Ana Menü

Müthiş Takas

Başlatan ilhan mansız_melis, Temmuz 06, 2008, 13:24:19

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Mehmet Topuz'a karşılık Toraman

Beşiktaş, Kayseri'nin dinamosu Mehmet Topuz için yeni bir girişim başlattı. Yönetimin Topuz'a karşılık para+İbrahim Toraman'ı teklif edeceği ileri sürüldü.

Müthiş takas

Beşiktaşlı taraftarın ısrarla istediği Kayseri'nin yıldızı içinsatış listesine konulan Toraman'ın önerileceği iddia edildi.

Beşiktaş'ta iki kaptanın yumruklaşmasının ardından kadro dışı bırakılması,
yeni bir transferin de habercisi oldu. Siyah-beyazlıların, başta başkan Yıldırım Demirören olmak üzere, taraftarların da ısrarla alınmasını istediği Kayserisporlu Mehmet Topuz için yeni bir girişim başlattıkları belirtildi. Buna göre, sarı-kırmızılı ekibin tecrübeli ön liberosu karşılığında Kayserispor'a, İbrahim Toraman'ın önerileceği iddia edildi.

FUTBOLCU+PARA
Mehmet Topuz için Kayserispor'un 8 milyon euro gibi yüksek bir bonservis bedeli istemesinin ardından bu transferi askıya alan yönetimin, sarıkırmızılı yönetime şimdi de takas+ para teklifiyle gitme ihtimali belirdi. Buna göre siyahbeyazlıların, başarılı orta saha oyuncusunu renklerine bağlayabilmek için Toraman+para önerisini yapacağı öğrenildi. Bu konudaki son kararı ise teknik patron Sağlam verecek.

ÇOK UTANIYORUM
İbrahim Toraman'ın menajerinin, "Oyuncum Beşiktaş kulübü ile görüşmeden başka takımlarla temasa geçmeyeceğiz" açıklamasının da bu transferin gerçekleşebilme olasılığını artırdığı ifade edildi. Bu arada dün menajer Sinan Engin'i arayan Toraman'ın, "Kendimden utanıyorum ve cezamı çekmeye razıyım. 2011'e kadar sözleşmem var. Bu süre tamamlanmadan ayrılmak, beni çok mutsuz eder" dediği öğrenildi
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

saldır beşiktaş

kolpa mehmet topuz daha yeni söleşme imzaladı bırakmaz kayseri
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Kralkartal21

Bu transfer olmaz gibime geliyor. Toraman takası kabul etmez.

Eğer gerçekleşirse M.Topuz'un gelmesine fazla sevinmem. Neden;

Çünkü diğer yandan Beşiktaş'ta bir şampiyonluk görmek için savaşan oyuncunun, şampiyonluk göremeden gitmesi gibi bir durum var...
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

bahadıR

yine balon haber
her zamanki gibi kolpa basın
sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

ZeMaHŞeR

ToRaMaN Sözleşmem bitmeden gitmem diyor...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

onaT

ooof keşke
asla kabul etmezler bence

keskinli

bende isterim bu takasi
1 tasla 2 kus vuralim
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carlito1903

3-4 Milyon Euro üstüne Toraman üstüne de bi iki genç kiralık olarak verelim bitsin bu iş :)

Çok karlı olur kanımca...

onaT

Alıntı yapılan: carlito1903 - Temmuz 06, 2008, 23:04:34
3-4 Milyon Euro üstüne Toraman üstüne de bi iki genç kiralık olarak verelim bitsin bu iş :)

Çok karlı olur kanımca...
kayseri keriz olsa karlı olacaktır sonuçta adamlar "kayserili".=)=)

ferdikoclu

Kesinlikle karşıyım. Şöyle birşey yapalım İbrahim Üzülmez+9 Milyon € olmaz mı?
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..

kartalpenchesi

toramanı m.topuza değişmem inşallah toraman kalır
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

eRe

toramanla uzulmez gıdecekse verelım kayserıye artı 5 mılyon cıvarıda verelım belkı etkılı bır teklıf olur dıyecegım ama hıc bır takım uzulmezle toramanı aynı takımda gormek ıstemez herhalde
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

kartalpenchesi

siz baya uçmuşsunuz ya

i.toraman-i.üzülmez + 5 milyon euro

m.topuz bu kadar etmez
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

akbaba71

Mehmet Topuz açıklaması
Kayserispor Asbaşkanı Şaban Miraboğlu, Mehmet Topuz'a Fenerbahçe'nin talip olduğu yönündeki haberleri yalanladı. Miraboğlu, yaptığı açıklamada, Mehmet Topuz'a Fenerbahçe'nin resmen talip olduğu yönünde basında çıkan haberleri yalanlayarak, şunları söyledi:  ''Fenerbahçe yönetiminin Mehmet topuz'un transferi için Kayserispor yönetimine resmen başvurduğu haberleri tamamen asılsız. Fenerbahçe, Mehmet Topuz için bize başvuru yapmadı. Böyle bir başvuruya cevabımız olumsuz olur. Mehmet Topuz'un 2010 yılına kadar mukavelesi var. Kaptanımız Topuz'u çok seviyoruz, hiçbir problemimiz yok. Bizim, Mehmet Topuz'u satma gibi bir düşüncemiz asla olmadı, olmayacak da.'' Miraboğlu, çalışmalarını Kadir Has Tesisleri'nde sürdüren Kayserispor'un, 15 Temmuz'da Ankara Kızılcahamam'da 15 gün sürecek kamp çalışmalarına başlayacağını da ifade etti. 

10.07.2008
Kaynak : AA
Satılmayacak bu sene anlaşılan  :)
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş