Ana Menü

Amerikan Başkonsolosluğu yakınında polise silahlı saldırı

Başlatan akbaba71, Temmuz 09, 2008, 11:51:47

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bahadıR

yazık değilmi ya :( 
gencecik polisler daha 15 gün önce görevine başlamış :(
kim bilir ne hayalleri ne düşünceleri vardı :'(
nur içince yatsınlar...
Allah tan rahmet,yakınlarına başsağlığı diliyorum...
Mekanları cennet olsun...
sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

carsi52

Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

Mehmet Saçmalıoğlu Çarşı'danmış tanıyan var mı
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

amerikan polisi izledi türk polisi çatıştı ve sonuç 3 ocağa daha ateş düştü
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Bizim istihbarat acaip çalışıyor :)

Aldığınız maaşlara yazık be

Dünyada katliam Şehri İstanbul!
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

akbaba71

ABD Başkonsolosluğuna yapılan saldırının ardından operasyonlarını genişleten polis ekipleri, saldırının yaşayan tek şüphelisini de yakaladı. Yaklaşık bir saat önce İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, zanlının yerini tesbit etti.
Saldırıda kullanlan aracın yaklaşık beş saat önce Küçükçekmeec'de yakalanmasından sonra, operasyonu genişleten polis, şüpheliyi gözaltına aldı. Zanlının ismi hakkında herhangi bir açıklama yapılmazken, gözaltına alınan şüpheli Adli Tıp Kurumu'nda sağlık kontrolünden geçirildi. Sağlık kontrolünden geçirilen zanlı daha sonra İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne getirildi.
Sıcak gelişme üzerine İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah'ta Vatan Caddesinde bulunen Emniyet Müdürlüğüne geldi. Zanlının Terörle Mücadele Şubesi'nde sorgusunun başladığı belirtildi.

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

akbaba71

İstanbul Valisi Muammer Güler, ABD Başkonsolosluğu'na düzenlenen saldırı ile ilgili açıklama yaptı. Güler şunları söyledi:
"Olayın intihar saldırısı olduğu kesinleşti. Saldırı ile ilgili yurtdışı bağlantıları detaylı bir şekilde araştırılıyor. Şu an hangi örgütün yaptığı konusunda kesin bir bilgi yok. Soruşturma kapsamında 1'i İstanbul dışından olmak üzere 10 kişi gözaltına alındı. Bu kişilerin ifadeleri alınıyor. İfadeler doğrultusunda yeni gözaltılar olabilir. Olayda kullanılan araç bulundu. Olayın ardından kaçan dördüncü kişi de yakalandı."
Vali Güler, basında yer alan "bomba yüklü bir aracın olduğu" yönündeki haberleri ise yalanladı. Güler ayrıca yeni bir saldırıda bulunmak üzere başka bir timin olduğu haberlerinin de gerçek dışı olduğunu vurguladı.
Güler şehit polislerin aileleri için Emniyet Teşkilatı'nın yardım kampanyası başlattığını açıkladı.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

CHEm !

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Temmuz 10, 2008, 13:04:13

çarşılımıymış vay be..
suç o yaşta onları oraya koyanlarda.
el kaidenin saldırısına benzemiyor hiç + saldırıyı gerçekleştirenlerden biri de ülkücüymüş.
Allah kitap Beşiktaş

gözzde_bjk

Ölen polislerimizin şehit statüsüne alınmaması söz konusu.Yazık,keyfiyen öldü onlar orda di mi?
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

NoPasaran

Keyfiyen ölme diye bişey yok gözde..Polissen çatışma çıkabiliyor malesef :(

Ben mite kızıyorum hep bu durumlarda

Nasıl bir istihbaratın var senin be
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

gözzde_bjk

Çatışma tabiki çıkabilir bu polislerin zaten göz önünde bulundurdukları bir risk.Ama çatışmanın kime karşı olduğu önemli değil mi?
Hırsız kovalamasında ölenlere tabiki şehit denmemeli ama ölen polislerin hangi amaçla ve kim tarafından öldürüldüğü kesinken şehit olarak anılmaması rezillikten öte birşey değil.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

ZeMaHŞeR

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Temmuz 10, 2008, 13:04:13

ÇaRŞı RuHuNu TaŞıYaN BiR KaRDeŞiMiZDi....

aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK