombat ABD'de aile faciasına sebep oldu. Colorado eyaletinde yaşayan 17 yaşındaki Heather Trujillo, yedi yaşındaki üvey kardeşi Zoe Garcia'ya akşam evde bakıcılık yapıyordu. Erkek arkadaşı Lamar Roberts'i de eve çağırdı. Alkol alan ikili daha sonra bilgisayarda bu oyunu oynamaya başladı. Oyundaki kadın karakter Sonya'yı örnek alan Heather, bilgisayarın başından ayrılıp hareketleri kardeşinin üzerinde denemeye kalktı.

Bulduğu sert cisimlerle kardeşine acımadan vurmaya başladı. Talihsiz Zoe'nin vücudu aldığı darbeler yüzünden yara bere içinde kaldı. Son olarak oyundaki "Finish her" (İşini bitir!) sahnesini taklit eden Heather küçük kardeşinin ölümüne sebep oldu. Zoe'ye yapılan otopside 20 yara izi, boynunda darp, elinde kırık, omurgasında ezikler ve beyninde kanama tespit edildi. Erkek arkadaşı Lamar da aleyhinde tanıklık edince mahkeme kardeş katili Heather'in 18 yıl hapis cezasına çarptırılmasına karar verdi. Genç kız 6 yıl sonra şartlı tahliye edilebilecek.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Non Mollare Mai

:ahaha

Vay gerizekalı vay.
edit

saldır beşiktaş

yuh artık ne salaklar var  ;D
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Simurg

nasıl bişeydir anlamıyorum

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

carsi52

Bölünür senin için uykular!

gözzde_bjk

Akıl sahibi olmak gerek yazık çocuğa!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

hAlil21

kendini ''pikachu'' diye balkondan aşağı atan çocuğu hiçbiri geçemez.
http://happygrasshopper.blogspot.com ' behind this mask there is an idea and ideas are bulletproof.

[KralKartal]

superman olup ucmak isteyen fakat yere cakilanlarda vardi
ama en son dedigin gibi pikachu olayi, cocuk kurtulmustu herhalde? :)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

onaT

sonra oyunları suçluyorlar bu yarımakıllar yüzünden.

ilhan mansız_melis

tövbe tövbe kız bi de 17 yaşında salağın önde gideniymiş demek ki
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Kralkartal21

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

bahadıR

sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

robinho

Alıntı yapılan: hAlil21 - Temmuz 13, 2008, 13:11:49
kendini ''pikachu'' diye balkondan aşağı atan çocuğu hiçbiri geçemez.

Sonuçta ''çocuk'' ne yaptığını bilmez .. Alkol alanlarda bilmez pek ama en azından büyüktür .. bakıcılık yapıyorsa alkol hiç alamaz .. Sen veya bizler anne-babalarımız çalıştığı yerlerdeki mesai saatlerinde alkol alıyormu ?

Guti ORÇ.

Hay Allahım ya ne insanlar var....

ferdikoclu

Çok şey söylenebilir bu kız için ama terbiyem el vermiyor.. Allahın Sığırı..
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..