Ana Menü

Yine FIFA lık olduk

Başlatan carlito1903, Temmuz 06, 2008, 01:06:46

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Beşiktaş Federico Higuain ve Gordon Schildenfled'den gelen haberle sarsıldı. Sezon hazırlıklarına alınmayan iki futbolcunun da menajerleriyle görüştüğü ve Siyah - Beyazlı kulübü FIFA'ya şikayet edecekleri öğrenildi.

Geçtiğimiz perşembe günü yapılan 2008 - 2009 sezonunun ilk antrenmanına gelen ancak içeri alınmayan iki futbolcunun, bu konuyu menajerlerine ilettikleri ve hem alacakları hem de sözleşmeleri bulunduğu takımın antrenmanına alınmamaları nedeniyle FIFA'ya başvuracakları iddia edildi.

Özellikle Higuain'in menajerine bu konuyu bir an önce bitirmesi için talimat verdiği ve, "Geçtiğimiz sezon başında ülkemden ayrılıp hiç bilmediğim bir ülkeye geldim ve fazla forma şansı bulamadığım halde ayrılmak zorundu kaldım. Şimdi de antrenmana geliyorum ve hiç bir suçum olmadKığı halde içeri alınmıyorum. Tüm gerekenleri yapmanı istiyorum" dediği ifade edildi.

Hem Higuan'in hem de Schildenfeld'in menajerlerinin önümüzdeki hafta içinde FIFA'ya dava açacakları belirtildi.

lig tv

gürol

güzel güzel harika.
ben demirörenin yerinde olsam fazla uğraşmadan satarım klübü madem istifa etmiyorsam yolu uzatmaya gerek yok demirören sat klübü gitsin sende kurtul bizde anasını satayım...
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

saldır beşiktaş

bravo dünyanın en çok fifalık olan kulüpler sıralamasında açık ara birinci olma yolunda gidiyoruz
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

carlito1903

Bu alanda Dünya Takımı olduk çok şükür...

carsi52

ReziL kepaze oLduk yine desenize.
Bölünür senin için uykular!

akbaba71

Higuainin sözleşmesi karşılıklı olarak fesh edildi.
Fifalık olmaz heralde.

Gordonun sözleşmesi acıklanmadı galiba henüz.
Onlada anlaşıp şu işi temiz halletseler iyi olur.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

ilhan mansız_melis

abi dünyada futbolcuları tarafından sürekli Fıfa'ya şikayet edilen başka takım var mı acaba ?
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Kralkartal21

Haklarını sonuna kadar arasınlar..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

akbaba71

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Temmuz 06, 2008, 13:19:47
abi dünyada futbolcuları tarafından sürekli Fıfa'ya şikayet edilen başka takım var mı acaba ?

İlklerin Takımıyız  :)   ;D
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

KeePSaKe

Alıntı yapılan: akbaba71 - Temmuz 06, 2008, 13:21:46
Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Temmuz 06, 2008, 13:19:47

İlklerin Takımıyız  :)   ;D

Evet yönetim gösteriyor bunu bize :)
Since 1903