Ana Menü

''En az 20 gol atarım''

Başlatan carlito1903, Temmuz 11, 2008, 09:06:48

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Kartal'ın geçen sezon 15 gol kaydeden yıldız oyuncusu Filip Holosko çıtayı yükseltti, "Bu yıl en az 20 gol atarım. Yeni sezon inşallah Beşiktaş ve benim zirvede olacağımız bir dönem olur" dedi.

Filip Holosko, bisikletle geziye çıkmadan önce Türkçe olarak, "Şu dağın zirvesine gideceğiz. Siz arabayla gidin ben bisikletle gelirim" diyerek takım arkadaşlarına takıldı.

Beş milyon euro artı Burak Yılmaz ve Koray Avcı gibi pahalı bir bonservis paketi karşılığında ara transferde Beşiktaş'a gelen Filip Holosko yeni sezonda yine golleriyle gündemde olmak istediğini ifade ederek, iddialı açıklamalar yaptı. Geçen sezon Vestel Manisa ve Beşiktaş formaları altında rakip fileleri 15 kez havalandıran Slovak futbolcu ligin başlamasını büyük bir sabırsızlıkla beklediğini söyledi.

Gol çıtasını yükselten genç oyuncu, "İnanıyorum ki geçen seneden daha fazla gol atacağım. İnşallah en az 20 gol atarım. Bu sene kadro çok geniş oldu. Türkçe biliyorum ama yine de kendi dilimi konuşan Sivok ve Zapotocny'nin de takıma katılması benim için avantaj oldu. Yeni gelen iki arkadaşımızın da kaliteli futbolcular olduklarını söyleyebilirim. Zapotocny çok hızlı bir defans oyuncusu. Onunla aynı takımda oynadım. Daha ciddi maçlar oyanadıkça hepiniz Zapotocny'nin nasıl bir futbolcu olduğunu göreceksiniz. Bence Beşiktaş için tam aranan özellikte bir oyuncu transfer edildi" diye konuştu.

'Güiza çok pahalı'

Röportajda soruları Türkçe yanıtlayan Holosko, Fenerbahçe'nin İspanyol golcü Daniel Güiza'yı astronomik bir bedel karşılığında kadrosuna katmasını da değerlendirdi.

Siyah-beyazlı futbolcu, "Bana göre Türkiye şartlarında çok büyük bir para ödendi. Sonuç olarak İspanya Ligi'nin gol kralını transfer ediyorsunuz, ama Türkiye'de ilk kez böyle bir bonservis rakamı duyuyorum. Tıpkı bizim gibi rakiplerimiz de kaliteli futbolcular aldı. Bence önümüzdeki sezon lig hem çok renkli hem de çok çekişmeli geçecek. İnşallah Beşiktaş'ın ve Holosko'nun zirvede olduğu bir sezon olur" ifadelerini kullandı.

TurkishTank

adamim yaa....suna bak bisikletle cikacakmis dag'i...suan tour de france var...orda bisikletini sur be kocum benim...
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

yigit_izmitli

şu anda bu adamı takımda tek geçerim

erkann

Atarım dediyse atar Kara Kartalım benim

Simurg

inş. bakalım inanıyoruz :D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

bahadıR

geçen seneye göre daha iyi bi performas bekliyoruz,güveniyoruz:)
sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsi52

Bölünür senin için uykular!

beckyZWICKY

yürrrrrrrrrüüüüüüüü beee ver odunu koçum benim 20 yetmez 30 at 30
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Non Mollare Mai

Adı Beşiktaş ile ilk anıldığında bile muhteşem bi transfer olacağı yönünde görüşümü beyan etmiştim. Hastayım bu adama ya. :D  Geçen sene bana 2. yarıda en çok heyecan veren isimdi.

Bekliyoruz gollerini Holosko.
edit

akbaba71

Gelmeden öncede Holosko hayranıydım..

Uzun zaman sonra cok sevindiğim transferlerden biriydi..

Holoskoya cok güveniyorum atarım derse atar  :D

Bjk Tv deki röpartajındada türkce konuştu arkadaşlarıyla uyumu falanda güzel.

İnşallah güzel günler göreceğiz..
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

eyup1903

holosko atar abi 20 de atar 25 atar bu senenin gol kralıda olur

NoPasaran

Aynen katılıyorum atacağım derse atar ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

Alıntı yapılan: yigit_izmitli - Temmuz 11, 2008, 10:54:19
şu anda bu adamı takımda tek geçerim

tekrardan hosgeldin aramiza öncelikle
senin burada olmadigin süre icerisinde bazi kurallar degisti,örnegin yazinin tamaminda renkli yazi kullanmak yasaklandi :)
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

pAscAliAnUmut

Takımın lord'u ya tek başına bir takımsın Holosko. 20 de atarsın 25 de atarsın. Seni tutacak adam var mı be
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş